Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • panebože hlavně ne black assassins ops III !
  • Proc si vybirat kdyz muzu mit oboji? Jeste u dvou, ze zakladu, rozdilnych her.
  • XCOM 2 nebo Fallout 4 ?
  • S modom long war to fungovalo tak, že namiesto dvoch skillov, z ktorých jeden bol vždy lepší, si mal na výber tri skilly, z ktorých bol jeden lepší a jeden totálny filler, len aby tam niečo bolo. *15*
  • Jak proč?
    Pretože viac prúžkov je viac adidas a viac skillov je viac xcom!!
  • TheGGG
    a komu to vnucuješ picko
  • TheGGG
    to určitě ne, vždy si sice dám hrozně záležet s tvorbou týmu (podle toho z jakýho jsou státu jim dávám patřičná jména), upravuju vzhled atd., ale když někdo umře, tak umře. Věnuji mu (ji) minutu ticha. Proto doufám, že v novým xcomu zas někde pujou prohlížet padlí a jejich záznamy, to bylo cool.
  • Firaxis. Fi-ra-xis. Ne FireAxis.
  • Hlavě ať zapracují na AI, protože to co předvádělo v prvním díle, bylo k pláči. Long War to trochu zlepšil, ale viditelně, když se odflákne základ, tak už s tím modeři nic neudělají.
  • Aha, pardon, to byla reakce na:
    VinWiesel:
    "Hlavně ať pořešej líp ty procenta na aim..kolikrát jsem měl 90 a střelil 2-3x po sobě do mraků."
  • A to je jako problém? Pravděpodobnost nám nic neříká?

    Pokud bude pravděpodobnost neúspěchu 1:10, pak pravděpodobnost 3 neúspěchů za sebou je 1:1000. Řekněme, že za hru jsi absolvoval 100 misí, v každé vystřelíš 20x. To znamená, že na dohranou kampani průměrně připadá tebou popsaná situace 2x! Co, u všech statistických bohů, na tom mají líp pořešit?
  • No vidis a ja konzolam nezavidim, nic, na pc mi vychadza asi tak 10x viac hier , ktore by som rad hral ako som schopny zahrat ;-)
  • fallanga
    Ne, jen chci mít tým v plné síle. Kvůli tomu nemusím mít OCD. OCD bych měl, kdybych si ukládal hru před každým výstřelem a v případě neúspěchu bych loadoval.
  • O veganech ? Vegan znamená, že nejí živočišný produkty, ne že uctíva ufouny :D
  • máš OCD
  • fallanga
    Tak to budeš dělat jako já. Ukládat před každým tahem a v případě smrti načíst. První voják mi díky tomu umřel až v poslední misi.
  • MickeyMutant
    Není to spíš "celkem prosté" zmatení časů v jedné větě, o které tady jde, a ne o nepochopení smyslu věty? Jinak dík za rozbití prvního lovosického "souvětí", ale nechtělo by to opravit i ostatní chyby rozeseté po celém článku? Vždyť se to nedá číst.
  • Tak hlavne že je správně to upozornění na ablock.
  • XorxoxTalarius
    No a o cem mluvim ;)
  • TheGGG
    hrozně doufám, že pujdou nějak detailně upravovat jednotliví vojáci, podle obrázků ano *3* těším, těším, těším.
    To zas budu brečet, až někdo z nich umře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit