Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jupí a já si to zahraji v rámci ps+ *4*
    • Myslis to jejdaskovo "hraju hry zadarmo ale platim za ne kazdy mesic" ? *15*
      • Jack1947
        Nebo rok! ale má hry zadarmo to je zásadní výhoda!!!! *5*
  • 4 roky ?
    https://www.youtube.com/watch?v=b5EAEDi0LOU
  • Neni na Steamu? Diky nechci!
    • Kdyz to nema online drm tak to nechces?
      • Protoze konzole nemaji online... oh wait! Aspon nevyhodil 10 tisic za useless hw od AMD, kterej nikdo nechtel tak z neho zpatlali konzole. *15*
        • A komu furt to AMD cpes?
          Stop...wait for it...cry blbecku
    • Erien
      Ona je ale na Steamu.
  • grafika 5/10
  • Jack1947
    Něco podobného už bylo ne? nebo to vyšlo až ted prominte žádný hejt jen se v těch pixelizačních rubačkách začínám už pomalu ale jistě ztrácet. Jak Alenka v říši posranejch divů *12*
    • Chim
      Jacku Jacku, kdy už konečně v sobě zabiješ toho svého psavého démona a pochopíš, že každý tvůj příspěvek do zdejších diskuzí je naprosto mimo.
      • Jack1947
        Každý ne, jen většina *15*

        Možná každý 2-3 ale první je dobrý... tak se omlouvám že jsem hodil tuhle hru do jednoho pytle. Ono rozeznat to grafické umění od pixelizace je občas docela nadliský úkol. Takže na mou obranu nejsem v tom sám. Příjde mi to zajímavé ta stylizace a nehejtuji nic. Proč je špatné být občas mimo komu to škodí. *3* Jestli ty a jiný se cejtí pohoršeny že je někdo občas mimo tak jak mohou přežívat v tomhle dnešním mimoozním světě. Pověz protože já tomu nechápu.
        • Chim
          Buď si jistý že každý. Bohužel.

          Necítím se tebou nijak pohoršen, jen mi tak trochu vadí že svou přítomností tenhle jinak kvalitní web vlastně zabíjíš a přispíváš tak měrou vrchovatou k tomu, že zdejší diskuze jsou tady takové, jaké jsou. Mohl bych ti tu napsat drobnou esej co si o tobě myslím ale jednoduše to neudělám, protože jsem líný a tak to shrnu jen do jedné věty: Měl by ses ve vlastním zájmu jít léčit.
          • Krivdis mu. Tak 1 z 20 dava jakz takz smysl, kdyz si clovek doplni interpunkci a otevre si Jacko-Cesky slovnik, abych pochopil o cem je vlastne rec.
          • Jack1947
            -------------------***
    • Pixelizacni rubacka? Fakt ti nedochazi ze stylizace hry vychazi z vyjevu ze starych antickych vyjevu, ktere byly treba na keramice?
      • http://explosm.net/comics/39/
    • Rozumis vubec tomu co pises? Nebo se proste podivas na obrazek a aniz by ses obtezoval premyslet proste vyblejes nazor?
      • Tak číst určitě neumí, to je jasný :D
      • Jack1947
        Takže sem zasekl opět doživého, strajk by zero point! Tak promin neveděl jsme že pixelizace je tvá velká láska *14* *14* Kromě bugs free bf. *3*
        • Erien
          O tom že do každé diskuse musíš něco vyblít, navíc něco co ani nedává smysl, to už není žádné překvapení. Ale opravdu musíš za každou cenu psát i anglicky? Ono stačí že przníš jeden jazyk.
        • Ja uz chapu proc pises jak postizenej. Ty vlastne sam vubec nerozumis tomu co pises.
          • Jack1947
            Co se tim snažíš si dokázat lol že hejtuju tyhle stylizace či co? já zas nechápu tebe ale to je jedno.

            No dobře no šáhl jsem ti na pixely takže tohle není úplně pixelové... Ok uznávám a co dál?

            Jsem si to spletl s nidhoggs no Stane se nemusíš z toho dělat hned kovbojku. *7*
            • Ale on nedělal kovbojku z toho, že ty ses spletl. Každý tvůj názor, který kamkoli napíšeš je uplně mimo. A na to narážel.
  • Mart9
    Jako bych se díval na Trine skrz flašku pomerančové Fanty.
    • Trine je asi tak 5x hezčí. Ale tady se to okecá "stylovou" grafikou
      • Mart9
        Ona ta flaška obraz zdeformuje.
  • Chim
    Hrát by se mi to asi nechtělo, ale ta stylizace... Hmmm *14*
    • jen by jim měl někdo napsat, že v antice byly prakticky všechny sochy namalované pestrými barvami a ne jednobarevné tak jak je známe dnes, tak ať to předělaj *1*
      • Kozy
        Sochy možná, keramika ne.
      • https://www.google.cz/search?q=greece+ceramics&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=A53LVKT-DIGtU-CzgogL&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1376&bih=765
        • no, a vidíš tam pestrý barvy? ne? to proto že za těch skoro 2000 let už všechny vybledly.. a nejsou to sochy, ale nádoby *4*
          • Mluvis o sochach ale ta hra je ocividne inspirovana hlavne prave reckou keramikou a tahle keramika fakt nebyla pestrobarevna jak rikas.
  • Titan quest v 2D?
  • Tahle hříčka mě dost zajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit