Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neda mi to a musim poznamenat ze "kabelum" na vzduch se v nasich koncinach vetsinou rika hadice, ale uznavam, jsem hnidopich :D
  • Super zpráva. Do hry (ETS2) se stále vracím a je to neskutečný relax. Doporučuji všem. Zkuste DEMO na Steamu.
  • Trailer na kabely
  • Ghost47
    V článku chybí asi nejzajímavější změna, co přidali - náhodně generované události, takže můžete narazit třeba na zavřený pruh a frézování silnice, bouračky, převrácený kamión, policajty kontrolující kolegu, co měl smůlu...
    • ES2 jsem zatím nehrál, ale bouračky se zúžením pruhuhu už určitě byly v 18WoS PttM.
      • Tohoto legendárního dílu jsem se kdysi sice nahrál až běda, ale paměť mi tak daleko detailně nesahá. Ano, náhodné události tam byly ale byly napevno vymodelované v mapě, vždy na stejném místě, ne? Teď je to náhodně generované. Již nějakou dobu to mám zapnuté v ATS (tam už je to cca půl roku) a události se opravdu objevují z ničeho nic. Jednou je to klasická uzavírka, jednou havarovaný truck, jindy shořelý vůz s hasičským autem vedle, policejní kontrola nebo dokonce nouzové přistání malého letadla. V nastavení je dokonce volba na četnost výskytu událostí. S tím ale pozor, při nastavení maximální úrovně se něco děje téměř za každou zatáčkou. Jinak kabely jsou super ale užitečné budou spíše lovcům screenshotů. Většina hráčů má pohled z vnitřku kabiny a to z toho nemáte nic. Co naopak, jako majitel TrackIR, vítám je realističtější obraz v zrcátkách. Parkování na blind side, především s U.S. prodlouženými návěsy, bylo místy peklo, doufám, že se to zlepší.
    • "Euro Truck Simulator 2 se také těší zvláštní péči. Po vzoru amerického brášky na silnicích začne docházet k náhodným událostem."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit