Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Ajaj. tesil sem se na pc verzi, bohuzel Win 10 nechci a jeste dlouho chtit nebudu.
    • To teda. Jedu na W10 již několik měsíců a je to pohoda. Žádné pády, problémy vše funguje. Nic co by mě nejelo jsem nepozoroval. Rozdíl v W7 a W10 je jak jíst hrušku nebo hrušku. :-) Nevím jediný důvod, proč nepřejít na W10. Mohl by si mi ho napsat ty?
    • MARTASLJ19
      Ach jaj, názor ako z praveku....
      • spravne. konzum je moderni. mit vzdy jen to nejnovejsi.
        • mikezz
          upgradovať windows zadarmo je konzumizmus. ok.
        • nightborne
          Spíš je moderní v naší pokrokový zemi vždycky všechno nový automaticky odsuzovat ;).
          • ja ti to vysvetlim na hypotetickym prikladu. mas auto 2-3 roky stare. jezdi krasne, malo zere, bez problemu. a najednou se vyrobci aut dohodnout ze vyrobi nove auto, ktere bude jezdit pomaleji, bude zrat vic benzinu atd. a ted aby se prodavalo, tak se dohodnou s vyrobci benzinu, ze se prestane prodavat stara verze benzinu, ale pouze nova, ktera nejde pouzit ve starsich autech, pouze v tech nove vyrobenych.

            zda se ti tahle situace v poradku? samozrejme s Win je to slozitejsi, ale snad si pochopil o co nam jde.
            • kennyB
              Zase automobilovej příklad...
          • Aha, takže si to shrňme - já mám podepsat, že se stávám otrokem Microsoftu právní nadvládou licenčního ujednání nad listinou základních práv a svobod, mám dát k dispozici svá data a navíc jim za to ještě zaplatit?!

            Užijte si to chlapci a lidi, kteří to odmítají si při své aroganci prosím nevšímejte...
  • only Win 10? hmmm, to si mrkvosoft asi dobre zaplatil u vyvojaru. at zije monopol.
    • Třeba to půjde obejít. I když jestli to pojede na nových DX tak sotva :(

      Tohle je opět hnusná taktika.
    • Vogon
      Microsoft zaplatil celou hru.
      • tak to jo, to asi na to maj pak pravo. ikdyz se mi to stejne prici tohle tlaceni do nejnovejsich OS.
    • Zaplatil celej vývoj
  • N0isy
    Takže si to zahraji na PC jako 90% ostatních lidí. Xbox se právě stal zbytečností se 4mi exkluzivitami. *15*
    • Jenomže naprostá většina lidí ty konzole nekupuje právě kvůli těm exkluzivitám. Mrkni na nejprodávanější hry na konzolích, většinou tam najdeš právě multiplatformovky.
    • Celé to je zbytečné, když musí svazovat exkluzivitami.....

      Nemají na to bojovat o zákazníka jinak, tak to dělají takto. Něco jako YT RED pro android, kde omezili hraní na pozadí a nemáš možnost to nastavit v YT app ale musíš to udělat jinak.

      Do toho, to je špatné i pro hráče. Hráč PS4 nemůže hrát něco pro XBOX i když bych chtěl. (tedy může a kup si 2x konzoli..) To samé hráč XBOX anebo hráč PC. Kravina. *7*
    • Tez mi pripada, ze si Microsoft ten Xbox pohrbiva sam.
  • Vogon
    Čím víc platform, tím víc adidas.
  • Preed
    Tak to som rad :) TPS je dnes velmi malo,Order ma celkom bavil ale nebolo to co ludia cakali,Dead Space nikde,Star Wars TPS ktoru som cakal ze by mohla existovat nikde a na Gears/Uncharted sa caka 100 rokov,teraz len aby to bola dobra hra.
  • Menší poznámka: Quantum Break bude obsahovat i hru Alan Wake se dvěmi DLCs pro Xbox One a v případě předobjednávky na konzoli i American Nightmare na novou konzoli.
    • ales.smutny
      Pravda, doplněno. Původně tiskovka mluvila jen o vybraných prodejcích, už to upřesnili :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit