Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Half Life 2, Doom či Quake jsou naprosto slaboduché hry. Možná kdyby mi bylo deset, ale sry teď jako ne
    • HL1 i 2 byly mnohem lepší hry než Doom, protože obsahovaly alespoň náznak nějakého pokusu o příběh a hlavně v sobě neměly to naprosto hloupé hledání barevných klíčků k barevným dveřím. HL byly ve své době úžasné.
      • C-BEAM
        HL1 zbožňuji ale už by si Drizzt konečně mohl pochopit, že člověk někdy na příběhy nemá prostě chuť. Chce si jen sednout k čistokrevné akční hře s perfektní hratelností a nezatěžovat se nějakým příběhem kteří i tak již zná nazpaměť a kteří je často naprosto infantilní, takže jej nemusí a nechce znovu prožívat. I proto mají nepříběhové hry nejlepší replayabilitu, i proto se hry jako Doom hrají dodnes v tak velké míře.
      • HL 2 jsem trochu zatroloval, ale i tak je to přehypovaná hra...
    • A můžeš uvést přiklad nějaké silnoduché hry?
      • Witcher 3 byla dost dobrá hra
        • nevím proč reaguješ a ještě odpovídáš jako lol. Cpát Zaklínače všude je taky umění. Z FPS mám rád docela poslední Rage...
        • A co takhle porovnat tetris a fifu?
    • Přesně, ale uměj okolo toho udělat slušnou reklamní masáž. Už mě to pomalu začíná otravovat.
    • Sr_Lobo
      Pozde - Thomas A. Andreson uz tu byl a i tak to bylo hodne slaby *3*
      • Však to je on, akorát pod jiným nickem. :] Ale snad už bude klid, blíží se večer a měla by mu končit vycházka.
        • Náhodou celá kecačka je dnes úplně super. Přišel jsem utahaný z práce, zapnu PC šup na Idnes tam nuda tak šup sem a Games nezklamalo.
  • při zhlédnutí videa jsem si opět uvědomil, jak hloupej a lacinej byl DOOM I. a DOOM II.....jako jasně, bylo mi tehdy 5 let, když jsem to v němém úžasu hrál, ale už někdy v 9 letech jsem zjistil, že jsou FPS které mají I HLAVU A PATU.....a teď ve 30 si opět uvědomuji, jak neuvěřitelně trapně pojatej DOOM byl......jasně, byl první, tak si z toho všichni sedněte na zadek a vřískejte tu do zblbnutí infantilní kecy o pekle......bože někdy mě mrzí, že mi neni 11 a nemám ten přiblblej pohled na svět.

    Ale DOOM 3 mě tehdy chvíli bavil - asi 2 večery, takže za mě palec hore. Vždycky jsem byl ke hrám kritickej, i když jsem spoustu her nadšeně hrál.....
    • Počkat, takže tobě je 30 a dooma jsi hrál v 5 letech aha.... to je zajímavý, mě je 31 a prvního dooma jsem si mohl zahrát až v 8mi letech, vždycky mě štvali tyhle protekční smradi cestující časem
      • Je to troll a slabej.
        • jasný že to je troll a jeho argumenty mi někoho velice silně připomínají.... sice se snaží aby to nevyznělo tak "drsně" jako v té zaplevelené diskusi pod recenzí k doomovi, ale nezapře se stejná dikce *3*
          • bohužel vedle....do diskuze k recenzi DOOMA jsem vůbec nepřispěl. Negativně naladěné posty jsem měl naposledy k recenzi titulu Zaklínač 3. Divoký hon - což je tak rok zpátky. A mám takový pocit, že jsem tam psal pod stejným nickem "Thomas A. Anderson", popřípadě pod druhým, herním "Ejdou Rotacak"......já nejsem Dzin. Jen mám někdy podobný pohled na věc, to z nás však ještě nedělá totožnou osobu ;)
            • jestli něco seš, tak především přechytralej pubertální vocas
    • Blue.Shark
      Nepočítáš s jednou podstatnou věcí: Člověk se někdy nachází ve stavu, kdy mu stačí střílet všechno, co se hýbe. Přesně to první Doomy byly a svůj účel plnily výborně. To je všechno, není do toho potřeba až tolik tahat věk.
    • jsi si opravdu jistý, že ti není 11 let? *7*
    • Sr_Lobo
      Takže jako nadšeně hraješ a řikáš si :"O to je tak strašně stupidní hra, žádná filosofická myšlenka....ale dám si ještě jeden level abych zjistil, jestli je stejně tak stupidní a bezmyšlenkovitý jako ten předchozí..." ?
      • 2 Sr_Lobo.....ano v minulosti to tak bylo. Jako malýho mě spoustu her moc nebavila, ale hrál jsem je, protože to bylo v 90. letech hrozně IN a COOL a když bylo hnusně, tak moc jiných činností nezbývalo......takže ano, minimálně v případě DOOMA jsem už jako malej chápal bezbřehou idiocii, na kterou titul sázel.

        2 Frank......copak, je mi 11 protože jsem kopl do tvýho vlhkýho snu z dětství? :-DDDD tobě asi nebude o moc víc, když na to rádoby pichlavě upozorníš.....
        • já mák stejne názor rozpixelovanej hnus hume celej ten doom a wolfnstein byl NIC jineho! jako rád jsemn si tyhle hry zahrál v pořádné 3D 1080p grafice pozdějhi ale tenkrát jsme nechápal co na tom 3dfx PCčkáři vidí... radši jsem v té době hrál pěkně 2D prokreslá hry na amize grafika co se PC nezdála ani snilki o tom dobrých 5 let ještě...
        • V 90. letech hraní Dooma a vlastně hraní her obecně cool a in fakt nebylo. Hry se teprve rozjížděly a počítač měli možná 1-2 lidi v celým paneláku. Krásně to dokazuje, jaký si troll, co neví, o čem mluví. *15*
          • co to kecáš? my jsme v rodině PC měli asi od roku 1994, sousedé a kamarádi také, ve škole na základce byla první IT učebna asi od roku 1997. Nejsem z horních 10 000 tisíc, pocházím ze standardní rodiny s vcelku standardními příjmy.

            Pardon, že jsem bral PC jako standard už v dětství, prostě jsem u něho vyrostl....a IN a COOl to skutečně bylo, mnohonásobně víc než v dnešních dnech. V dnešních dnech už totiž žádná hra nebude BOOM, tehdy ano
            • 1) Heretic a Hexen byla stejná bezduchá řežba jako Doom
              2) Magic Carpet není FPS
              3) System Shock není FPS
              4) Half-life vyšel až v 1998 (takže si buď hloupý, nebo neumíš číst)

              Každopádně low troll. Divím se, že v tom máš chuť pokračovat.
            • no bylo spoustu jiných her, který mě bavily o hodně víc - Magic Carpet, Chasm, Heretic, Hexen...pak přišel Half Life, System Shock.......a člověk si rázem potvrdil, že jeho dětská myšlenka o debilitě Dooma byla oprávněná. Není mi 30 - je mi 29. Prvního Dooma jsem hrál v roce 1994, brzy poté přišlo spoustu jiných her, které mě prostě bavily o hodně víc.....je těžké to pochopit Doomhonimíři?

              Vaše kydy o tom, kdy započal boom her nebudu dál komentovat.....pro spoustu vocasů to holt bylo až po roce 2005, kdy se PC masově rozšířily do běžných domácností a měl tak možnost si zahrát každej, dobře. Moje paralea s kosmickým programem nebyla vůbec mimo......ale to by jste o tom taky museli něco vědět, v lepším případě jste viděli Apollo 13 a Armageddon co?

              Prostě BOOM s downhillem přišel s Johnem Tomacem v 90. letech, né s Redbull Rampage v roce 2003, kdy tuhle disciplínu zaznamenala masa a každej kripl, kterej neuměl sjet kopec najednou chtěl sjezďáka - Chápeš?
              BOOM s avionikou letadel přišel v 60. - 80 . letech, né s nástupem F-22 do aktivní služby v roce 2005 - chápeš?
              BOOM s hrama přišel taky o hodně dřív. To že v českém zapadákově byl jeden počítač na vesnici a vycházel maximálně Excalibur je problém naší postsovětské zemičky.

              Stejný jako když sem fandům před rokem šlápl do úsměvu s hejtovánim Zaklínače, taky se mohli všichni pos+at.....a. teď tu vyšilujete, že kopu do (pro mě trapňoučkýho) DOOMA. Hledejte si další a další argumenty, proč byl Doom TOP.......pro mě to bude do konce života odpad, i kdyby někdo z vás přišel s tvrdzenim, že Carmack je díte Matky Terezy a Gandhího.......
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                už jen vědomí, že pro lidi jako ty je Doom odpad, je důvod proč ho mám ještě raději.
            • To je samozřejmě blábol. Definice boomu z Cambrigde dictionary - čas, kdy se něco stává populární.

              V 90. letech hraní na PC populární fakt nebylo, minimálně ne u nás, protože ho skoro nikdo neměl.

              Nejvíc mě ale dostalo tohle:
              "bylo mi tehdy 5 let, když jsem to v němém úžasu hrál, ale už někdy v 9 letech jsem zjistil, že jsou FPS které mají I HLAVU A PATU.....a teď ve 30 si opět uvědomuji..."

              V 9 letech? V roce 1995? Rád bych viděl seznam těch duchaplných FPS z roku 1995. *15*
            • C-BEAM
              ty nemůžeš mít 30, takto se člověk v tvém věku nevyjadřuje pokud není d*ment. A o tom, že byl Doom nějaký "BOOM" se vůbec nebavím, samozřejmě že byl, vždyť definoval celý žánr a lidé včetně mě ho hrají dodnes více než kteroukoliv jinou FPS, takže skutečně netuším jaká moje teorie se hroutí jako domeček z karet :) To proč mám rád Doom nemá žádnou souvislost s tím, co Doom kdysi znamenal ale proto, že vím konrétne a přesně pojmenovat to co mě na té hře baví.
            • tak asi nepocházím z úplně standardních kruhů no......tak jsem měl zazobaný kamarády a moji rodiče si mohli dovolit 486 o pár let dřív, než Venca Vomáčka z Horní dolní, bóže.

              Pořád se ale točíme okolo jedné podělané věty - že v 90. letech byl BOOM s hrama, bylo to něco nového, neotřelého A NÉ SNAD???

              V 60. letech taky probíhal program MERCURY, GEMINI, APOLLO, SOJUZ, SALJUT.......a byl to BOOM! všichni to žrali, všichni koukali na přímé přenosy.....v 70. letech SKY LAB už nikoho nezajímal, stejnětak v 80. letech už nikoho moc nezajímal Raketoplán a Buran na sovětské straně.
              Je to tak těžký pochopit? že se tvoje teorie hroutí jak domeček z karet?

              BOOM nastane, když je něco nového......ne když si ten BOOM může dovolit každej pepík, pak už to není BOOM ale standard ty trubko :)
            • C-BEAM
              psal si jakoby v té době byl PC samozřejmost a měl ho každý soused nebo spolužák, což ale vůbec není pravda.
            • tak jsem byl mezi 5% domácností :) pořád mi nemůžeš objektivně vyvrátit MĚ VZPOMÍNKY.
            • C-BEAM
              v roce 1994 mělo PC asi jen 5% domácností v ČR.
        • 2 Frank.....to že jsem jako malej neonanoval nad rozpixlovanym, růžovym, dvounohym prasetem ze mě ještě nedělá vola......zrovnatak z tebe nedělá kinga, že si tomuhle titulu zasvětil stovky hodin života a mokrejch kapesníků.....
          • to máš pravdu, vola a trolla z tebe nedělá to, že se ti nelíbila nějaká hra, ale tvoje rétorika a způsob vyjadřování zde, respektive, děláš ho ze sebe sám *4*
            • C-BEAM
              Thomas A. Andreson: skutečně tě baví dělat tady ze sebe takového vola? měj trochu víc sebeúcty proboha.
            • Smutné nebo veselé.....jsme na dětském herním fóru. Nemám potřebu tu vyčnívat z davu a oslňovat neotřelou stavbou vět. Zrovna tak by bylo na hlavu se pod konkrétními články vyjadřovat jen pochvalně.

              Diskuze jsou snad od toho, aby měli možnost přispívat jak hateři, tak onanisti :) představ si, že v pracovním i společenském životě se snažím vystupovat alespoň jako průměrný a slušný člověk.........avšak nemám žádnou potřebu snažit se o to v téhle žumpě. A nic se na tom nezmění, dokud bude 70% zde přispívajících ve věku 8 až 18 let. Jeden ptáček jaro nepřinese, zrovna tak jeden uvědomělý moralista Frank bohužel zapadne pod tunou prachu.....je to tu anonymní, na co si tu jako budem hrát ? :-D
            • respektive, pokud toto má být vyjadřování dospělého třicetiletého člověka, je to hodně smutné, protože je opravdu na úrovní toho desetiletého dítěte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit