Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrusili. Takhle maji cely 3 stovky pro sebe. Staci zkopirovat par clanku z netu.
  • Jak tě vejš zajímalo, co o MGSV řiká Vávra, tak v podstatě to, co ty v prvnim odstavci.
  • MG je sice lepší než Deus Ex, ale nejlepší je stejne dark souls
  • Mart9
    *1*
  • Samozřejmě musíme chápat, že je to hra, a hra má být zábavná a ne být ze všeho nejvíc reálná, to už by asi hraní her byla zbytečnost. Co se týče tý prázdnoty světa tak možná to může působit, ale ono to asi taky takhle v Afghanistánu vypadá což se ne každýmu může líbit. S tou repetitivností bych souhlasil, ale ne kriticky, jednu misi mě bavilo hrát i 5 hodin a pořád jí opakovat - je to trošku odlišný než jiný hry, ale to neznamená, že je to šptaně. A co se týče těch balonů abych nezapomněl, ty mají reálnou předlohu, nějak v polovině 20 století se opravdu používali takže to zase taková hovadina není.
  • přečti si kritiky různě po webu od hráčů. Je dost lidí, kteří tu hru považují za extrémně přehypovanou. Nejčastěji kritizovaný je příběh, který je udajně debilní i na Kojimovy standardy. Další častou kritikou je repetitivnost misí, hra asi od půlky přestává být zábavná. Další kritikou je prázdnota světa mezi outposty, svět tak vůbec nepůsobí jako živý.

    Pak je trochu iritující, když bezpochyby koupené recenze na nás pořád tlačí výkřiky jako "nejlepší stealth akce všech dob", "okamžiká klasika", "skvělé rozloučení Kojimy se sérií" atd atd. WTF? Sejmeš vojáka a vypustíš ho na balonu kamsi do vzduchu?

    stačí si přečíst třeba diskuzi dole atd
    http://www.rockpapershotgun.com/2015/09/14/six-things-mgsv-the-phantom-pain-could-do-better/
  • Chim
    Spíše všechny trafiky jsou podmnožinou množiny s označením obchod.
  • iSpirit
    Jakýkoliv Metal Gear je lepší než Deus Ex. Hrál jsem všechny Metal Geary, Deus Ex i všechny Splinter Cell a Metal Gear je prostě na vrcholu řetězce, poslední díl nehodnotím, ještě jsem nedohrál. Ale jednička a trojka jsou nejlepší steath hry vůbec a shodne se na tom se mnou většina odborníku.

    Když jsme u Vávry, ten čtverku vychválil do nebes a přitom si myslím, že čtverka je spíš ten horší Metal Gear(čti: pořád lepší než jakýkoliv Deus Ex a další steath hry)

    Jinak že hodnotíš tak rozmáchlou sérii dle videa je buď pokus o trolling nebo čirá debilita.
  • Inquisitor
    Podle videí mi to taky přijde pořád stejný a nudný. Poušť, základna, běhání okolo. Ale ten povyk asi nebude pro nic za nic, to se prostě musí zahrát, aby člověk odhalil v čem ten úspěch vězí. Jednou se snad k tomu taky dostanu abych to mohl ocenit.
  • nightborne
    trafika = obchod
  • "Od pátku je na pultech obchodů, v prodejnách JRC a Brloh a v elektronických distribucích Publero a Floowie k dispozici nové číslo herního magazínu LEVEL." Vy už nejste v trafikách?
  • Kde máte hru(y) zdarma?
  • Deus Ex je opravdu dobrá hra, ale názor, že Metal Gear Solid tomu nesahá ani po kotníky od někoho kdo to viděl jen z gameplaye je dost neobjektivní. Chápu, že ne každýmu se MGS líbí, ale první by sis měl udělat názor a zahrát si to, video a hraní je trošku odlišná věc.
  • zajímalo by mě, co říká Vávra o MGS, když není zdaleka tak pozitivní jako redakce. Nikdy jsem žádnou MGS hru nehrál a u těch gameplay videí si říkám, co je na této nudné tuctovce tak zábavné a jen kroutím hlavou. Deus Exu (stealth hra) to nesahá ani po kotníky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit