Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevim jsem aktualně docela sťatej, ale neni 16km2 16km na 16km? Protože ja bych se zapřísáh že jo ale očividně všichni to tu přecházejí jako fakt, má někdo vysvětlení? :D
  • Keyz
    Witcher 3 EE edice + vhodný SeetFX bude o řád lepší hra. Již tak to je skvělá a uvěřitelná hra, oproti americké komicko-epické produkci.
  • Magister_Peditum
    Celá fáma kolem Tannenbergu vznikla na tom, že se na twitteru, nebo kde, jeden fanda Dana zeptal, jestli ta bitva z traileru není náhodou tahle, a on odpověděl, že to je velice dobrá otázka. Takže asi takhle. V té ukázce totiž proti sobě stáli týpci s prapory a varkoči v barvách Řádu německých rytířů a týpci s prapory s polskou orlicí.
  • Kutná hora, Tábor, podle mě velcí adepti, Praha hm leda z dálky... :)
  • Možná to bylo myšleno tak, že dost lidí by raději aby výklady Bethesdy nebo EA prokládalo Warhorse a ne nějaký Kuky co si hraje na Raymanospidermana ^^
  • To si pleteš s Gothicem 1 a 2 popř Arcaniou :D ... 3jku vynechám to byl přeci jen lepší openworld... no ale Just Cause nečekej taky... :D
  • Tak hl Bethesda je vycurana a rozloha mapy je min. ze 20%pripoctena okolnimi nedostupnymi loakcemi hmhm?? Jinak j taktéž jsem to porovnával u Witchera a KCD s prvním aktem vychází na nějaký ten Velen+Novigrad... takže podle toho co přidají další akty může výsledná celková mapa hry daleko přesahovat Witchera bez obav. Každopádně velikost mapy jako má ARMA(DayZ) je zde opravdu zbytečná, i když by si ji dost lidí přálo... nebylo by tam co dělat proboha :)
  • Koukal jsem živě (asi jako mnoho zde) na různé prezentace. konkrétněji např. od EA a musím říct, že stejně jako v umění se zde...jméno/značka = kvalita. Jelikož to ve valné většině jsou strašné sr**ky, stejně tak jako lze vidět v mnoha galeriích po celém světě. Jednoduše naznačuji fakt, že kdyby Warhorse mělo zázemí ve světě rovné Ubisoftu nebo EA a dalším jim podobným masterům na casual B tituly... tak si ještě dneska po Warhorse konferenci všichni utírají zadek v kadiboudách rozestavených po celém expu v LA... ale ne, nám budou do live přenosu cpát právě ty komerční sr**ky.
  • wenceslaus
    Nevím, mě přijde Witche3 nerealisticky přebarvený i nasvícený a docela dlouho jsme hledal SweetFX která by to alespon trochu upravil. KCD je o dost realističtější.
  • Witcher je podle mě moc barevně dynamický až nereálně. U Witchera to vypadá dobře jakož to u fantasy, tady bych se krotil a jel opradu na barevnější kvalitu i když nebude vypadat tak poutavě jak by mohla a použití různých efektů etc.
  • Nadherna hra celkom... teším sa veľmi, pripomína mi to Witcher 3.
    Jedna vec mi vadí osobne, rád by som keby počas dňa pridali sýtoc určitým textúram a farbám, alebo ubrali brightness lebo je to príliš sivé. Rád by som grafické farby typu Witcher 3.
    Verím že to buď to poupravia alebo sa bude dať znížiť brightness alebo niečo podobné
    Držím palce a teším sa.
  • smejki
    tak se neobávej
  • Na hru se tesim - je to RPG. Nejvice me na hre zatim zaujaly souboje. Nemusim mit super skvely realisticky souboj, jak autori prezentuji. Ale je pravda, ze nejaka ta taktika - kryti, zasahy z ruznych smeru, realisticke narazy zbrani apod. to vse muze ucinit souboje zabavnymi a dost RPG her se omezuje jen na nejake zakladni klikani. Jsou to prave souboje, ktere me v kazdem RPG nejvice tahnou a vse okolo vlastne delam proto, abych byl v soubojich nejlepsi. Na druhou stranu me ta Vavrova posedlost za maximalni realisticnosti nechava klidnym, spise skeptickym. Opravdu mi je jedno, jestli ve vesnici uvidim realisticky zpracovane slepice, ktere kdakaji a realisticky reaguji na priblizeni lidi. Fakt mi je jedno, jestli jsou nekde latriny, jestli je nejaka chalupa pro danou dobu z realistickeho dreva, nebo z kamene ci z cihel. Nejdulezitejsi je hratelnost a atmosfera, jak me hra pohlti. A zde jsem tak trochu skepticky, aby to nebylo stejne zklamani jako napr. Zaklinac.
  • Proč myslíš že je to bitva u Tannenbergu? To někde říkali? Nejsem odborník, ale tahle bitva pokud vím
    nemá s událostmi ve hře nic společného.
    Jinak myslím že ty bitvy ve hře budou fiktivní a využijou toho že tohle období není moc dobře zdokumentované.
  • Popravdě hlavní příběhová linie, je to čeho se teď bojím nejvíc. Mafie byla super na svojí dobu, ale sám osobě ten příběh nijak skvělej nebyl. Vzpomínám si jak Vávra před dost lety (když ještě neexistovalo ani Warhorse) mluvil o tom že by chtěl udělat středověkou hru, a zmiňoval se, že se mu líbil Příběh rytíře. Doufám, že teď už čerpá inspiraci jinde.
  • Jsem si téměř jistý že to bude open world jako Oblivion nebo Skyrim (několikrát o tom mluvili).
  • Přesně E3 je hlavně o tom jak se firmy předhání o to kdo dá více peněz do reklamy kdo koupí jakou licenci a exluzivitu o tom jak velký hype vytvoří a počtu pre-order zákazníků... a tím příliš často expo falešných slibů ...
  • Všeobecně, to platí pro jakékoliv období, pokud se zhroutí formace, vojáci se dají na útěk. Bojovalo se samozřejmě ve formacích. Taky záleží, kdo byl vojákem. V této době to byli většinou sedláci, ti se aspoň snažili držet linii. Rytíři měli v pí*i a jeli na vlastní pěst, což mělo často katastrofální následky. Ale taky mohl jeden rytíř pobýt třeba dvacet sedláků bez výcviku.
  • wenceslaus
    Díky za upřesnění.

    Jasně, že každá zbraň bude potřebovat vlastní animace. Ale animace seku/bodu dlouhýho meče bude snad stejná proti palcátu, sekyře, kopí, dlouhýmu meči... atd.
  • Modoval jsem a slibované věci byly přítomny, ale nejsou využity. Poděkuj 2K, že nedovolili dotáhnout vývoj do konce. Ano bylo to problematické a neměli to jednoduché, $$$ musí i přitékat. Ale Illusion Engine by vše co bylo naslibované dokázal rozjet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit