Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kokotici jaro2014 v prodeji na pc verze
  • Zahral GTA V na konzoly i online do 104 ranku a zase jsem konzoly prodal ;)
    • Nápodobně *1* Nechápu pro všichni brečí kvůli GTA V na PC, když konzole se dá v bazarech koupit za pár kaček.
      • walltar
        No já si nebudu konzoli kupovat kvůli jedné hře, ať už je za jakoukoliv cenu. To je jak kdybych si koupil pánev na jeden řízek. Když si koupím nějaké zařízení, tak bych ho rád používal ... a pokud mě kvůli tomu uteče GTA5, no co se dá dělat, ale brečet kvůli tomu nebudu.
        • no a on ti to podal tak, že se ta pánev dá zase úplně vpohodě prodat.. ale pochopit to takle by se ti nehodilo do krámu, chápu
      • No jestli je pro tebe pár tisíc = pár kaček, tak gratuluji.
      • asi si to chtějí zahrát v pořádné grafice, bez škubání a s mody
  • Jason_dinAlt
    Tohle bych si rád zahrál, ale konzoli si kvůli tomu kupovat nebudu. Když to nevydaj na PC, tak (ne jen) moje peníze holt neuvidí.
    • Jestli to na PC nevydají, tak ta firma jde obratem do mého ignore listu a už od nich nikdy v životě nic nekoupím.
      • walltar
        No řekl bych, že pokud by nevydali GTA5, tak že už by s PC ani nepočítali ...
    • presne tak zahral bych si to v poradny grafice, ale je tolik jinejch her na ktery neni cas, ze mne to zily netrha jestli to na PC nikdy nevyjde
  • O pc verzi se mluvi. RC jiz nerikaj, ze neni co rict, ale ze mame sledovat jejich news stranku ;)
  • Jack1947
    Jasny, Online potrebuje poradne dokoncit, a az pak SP cast ( u PC az bude to bude stejne nikoliv jinak, max tak nejaka Deluxe edice se vsema DLC za par set stovek. )
  • GSPD
    Hodně se mi líbí přístup Rockstar , že vůbec něco v dnešní době je zadarmo ale GTA V na PC by už oznámit konečně mohli... *4*
    • jo jo , ja cekam za GTA V na PC jak 12 rocna Ciganka na stratu panenstvy *1*
    • Rovnaky pristup mali trebars Bioware s ME3, multak DLCka zadarmo. Clovek az neveril ze to EA nezatrhlo.
      • dilinja
        Možná byl plán lidi pořádně podojit ale potom obrovským hatu to neriskli
    • Mart9
      Těžko to oznámí před Vánoci, aby každý řekl: Tak to si počkám pár měsíců na tu lepší verzi.
    • věřím tomu, že PC verzi vydají až po těch SP DLC, aby v ní pak byly zahrnuty, už to tak bylo i u jiných her, některé lidi, co tou dobou ještě hru nebudou mít, mohlo motivovat, že si nemusí k tomu nic dokupovat
    • Proč by to dělali. Teď je "poslední rok" konzolí. Tak ať si před koncem nahrabou.
      • tak tak
  • O PC verzi od Rockstaru opět nepadlo ani slovo. A čekal snad někdo rozumný něco jiného? Na to si musíme počkat po vánocích to už bude mít z konzolí Rshit nahrábáno a konečně PC verzi oznámí
    • Oznámení PC verze očekávám krátce po vánocích, domnívám že by si tím tedka by si tím mohli jeste poskodit prodeje konzolových verzí. Vydání samotné pak odhaduji na březen 2014.
    • walltar
      Spěcháš někam ... až oznámí, tak oznámí. Stejně to dřív jak za půl roku nebude. Pokud vůbec.
      • Pochyby o PC verzi být snad nemusí. A po Vánocích to hned neoznámí (děti dostanou penízky!).
        • firebug
          Pokud se časem dočkáme i na PC, nedivil bych se, kdybychom si počkali třeba i rok a do té doby ještě vyšla verze na "next-gen". Přeci jen, o peníze jde v první řadě a oznámit po vánocích "next-gen" verzi by tak bylo celkem logické...
  • Už se těšim na Epizody z Los Santos.
  • Protože je to banda teploušů
    • šušůnek, tj :)
  • Proč tohle nedělali u GTA IV?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit