Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Stačí číst jejich vývojářské blogy. Nechtějí masovost. Zaprvé podle jejich slov by to neutáhly server, kdyby tam bylo mnohonásobně více a za druhé jejich přání je tak 20-30 000 novýh hráčů v 1. vlně a maximálně 100 000 nových hráčů celkově. A co si budeme nalhávat, EVE málokdo z nováčků hraje déle jak ten trial.
  • Lotr
    asphasůljfhdoshdsklndslhfv!!!!!! LADY GAGA?!

    Omluvte můj citový kolaps ale poté co jsem zjistil že existuje někdo kdo EVE bere jako konkurenta Wowka....nu to byl silný šok.
    Chlapče ten kdo hraje EVE a baví ho to nu tak ten člověk bude mít k Wowku výhrady. A naopak. EVE mi občas spíš připadá jako simulátor účetního.
  • ty hraješ všechno
  • imo pokud tam nepridaji questy a raidy a podobný záležitosti, tak wowko neporazí i kdyby se moc snažili
  • Lotr
    Ono asi nejhorší na tomhle patchi není ehmm zničení interface které je teď nu...ehmm hledám slušné slovo...komplikované a zmatené.
    To špatné skutečně špatné je monopolizace. Regulace měla své opodstatnění. Nu ale berte to jako názor někoho kdo to už hraje jen velmi málo poté co přišel o svého milovaného Talwara.
  • Chtějí to zmasovět. Jen aby se nakonec nedivili.
  • Veskoslav
    No si myslím, že to trochu úplným nováčkům pomůže a podle mě i starým hráčům to některé věci usnadní. Ale tak uvidíme tak za měsíc, jestli to nějak nabourá zaběhnuté obchodní a válečné dohody atd. S poslední větou naprosto souhlasím. Ale co se zeptáš, tak první věc, epické bitvy a vysvětluj, že epické bitvy, které prosáknou na svět jsou pouze vrškem ledovce:)
  • Pry jednodussi interface.Predtim to bylo intuitivni,ted to chce napred 20 minut studovat aby clovek zjistil co k cemu je. A system grafiky prehlednosti taky nepridal.
    Davam tomu cas,ale prvni dojem je tragicky.
  • eStar
    Pravda je že tento patch nejenže nepřitáhne více hráčů, ale nováčkům kteří mají zájem o industry část hry to spíš zkomplikuje život, i když jak v čem. Bohužel obecně se jedná pouze o re-balanc patch, žádný nový obsah nebyl přidán.

    Jinak ke zbytku tvého příspěvku,, naprostá většina PVP se stejně odehrává v menších skupinkách a je to také nejzábavnější forma PVP v EVE.
  • Mě tahle změna tedy pěkně naštvala. CCP by si zasloužili FACKU *16*
  • Veskoslav
    I tak si myslím, že to nepřitáhne nějak více hráčů. Spousta lidí v okolí to šla hrát v domnění, že ty epické bitvy řídí svou loď a jedou bomby. Ne že je to tabulkový simulátor+řvání na TS. Koho to baví teď, bude ho to bavit i potom. Ale opačně si myslím, že tato změna platit nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit