Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych radsi po dlouhy dobe nejakou kvalitni video recenzi...
    • Souhlasím. Takový Ondřej Broukal... mhh. *4*
    • Amen.
  • residentevilfans
    Kde je Metal Gear Solid V:The Phantom Pain? *9*
    • asi se schovává v kartonový krabici
  • já bych radši další přednášku z GDS...
  • http://www.pcgamer.com/best-pc-games-2015/
  • LaraCroft
    Toho kluka na fotce nemám rád
    • Já ano.
      • Dogkiller
        U tebe je to irelevantní, ty máš rád všechny kluky.
        • To je pravda.
  • Palec hore za Rime, ja osobne sa veľmi teším okrem Rime ešte aj na Abzú a samozrejme Order 1886 a Uncharted 4, ktoré prekvapivo v tomto kratučkom zozname chýbali. Čo takto spraviť namiesto trojminútového víidejka, taký 30 sekundový šotík, nebolo by to viacej kúl?
  • jsi hodne trapný :(
  • Mart9
    Proč je Zelda legendární série? Mně to připadá jako nějaká krávovinka pro asijské holčičky. Myslím to vážně, proč?
    • Samozrejme ze ty to povazujes za kravovinu pro asijsky holcicky protoze ty jsi jeden z tech lidi co hodnoti hry pouze podle toho jak vypadaj.
      • Mart9
        Tak to h o v n o!! Kritizuju pouze odfláknutý rádoby pixel art, jinak nemám problém, když hra nemá nějakou super grafiku. To už sis mohl všimnout.
        • A Zeldu teda nehodnotis podle toho jak vypada kdyz pises ze ti to pripada jako kravovina pro asijsky holcicky? :D
          • Mart9
            Já jsem řekl, jak mi připadá, ale nehodnotil jsem ji, na to jsem se ptal vás, proč je to legendární série? Kvůli příběhu? Hratelnosti? Je to jedna z her, ke kterým mám určitý respekt, tudíž se ji neodvážím hodnotit, jestli je špatná nebo ne, aniž bych si ji zahrál.
            • Mart9
              Opět nemohu souhlasit. Pouze jsem v tomto případě podle grafiky usoudil, že to nebude hra pro mě.
            • Kdyz pises ze ti neco nejak pripada tak chte nechte proste hodnotis a v tomhle pripade opet hodnotis podle toho jak ta hra vypada.
    • Dogkiller
      Nejlepší odpovědí na tvou otázku by bylo hru osobně vyzkoušet. *3*
      • Mart9
        Právě že mě to absolutně neláká, proto se ptám
        • Tak si pusť alespoň nějaký díl AVGN, kde se Zeldě věnuje.
          • Mart9
            avgn je co?
            • Asharak
              Pořad.
    • Kdo nehrál, nepochopí a zrovna u Zeldy to platí dvojnásob a to nejsem žádný fanoušek.
      • ja to hral na wii a stale nechapu co na tom je tak legendarniho??? prislo mi to neskutecne stupidni neustale pobihani po stejnych lokacich sem a tam mozna v dobe 8bitu to melo svoje kouzlo to bude tim tenkrat jsem to neznal a ti co to hrali vzpominaji na "stare dobre" casy. Dnes je to otravna hra mozna kdysi legenda....
  • Kde je další Call of Duty a Assassins Creed? *15* Ne, teď vážně. Jediné, co mě zaujalo je SW Battlefront. Jinak dlouho nebyla nikde žádná zmínka o HOMEWORLD Shipbreakers. Nový díl Brothers in Arms stále v nedohlednu.. a Mass Effect (4) nejdříve příští rok.. nějaké sucho poslední dobou *13*
  • Chim
    Tyhle ty Gejms té vé každého jen obtěžují, já bych všechny ty internety zakázal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit