Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My chceme multiplayer!
  • Tak,teď ještě snížit cenu tak na těch 35€, pokračovat dále v updatech,sic si špatnou reputaci Hello Games nenapraví,tak aspoň dělají něco pro ty,které i navzdory neduhům,hra zaujala
  • ted je veekend deal za 35€ ale je to porad moc
    • 25 euro max podle mě. Více to hodnotu nemá. Já to k*o*t koupil ve slevě za 35 euro a jako není to zlý, ale nikomu bych nedoporučil dát tolik.
  • flash789
    Bohuzel tahle hra se z toho prusvihu globalne uz nevyhrabe ani kdyby tam dali cokoliv. Je to jak zenska ktera dala v hospode 20ti chlapum najednou, muze se pak rozkrajet ale to ze je stetkaa ji uz do konce zivota nikdo neodpare.

    Stetkaa je zakazane slovo? Ty blaho jeste ze to neni forum maliru pokoju..
    • naopak je sympaticke že na tom porad delaji a pokud to bude dobre, hra i studio muže získat dobrou povest zpátky
      • Nevím, jestli se studiu podaří získat jinou pověst, jelikož se to zvrtlo v nehoráznou lavinu, kdy se nadávalo už i jen tak, protože byla možnost. Ale rozhodně je lepší vydávat další obsah pro ty, kterým se hra líbí a zůstali u ní, případně se vracejí, než pro někoho, kdo stejně bude jen nadávat, ať dostane cokoliv.
        • flash789
          Co se rozcilujete, ja snad rekl ze neni dobre ze na tom pracuji, samo ze to je dobre, pac patrim mezi ty kterym ta hra zas tak uplne spatna neprisla. Ale to co jsem napsal je proste fakt. takovy pruseer jako NMS herni svet nepamatuje, ani Duke, ani Aliens ani nic dalsiho se s tim nemuze merit.
        • Jack1947
          Jde spíš o to že lidi si vysnily něco cio prostě v takovéhle hře v jejím rozsahu nebylo reálné od začátku, občas to chce nebejt debill a uvažovat racionálně a reálně.
          • nejde o to že by si hráči neco vysnili, spíš jim vyvojari nejspíš naslibovali hory doly (lidove rečeno je oklamali) a nakonec se nic nesplnilo. občas píšeš hlouposti.
            • Jack1947
              Jsou hrozně naivní a důvěřivý když to nemá v betě ani po roce a něco Space citizen a to je mnohem větší mapa, vyvojář jen toho využil.
        • treba mne se ta hra líbí na pohled (podle gameplayu) a i bych ji zkusil. Pravda ale je že jsem vubec nesledoval její vývoj a co naslibovali. Tak jestli behem vyvoje neco naslibovali co tam ted není, a hráči meli jine predstavy než jaka je nakonec realita, tak chápu že nekterí mužou byt naštvaní.
  • Jack1947
    Konečně to trochu dokončily aby nalákali lidi ke koupi... tedy jak se to vezme Mp furt nic žee
    • Johnny
      co to je dneska za d€bilní úchylku srááat do všeho mp?! :/
      • Jack1947
        Já nevím ale nějaké rozhořčené reakce byli hlavně směrovány na Mp složku *3*
    • dokončily, aby nalákali...to píše nějakej bot s náhodným generováním i/y ?
      • Jack1947
        Vidíš opravit si to umíš sám ty bote *4*
  • Na co jsou ta vozidla, když mám loď, s kterou si můžu podstatně rychleji dolétnout, kam chci???

    Jako určitě super, že na tom dál dělají, ale podle mě pořád přešlapují. Třeba ten survival byl tak extrémně špatně vyvážený, až jsem se musel smít. Stavěcí mód mi do hry vůbec nesedí - je to sdílený vesmír, kde pro každého hráče platí trochu jiná pravidla a to mi přijde hrozně divný. Jeden hraje survival, druhý má všechno zdarma a třetí na normal tak, jak by to zhruba podle mě mělo být pro všechny (+ bych trochu vylepšil survival pro normal).

    Update jsem si stáhnul a vyzkouším. Nečekám ale z toho nic extra.
    • Tak po updatu horší fps než před updatem. Nejspíše se mi přenastavilo něco, co jsem se snažil tehdá vyladit, když jsem to hrál naposledy. To zase bude ladění.

      Jinak řešili blbosti a neřešili důležitější věci. Třeba nepochopim, proč pořád musím dlouze klikat na loď, abych nastoupil. To je pořád stejně otravný.

      Sdílená základna mi přijde jako totální blbina. Vlastně nechápu, na co to je. Možnost vlastnit více lodí je fajn. Jen ještě nevím, jak to funguje - kam se podějí moje další nepoužívané lodě.
  • hura nove auticko do proceduralne generovane nudy
    • holt tohle není hra pro fanoušky zaklínače nebo planescape torment kde musí mít nalinované questy ktere je vodí za ručičku aby se nestratili *7*
  • Ted už tam chybí jen rozdílné epické národy. Strhující kampaň s chytrým scénářem. Dospělý design vlastně všeho. Bitvy v mezihvezdnem prostoru a dobývání základen na planetách. A bude to perfektní. 8/10
  • Paulcz
    Je tam už alespoň nějaký normální letový model na planetách?
  • MickeyMutant
    "S každým dalším updatem ztrácí recenze na No Man’s Sky na relevantnosti a slouží spíše jako připomenutí toho, v jakém stavu hra vyšla."

    Je to tak. Proto je rozumné psát recenze co nejpozději po vydání a hodnotit hlavně potenciál, do jakého stavu má hra šanci dospět do roka a do dne. Nebo do dvou let. Nestyďte se napsat, že bude jednou skvělá, když to cítíte v kostech. A nebazírujte hned na maličkostech, nelovte hnidy a nevrtejte se v detailech jako je stabilita, obsah, hratelnost nebo zábava.
    • spatne pane mutant. Kdyz nekdo prodava produkt, tak je spravne ho zrecenzovat okamzite, tak at lidi vedi do ceho jdou. Ano muzou rict, ze kdyz se podivali do vestecke koule, tak by ta hra mohla za rok vypadat jinak, ale ted je dulezite to, co je ted. To je jako by ti nekdo recenzoval auto ve stylu "ono tomu sice chybi jedno kolo, nema to zpatecku a okenka nejdou stahnout, ale to za rok bude urcite jinak, takze jdete do toho" To myslite vazne pane Mutant?
      • cink cink...pořád nic?
      • http://data.whicdn.com/images/178845839/superthumb.jpg
      • Pane Vy jste hloupi.
        • To snad ne *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • pane mutant vasim pristupem byste jen podporoval herni byznys v tom, ze jim projde vsechno. Vas komentar me tak zaujal, ze se musim zeptat, pro jakou herni firmu pracujete?
        • Miki je z Nintendilda.
      • Je tohle taky ironie? Já nevim, táto.
      • Paulcz
        Ironie? :)
      • nightborne
        Mickey je samozřejmě sarkastický. To on rád.

        Že ty nemůžeš dostat přes srdce tu epizodku s Hatred, přiznej se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit