Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg jen ne čtyri hratelne postavy, ktere se budou stridat
  • XorxoxTalarius
    Nejvitpnejsi na tom je ze se hra uz da predobjednat *1*
    • tak jako aspon 5 let uz je ve vyvoji (v duchu zavedene tradice), takze ted se prestane vsechno prepisovat a 2018 je to na regale ;)
  • ringmancz
    ať se dívám, jak se dívám, to pátý auto tam nevidím
    • pátý je pod vodou, šlo ke dnu
    • Corvus
      No, já tam žádné páté auto také nevidím. Pohrál jsem si ve photoshopu s expozicí :D a levé auto má otevřené dveře u řidiče a před tímto autem ještě více vlevo je vzhůru nohama otečený nějaký starý, děravý člun...
      • Pěkný! Ostatně asi jen blázen by nechal jet budoucí mrtvolu samostatně autem.
        Jinak představa člunu s nohama mě slušně rozesmála:)
    • Stojí vlevo za barákem hned vedle toho kombajnu
      • lol, to neni auto ale dvere :D v redakci jsou asi slepy: http://i.imgur.com/CavZT4F.jpg
        • Corvus
          Jo, přesně *3*
          • Nejsou slepí jen ten článek (viz LV) okopčili a přidali si tam svoji hloupou doměnku, protože jim to bylo trapny takto okopírovat jenom *1*
  • Draken69CZ
    Všichni žabaři, já koukl a už to ani hrát nemusím, vím vše.
  • Mart9
    #lehceinvestigativní *5*
    • Tilwaen
      #něconového
      • Inquisitor
        #pristenamail
        • #he
          • Tilwaen
            #tvrdádata
  • Tady zas někdo objevil Ameriku! (doslova). O tom, že hra se bude odehrávat v Louisianě v 60. letech se ví už tak minimálně půl roku. Prokecl to někdo z týmu.
    • Tak teď jsem zabrousil do historie a ono je to dokonce víc než rok! Dyť tady o tom byl dokonce článek
      • ales.smutny
        A taky je tam ten článek nalinkovaný ;)
  • Tomu rikam vareni z vody. Ale bohuzel je to mozna zajimavejsi nez samotna hra ktera prijde. *15*
    A co kdyz jsou to majitele autobazaru a nebo clenove veteranklubu a nakonec se to bude odehravat v tomto stoleti a zaber byl porizen v ZOO v New Yorku ??? *1*
    • nebo se to odehrává v Africe a budeme hrát za černošskou mafii v Kongu
  • Tady nekdo zapomnel na to porekadlo o pleteni bice.
  • Lukyz
    Tady už lidi nadávají, že redaktoři vůbec píší články, bože *1*
    • "Navíc, (díky Adame!) vedle levého auta, v onom prázdném prostoru, můžete vidět obrysy pátého automobilu se zhasnutými světly"

      Super článek, díky Adame ! *1*
  • Kravicka
    No jo budete moc hrat za zenu a za cernocha a dokonce 2v1 !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit