Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazdy kto skutovne vyvyja hry na iOS vie ze to s tou rychlostou nebude az take zhave. iPad3 ma 2x silnejsi HW ako iPad2 a pritom je 2x pomalsi, holt fillrate neojebes.
    • Jo ipad3 ma prakticky totozny cpu+gpu jako vita, ale vita ma mensi rozliseni a to hraje v jeji prospech. Osobne tu honbu za vysokym rozlisenim (na palec) nechapu, imho je to nerozumne plytvani vykonem a tedy i kapacitou baterie.
      • mirekdusinojc
        Jsou mnohem nepochopitelnější honby, například za čím dál větší plackou (viz androidí konkurence). Tohle se nedá nazvat ani honbou, tohle je prostě zlepšení obrazového vjemu, které je opravdu parádní. Osobně se mnohem radši dívám na čistou plochu, než plochu, která je rozfragmentována velikostí pixelů. Zvláště, když si chci například na takovém zařízení číst nějaký magazín nebo prohlížet fotky a vzhledem k tomu, že podobná zařízení byla vyvinuta především pro tento způsob konzumace, je to dosti logické (tištěné časopisy mají něco kolem 300+ dpi , kdyby měly mít méně, asi by se vám dost zhnusilo je číst). Další věc je, že tohle je u obou zařízení max. hustota, jelikož by lidské oko při zvýšené hustotě rozdíl už nedokázalo zaznamenat což také vyvrací pojem honby.
  • GlaDOS
    No nevim, ale tahle honba za výkonem u mobilů jde mimo mě. To se hodí maximálně tak na mobilní hraní, a to je jako šoupat s gumou. Ještě teď si pamatuju, jak jsem si kupoval celý natěšený tehdy ještě nový Galaxy S 1 a ucvrkával z těch skvěle vypadajících her. Po pár týdnech jsem je smazal. Jejich ovládání je nepohodlné, prsty si zakrývám displej a navíc to dost rapidně žere baterii, takže po kratší herní seanci je půlka či víc baterie v čoudu. Teď ten svůj smartphone využívám hlavně jako přehrávač hudby a klasický telefon + občas ten internet se šikne. A k tomu mi stačí. Stejně tak nechápu lidi, co si každý rok musí koupit nový iPhone. I když nad tím přemýšlím, asi chápu. Je to prostě modní doplněk. Volat a využívat net se dá stejně dobře i z dvě generace starého smartphonu.
    • takže hodně drahý přehrávač hudby :-D
  • No, hrani na smartfounu me neoslovilo, spatne ovladani je vyrazny handicap. Ale kdyby se objevil gamepad grip, do ktereho by se iphone zasadil, tak by Sony mela vazny problem a jedine co by ji mohlo zachranit, by byly velmi kvalitni exkluzivni tituly.
    • proč zrovna sony? Handheld je něco jiného ne Iphone. Apple bojuje s někým jiným. A pokud si někdo koupil Vitu, aby hrál hry na mobily, tak je mi ho líto.
      • Protoze je to silna konkurence.
  • Zajímala by mě výdrž baterie při hraní her, když už to chtějí srovnávat s handheldy, ale hlavně výdrž baterie při klasickém používání. To tak vidím, že to ráno zapneš a večer nabiješ.
    • vyrz je a bude srovnatelna s handheldy. narocna 3d hra = max tri hodiny. Vsak iphone ma stejnou grafiku jako vita, tak co resit...
      • iphone 5 podle parametru co uvadi apple (a zatím se vždy trefil a neblafoval) je 8 hodin hraní 3d hry, což je lsušné, ale Ipad a Ipod vydrří 10... kolik vita ubec ?
      • Handheld je na hraní. Mobil je na volání. Ale pokud chce někdo volat z krabičky za 15000, tak prosím :-D. A jestli má někdo Iphone na hraní, tak to už je případ sám o sobě.
      • tak to jsi asi na vitě moc her neviděl:D
  • no kdybych si to neprecetl tady, tak ani nevim, ze nejaky iphone 5 uz je na svete :) asi uz jsem moc starej
    • apple nemá zapotřebí bombardovat lidi reklamou jako třeba šamšung
      • rict to o firme, ktere uspech je postaveny na zamlzenem marketingu (hned po uprimnem neskryvanem "pujcovani" si napadu od chytrejsich lidi) je zvlastni .. a CR pro Apple neni zrovna klicovy trh ... ale je pravda, ze Appleu lidi vypestovalo jakysi pocit elitarstvi a slepeho naslednovani, kdy jejich uzivatelska zakladna napjate ceka na novy produkt, ktery koupi a neresi co je to zac, nebo za co vlastne plati nemaly peniz .. coz je pro vyrobce idealni stav .. ktera jina firma by mohla oznamit iPhone 4s nebo 5 a sklidit potlesk misto kopance do riti : )
  • já chci aby Sony udělalo Xperia PLAY! s HW páčkama a budu radši ;) tim nemyslim že bych proti iPhonu něco měl, ale přijde mi že hrani na (teď už konečně) 4" displeji, kde si všechno pořád překrejvám brzo omrzí *6*
  • "Had se dá hrát prakticky na všem…"

    Presne tak, tudiz bych se odted na vasem miste vysral na veskere clanky a diskuze o mobilnich hrach a venoval to usili radeji clankum a diskuzim o opravdovych hrach na opravdove herni platformy.
  • To virtuální ovládání je prostě něco co nepřekonám. Abych pořád matlal prstama po obrazovce a zakrýval si tak výhled na to co dělám je vrchol nepohodlnosti.

    Až to někdo vyřeší, tak až potom to začnu považovat za plnohodnotnou herní platformu.
  • irdzi
    taky na nej hodlam prejit z doslouzivsi 7210ky:)) ...blbej telefon pro chytry lidi ... navic je to designova klasika:)
    • irdzi
      bylo pro karla ... nejak mi asi blbne ... neco:)
  • Já mám Nokiu 3310 *5*
    • Amylee.Anderson
      Můj brácha má tohle. http://www.icanhasinternets.com/wp-content/uploads/2010/07/nokia.jpg
      • miker17
        nejlepší mobil..... člověk s tím mohl šlahnout o zem, podupat a čoklem to nechat ohryzat a stále fungoval....
    • Já Nokii C2........ obdobnej křáp, na kterej nedám dopustit *3* Jestli zkrachuje Nokie, tak jsme v řiti. Už budou jen telefony bez tlačítek *1*
    • A máme vítěze diskuze!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit