Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spuštěno nové fórum pro všechny hry Divinity!
    http://forum.divinityfan.cz/
  • Hru som kupil na steame kedze som mal viac volna a nudil som sa a mal som chut na nejake rpg. Wasteland 2 ma nejak nechytila (zatial, neskor sa k tomu urcite vratim). DOS som videl uz na kickstarteri ale najskor som myslel ze to bude nieco ako Diablo (ano moja chyba mal som si to poriadne prestudovat) tak som nezasponzoroval.
    Zacali vychadzat recenzie vsade to malo 9+ tak som si povedal ze to skusim.

    Po velmi velmi dlhej dobe jedno uzasne RPG co ma strasne chytilo a nevedel som sa od toho odtrhnut! Naposledy som sa tak tesil asi z BG2 (neprehanam). Hral som to na easy cisty herny cas na steame 49hodin na prve dohranie. Urobene vsetky sidequesty co som nasiel koncil som s levelom 21 na vsetkych postavach.

    Dve nove postavy a ich pribehy je velmi dobra zamienka dat to este raz. skoda ze nie je viac casu :(.
    • tak tos toho asi dost vynechal, ja se dostal poprvy na uroven 22 (skoro 23, seriozni hrani za dobraka a co nejvic ukolu) a na podruhy az na 23 uroven a to jsem se ukolum vyhejbal a vicemene jen vsechny vykosil *5*
      • a kdyz jsme u toho, kde se da asi nejvic ztratit zkusenosti je v ty bazine,.tam poletujou takovy hlidaci oci, a kdyz ho sejmete v prvnim kole (coz neni problem, tam se dostanete na vysoky urovni), dostanete asi jenom 5000 expu, ale kdyz ho nechate privolat pomoc, tak se da ziskat i 30 000 (a tech oci je tam nekolik)
        • Morraw
          No k němu stačí přijít a vyvolat souboj. Pak si vyvolá cca 6 společníků hezky blízko sebe a pak už je jen stačí usmažit nějakým pěkným AoE kouzlem *1*
          • no nesmis ho ale vyndat v prvnim kole, coz ja treba zjistil az na druhej, solo, pruchod, protoze se 4 pandulakama to je umeni ho nedat hned *5*
            • Morraw
              Ale můžeš ho vyndat v prvním, jen ho nesmíš zabít ještě než souboj začne. Stačí k němu přijit, začne souboj a on si v prvním kole vyvolá ty potvory. No a pokud jedeš první ty, tak stačí odklikat tahy.
  • Tady zase probíhá očistec :D
    Že by zase inkvizice dorazila :D
  • Morraw
    Kéž by to bylo RPG of the Year. Wasteland 2 to asi netrumfne a Pillars vyjdou až koncem roku, jestli vůbec. O Dragon Age 3 nemůže být ani řeč a datáč na D3, ikdyž o dost zábavnější, se s tím rovnat taky nemůže. Pak už vyšly samé takové menší RPG jako Dark Souls 2. Ale to nestojí ani za řeč.
  • tomocz
    A jéje, tady zase řádí nějaký Dark Souls mínusář :D
    • oni si pořád ještě myslí že hrajou rpg? *1*
  • Vogon
    "Wolgraff chtěl být kouzelníkem, jenže mu někdo ukradl hlas a pro Řád se stal nevhodným kandidátem. Místo toho se stal zlodějem a vrahem."

    Žádný Wolgraff, ale Mrakoplaš hrající si na drsňáka!
  • Hru som dohral a musím povedať, že je vynikajúca. Čo sa týka dĺžky hry na tento typ, tak pre mňa je to ideálne. Hra nebola krátka, ale ani príliš dlhá aby ma začala nudiť. Bravó!
  • Keyz
    *14*
  • chtěl bych na to mít víc času... a taky už nějak zabít toho kreténskýho Bracca Rexe :/ až k němu jsem to zvládnul jen se dvěma hlavníma postavama, ale obávám se, že na tenhle souboj budu muset někoho přibrat (což mě pěkně se*e)
    • Předchozí příspěvovatel použil slušnej trik, chválím *3* Já ho udolal dvěma postavama s lonewolfem, nicméně jsem též jednoho minibosse (ghoula) zabil dříve než naagroval Rex se zbytkem.

      Na ohnivého minibosse stačilo mít fire shield a nebyl hrozba a pak už to jen urubat warriorem s 2ruční kosou co všem hrozně nakládala :-).
      • Proč tu má každý příspěvek tolik downvotu?
        • Protože komunita :D
    • muzes pouzit muj trik, kdyz jsem ho dal solo na levelu 6
      http://postimg.org/image/4ibx97apt/

      oddelis je nadobama (rex chodi jen asi na 4 mista, na 3 mu postavis nadobu a zustane na tom zbylym stat, kde ho muzes zahazet) a vyndas jednoho po druhym *5*
    • tomocz
      Já jsem na něj šel se třemi a stejně jsem se na něj nejdříve vyprdnul, šel dál a nabral asi 3 lvly a teprve pak se k němu vrátil. :D
  • tomocz
    Škoda že už mám partu uzpůsobenou obrazu svému. Ale zase alespoň nové možnosti, až to někdy budu hrát znovu (Zatím odehráno 32 hodin a konec v nedohlednu). :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit