Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Repetitivní nuda 6/10
  • Veskoslav
    Hodinu? To bych byl rád jednou za hodinu:-D
  • Přesně alespoň 100 míst aby tam člověk nelital každou hodinu
  • jak pisou v komentarich u videa na streamu, proc ukazuje zabery z E3 kdy byla grafika jinde nez ve finalni verzi? nezavadi tim tak trochu?
  • co myslí tím že se vytratila míra svobody z hitmana?
  • BoB.2
    Čekám pořád na recenzi.
  • Ps: konecne hra, kde dostanu neco za plneni achievementu (ubisoft club / veci do hry). Do ted jsem nikdy nemel touhu neco takovyho plnit.
  • btw: hraji jen singl. Zatim na levelu 14
  • Koupil jsem, nelituji. Vlastne uz od bety jsem vedel co cekat a super. Po dlouhe dobe hra, ktera mne necha hrat jak se mi zlibi. Kdyz mne omrzi obcas normalni gameplay, nej je obcas zabrousit do ctvrti, kde jsou nepratele o level vys a snazim se premyslet a taktizovat, jak bych je mohl dat. Dokonce jsem si unlocknul safehouses v jinych silnejsich levelech tak, ze jsem chodil ulickama, kanalama, metrem (to se mi zatim libilo nejvic s tovarnou na napalm), po strechach a nepratelum se vyhybal, prozkoumaval baraky, nasel super zbrane v ruzne poschovavanych bednach. Kdyz jsem mel naladu, plnil jsem mise v lehcich levelech, AIcku staci jedna rana do hlavy nebo dve do tela.
    Zatim nej byl boss v pribehove misi, ktery mne pronasledoval zpet pres pul mise. Konecne hra, kde se za mnou nezavrou pokazde tupe dvere.
    Hudba je takova jakou jsem cekal. Stejnej clovek, ktery delal hudbu ke Ground Control 2, vetsinou prijemne zasnenej elektronickej ambient.Libi se mi hodne.
    Za sebe mohu rict, jsem v pulce hry, vsechny bocni mise plnim, nahrano asi 20 hodin, dal bych tomu minimalne zatim 9/10.
  • Veskoslav
    Největší nevýhodu vidím ve velikosti slotů v úkrytu. Běhat co 20 minut ze Zóny je docela otravné:)
  • archie777
    Podlehl jsem hypu a koupil to na PS4 protiúčtem u JRC. Vizuálně je to
    (i přes downgrade místy až křiklavej) jedna z nejhezčích her co jsem hrál, ne li nejhezčí. Herně mě to ale vůbec nebere. Ne snad, že by střílení bylo špatný, akce má celkem spád, vývoj postavy a loot jsou fajn. Hrozně mě ale nudí ta typická Ubisoftí mezihra, u který si člověk příjde jako dítě za zvláštní školy. Samej vykřičník na mapě, otazník, šipka. Zkrátka polovinu herní doby člověk běhá jak pes za kostí, z místa na místo, z otazníku na vykřičník. Tomu exploringu prostě chybí jakýkoliv tajemno a svoboda. Je to prostě single/coop repetivní 3rd person diablovka, která ale postrádá tu ladnou a rychlou hratelnost nudnou pro zábavnej grind. Je to ale dojem po pár hodinách. Tak nějak (asi marně) doufám, že ve hře uvidím to, co všechny ty zahraniční servery s hodnocením 9.5/10. *5*
  • Kozy
    U The Division máte datum vydání 8.února.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit