Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc se mi líbí úprava alchymie po vzoru prvního dílu.
  • autore,buď šokovaný protože já zaklínače 3 nemám,a to ani se slevama
    • Já ho taky nemám, protože jsem ještě nedokoupil RAM.
    • entita bob už nešokuje nikoho
  • Proč neudělá konečně někdo singleplayer offline LOTR RPG? Bez mikrotransakcí a jiných nesmyslů. Otevřené modifikacím. To by byla hra. Lore Zaklínače je boháté, ale Pánovi Prstenů nesahá ani po kotníky. Je to jako porovnávat Mozarta a cirkus Humberto.
    • LOTR je fantazy západního stylu a Zaklínač je východního. Západní fantazy odebírá hrdinům špatné vlastnosti a ty kladné více posiluje. Východní vpodostatě ani hrdiny moc nemá a pokud ano tak se chovájí víc jako smrtelníci a blíží se víc realitě středověku. Geralt sám není hrdina a ani za něj není považován. Ale může se proto opít a může chodit na záchod. :D
    • Magister_Peditum
      Byl tady takový pokus jménem The White Council, ale jeho vývoj nakonec stopli... škoda.
  • Takovéhle mody jsou fajn. Třeba mod od JSawyera do NV z toho udělal úplně nový zážitek.
  • Pročetl jsem si všechny změny, které mód přináší, a asi bych do toho nešel. Některé věci jsou skutečně bližší loru (zaklínač automaticky vidí ve tmě, pokud použije focus), a některé pomáhají vyvážit hru (oslabení příliš silných buildů, jako je alchymie obecně nebo alternativní verze znamení quen, díky kterému jinak můžete být prakticky nesmrtelní).
    Spoustu změn ve jménu přiblížení se realitě bude ale nejspíš hodně otravných, například snížení úrovní všech strážných (proč by prý pro zaklínače měli být problémem?), snížení síly nepřátel převyšujících úroveň zaklínače (ti s lebkou - nyní je budete moct kosit mnohem dřív, stejně jako všechno ostatní, pokud máte souboje trochu v ruce), zpomalení šipky pod vodou (boj pod vodou je už takhle dost velká otrava), vyšší zranění způsobené pádem pro zaklínače a létající monstra (všichni přece hrozně rádi umíráme pokaždé, když nám postava někam omylem spadne) a tak dále.
    Vývojář tvrdí, že chce především vrátit původní návrhy, které ustoupily hratelnosti. Pro mne je naopak na prvním místě hratelnost postavená na co nejlepším zdání reality.
    • wenceslaus
      Díky. Asi nic by mě nenamotivovalo to vyzkoušet víc, než takovýhle komentář .-)
      • Za málo. Knihy jsou mimochodem plný scén, kdy geralta někdo přepere a zajme. Taky ho nakonec propíchnou vidlema
    • Snížení úrovně strážnych je naprostý základ, jelikož je naprosto stupidní, ze té buran dá dvě rány, jen díky tomu, za má o 2 vyšší lvl, ta hra má tak otrávený leveling a cely systém, ze horší ti fak nebude
      • To jsme asi hralí dost odlišné hry. Při mém hraní Zaklínače mělo prakticky žádný lidský protivník nedokázal lehce zabít (snad s vyjímkou elitních stráží na hradech atd.) - něco jiného samozřejmě byla velká a silná mostra, smrt na 2 hity byla normálka :D
  • A tohle jako nešlo udělat rovnou? Taková základní super věci jako lepší ai atd... Na to se v CD projektu vykašlali
    • Ano, hračí doslova milují, když umřou kdykoliv spadnou byť jenom z malé výšky!!

      pro zachování větší reality by to mělo být skoro jako ve skutečnosti - jeden zásah od nepřítele a do chvilku by měl být každý mrtvý kvůli vykrvácení!!

      Už se těším na spoustu takových "vylepšováků"... (FACEPALM)
  • Je pravda, ze celá hra je tak nějak špatně desingovana, pokud nejdeštivější do hloubky, tak je to +- jedno, ale když začneš přemýšlet, tak zjistíš, ze ta hra není moc chytrá, jedničku jsem dobrá tak 6, a těch logických chyb tam tolik nebylo, ale chápu, ze je to dan za velký svet
    • misho8723
      Každá jedna zo Zaklínač hier má dosť chýb, jednotka podľa môjho názoru úplne najviac - tá hra je ľahká aj na najťažšej obtiažnosti a najťažší nepriatelia (bossovia) sú v podstate úplne na začiatku hry a inak je hra extrémne ľahká.. dvojka mi príde čo sa týka vybalancovania, obtiažnosti a gameplayu celkovo asi najvyrovnanejšia.. trojka síce má niektoré veľké chyby vo svojich systémoch, ale najviac ma baví hrať zo všetkých troch.. podľa mňa má jednotka najlepšiu atmosféru a hudbu, dvojka má najlepší príbeh a vizuálny štýl a trojka má najlepšie vedľajšie questy a dialógy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit