Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslis jako treba, cau, takze kolik mesicu ti zbejva? pravda, takovej rozhovor by pak mel nejspis atmosferu, ktera by se dala krajet...
  • Na oblálce propadák roku od bethesdy *15*
  • Probírá se v rozhovoru s TotalBiscuitem i jeho aktuální zdravotní situace?
    • blixa
      Ne, neprobírá. Rozhovor jsme dělali pár dnů předtím, než TB tu diagnozu oznamil.
    • Inquisitor
      Na tom asi bohužel není moc co probírat, jeho prohlášení znělo celkem jasně.
  • mikezz
    Toto číslo po dlhšej dobe určite kúpim. Vyzerá to na super obsah podčiarknutý super obálkou.
  • Zdravičko tohtomesačné číslo levelu má náramne zaujíma, hlavne tá téma o falloute, ako obsiahla je tá téma, na koľko strán? ďakujem
    • SirArag
      7 stran.
  • Videá TotalBiscuita mám veľmi rád, hovorí k veci a profesionálne o PC hraní. Ten rozhovor je jednoznačne hlavným lákadlom čísla (čím nechcem naznačiť, že by predchádzajúce rozhovory neboli zaujímavé :)
  • Petr Poláček už se ani nesnaží předstírat, že stojí na straně hráčů. Když jsem dneska četl jeho srdceryvné zkazky o tom, jak kvůli nám, tupým hráčům, Microsoft plýtvá penězi na zpětnou kompatibilitu her na konzole, tak jsem se fakt málem rozbrečel. Zítra sednu a napíšu osobní dopis Nadellovi, aby proboha tu kompatibilitu zrušil dřív, než přijde Microsoft na buben. Vždyť to jsme nechtěli, proboha! *8*

    Ale vážně. Přečtěte si ten článek, protože hezky demonstruje, co se stane, když se pozorovatel, nebo chcete-li dohlížitel nad herním průmyslem stane jeho součástí. Ta mentalita "My Vám Dáváme Krásné Hry a Vy Jen Remcáte" z toho stříká na sto kilometrů.
  • Francis
    tá obálka je božská!
    • Je super! Nemá někdo odkaz na wallpaper ? *14*
      • Bounty
        http://i.imgur.com/AfGrHVg.jpg
        • Díky
    • Tak když ji pochválil i Červ :D
  • Luckiller
    let's get straight to the biscuits

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit