Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku mimo téma, zeptám se těch co mají ps4, nejde mi se přihlásit na ps4 k PSN pořád mi to píše že mám verifykovat email, že mi poslali mail na adresu a že to mam verifykovat ale na email mi od sony nic nepřichází takže nemůžu verifykovat ůčet na mojí emailovou adresu a nemůžu se připojit k PSN neví někdo co stím ??? Děkuju
  • Jestli ten downgrade nevidis musim byt slepej. V mistech je grafika, nebal bych se rict skareda.
  • tak tá kvalita grafiky bude iste vyššia ako v dvojke, keďže dvojka vyšla na Xbox 360 a konzole súčasnej generácie sú približne 8-10krát výkonnejšie. Už len množstvo ram ktoré má taký xone na hru k dispozícií(5gb) je 10krát viac ako bola celková ram x360 (512mb). takže pokrok oproti dvojke tam bude o to sa nebojím.
  • Tak udelat tohle Ubisoft uz tu mame vlnu hejtu, ale tohle je neco jinyho, tady se nesmi rict nic spatnyho, jinak nas fanboys umlati. Krasna ukazka manipulace v praxi.
  • prosímtě jaký downgrade? Ještě si pamatuju na Witchera 2, jakou užasnou grafiku měl. Dodnes to považuju za nejlepší grafiku na jakékoliv RPG hře. I kdyby byl Witcher3 stejný, tak mi to vadit nebude. I kdyby byl stejný jak Witcher1, tak mi to taky vadit nebude.
  • to ovšem platí pro marketing obecně, kdy jsi naposledy u meka dostal hamburger jako na obrázku *7*
  • Vogon
    Hlavně nenápadně, CDprojekte. Hlavně nenápadně s tím downgradem. No jo vlastně, já zapomněl, že je to zaklínač, takže nad tím všichni mávnou rukou, nebo je ještě pochválí za to, že je tou reklamou tak pěkně oklamali.
  • NEbylo by špatné mít jako flashback souboj Ciri s panem Bonhartem, nebo Geralta s Vilgefortzem.
  • Tak je beznou praxi marketingu ze hru prezentuji temer v dokonale podobe. Pravda se ukaze az z nezavisleho gameplaye a k tomu si jeste pripocti ze u sebe budes muset i neco orezat, ze budou lokatity kde ti framerate bude stejne padat...
    Kdyby hry vypadali jak je marketing podava, to by sme museli mit za sebou nejakou hardwarovou revoluci, ta se bohuzel nekona, uz roky je to pouze o mirne evoluci. *7*
  • Konzole...
  • tak na W2 se zapnutým ubersamplingem to nemá. ale to se dá říct o většině současných her *4*
  • Před vydáním mnoha her přichází postupný a mohutný downgrade, jak autoři zjišťují, že musí hru reálně přizpůsobit možnostem současných počítačů a konzol. Ale nic to nemění na tom, že hra bude super!

    BTW, nejsou už nějaké minimální/doporučené požadavky? Blíží se Vánoce, upgradů čas!
  • taky mám dojem, že grafika z gameplayí na youtube, třeba tady
    https://www.youtube.com/watch?v=N4ony2r0QFs
    vypadá líp než grafika těchto pochybných trailerů. Což je samozřejmě jen dobře !!!
  • j3b4t grafiku!!!
  • Ta grafika je, s kazdym dalsim trailerem nebo ukazkou ze hry, horsi a horsi :(
  • Myslím, že se máme na co těšit, tipl bych si že v některých částech se bude hrát za Ciri *5*
  • Myslím, že si zahrajeme za toho druhého zaklínače, jak s Geraltem bojuje, teď si nevybavím jeho jméno, ale už jsme ho viděli v jedničce. Nemyslím, že za něj budeme hrát přímo v aktuálním ději, ale něco na způsob vzpomínek z minulosti
  • applepie_svk
    takže tu máme crossappereance z Warcraftu alebo Pána Prsteňov :D
  • tradičně o ničem, jako všechny ostatní zcela zbytečné trailery plné prázdných nicneříkajících akčních scén. Ale když to pomáhá marketingu...
    PS: obě hry zaklínače i knihy mám rád
  • To, že půjde hrát i za jinou postavu než Geralta řekl jede z vývojářů na VGA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit