Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zase flame war PC vs konzole.


    Obe strany, jste blbouni. Jdete si radsi neco zahrat, bude to lip investovany cas =D
  • calwin
    a nevie niekto či to spomalenie hry je až tak razantné že sa to nedá hrať? alebo vážne je to až tak veľký problém? plánujem si na vianoce kúpiť aj skyrim tak neviem či si nebudem búchať hlavu o stenu... mašina mi to nerozbehá tak aspoň tá PS3 nech mi dá niečo z príbehu...
    • Jo problem to je :D po praci si chci sednout ke konzoli a vklidu hrat neresit nejaky problemy.Jsem zvyklej ze vsechno co strcim no BR mechaniky jede nadherne, tak jak doposud tomu tak bylo
    • Typek co ma PS rikal ze FPS jdou az snad k 3 ale staci hodit save, vypnout zapnout konzoli a jede mu to zas par hodin v pohode.
    • http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-ps3-skyrim-lag
  • Amaroun: právě, že je ja se s tim mikem hotošim ani tak nebavim o tom jestli jsou lepší konzole nebo pc, když je to jedno
    Mě by spíš zajímalo co má za problém on
    jsem si jist, že to co předvádí je skutečne nějaký druh nemoci
  • Nechápu proč se zažrany PCčkáři furt navážej do konzole, jak je PC lepší a bla bla bla.Já se ani nedivím že vývojáři začínají sr*t na vydávání her na pc ,když každej zvás si za celej život koupil maximálně jednu hru ,a ješte ktomu byla u časopisu level,score nebo gamestar. A když mají nějaké konzolové verze hry problém tak se do nich s*rou a snaží se srovnávat.Polovina z lidi co se tu srovnávaj si hru jen stáhli. Tohle je recenze PS3 verze tak tu nenadhazujte PC verzi ubožáci.
    • treba proto, ze vyvojari delajici produkty pro 6 let stary hardware se nikam neposouvaji? neni to chyba konzoli, je to chyba vyrobcu, co nejsou schopni dat na PC nic vyjimecneho, ackoli narozdil od konzoli je to hardwarove nezastarala vec.
      to, ze je PC technicky dokonalejsi je fakt a musis se s nim smirit.
      • Ano jako stim nejde nesouhlasit ze PC je a vzdycky bude napred pred konzolema, ale vyvolavat flame jen kdyz PS3 verze ma docela zavaznej problem mi prijde zbytecne at si PC hraci hledej sveho!
        • z tech mala postu co jsem v tehle diskuzi cetl byl jediny, ktery vyvolaval flame konzole vs pc a ten jsi napsal ty. pokud chces vynadat flamerum, tak to udelej jak clovek a ne jako dalsi flamer.
          • tak projed vsechny stranky teto diskuze :)
      • calwin
        aha tak budem si to opakovať až minimálne 80 % mojich spolužiakov bude ťahať ďalšieho witchera miesto toho aby si ho kúpili... neboj sa poznám takých a nie málo takže výnimky si iba cením... ale je ich fakt málo a sú to ľudia čo si už viac menej môžu dovoliť všetky typy platforiem a robia to len kôli svojej zbierke ...
        • Tak po zkušenostech s Witcherem 1 jsem si dvojku taky nejdřív stáhnul, protože koupit hru za 900 a pak se dojeb*t na tom, že vydají Platinovku za zhruba 500 se všema patchema a přídavným obsahem (vím, že to můžu dodatečně dostahovat) se mi fakt nechce.
          • Na Witcheru 1 byl hodně vidět omezený rozpočet. Takže jsem celkem rád, že poté co hra začala vydělávat si k ní tvůrci znovu sedli a dodělali věci na které předtím neměli peníze nebo čas. Navíc ta hra byla dobrá i ve své první verzi... Ale je fakt že přístup: "hru nejprve draho prodáme a během dalšího roku teprve postupně doděláme", se začíná uplatňovat i u studií které se na nedostatek peněz vymlouvat nemohou.
    • Alex81
      "když každej zvás si za celej život koupil maximálně jednu hru ,a ješte ktomu byla u časopisu level,score nebo gamestar." Nemluvíš pravdu! https://picasaweb.google.com/111812113484751771158/Hry02?authkey=Gv1sRgCNmKme6k3-jlxgE a to jen STEAMova část! A do konzolí se nenavážím. měl jsem PSX PS2 a teď mám PS3... Ale už mě opravdu nebaví neustále navážení, že co PC hráč to pirát. Pochybuji, že zrovna ty máš nějak velkou sbírku her.
      • MrSanta
        Pěkné, ale kde máš Dooma? A Black Ops patří do arkád *1* *3*
      • Ano ne kazdej je pirat, ale statistiky prodeje a stahovani mluvej za vse . A ja jako minimalni uzivatel pc nemam zadnou nainstalovanou hru, Na ps3 mam dost koupenych her jak na BR na PSN . Me jen nastvalo jak tu PChraci zacali hazet machry.
        • Jo to mě zajímá kolik ty si viděl grafů o tom kdo co stahuje a kupuje.
          • Alex81
            Ti co házej machry nejsou PC hráči ale tupci.
          • Se na to podivej sam
            2010 - http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=19597&catid=1&Itemid=57
            2011 - http://www.eurogamer.cz/articles/analyza-herniho-trhu-ve-stredni-evrope
  • PS má strašně pomalý transfer mezi RAM a VRAM (vedle nic moc grafiky od NVIDIA to je jeho největší slabina) a engine navržený primárně pro xbox s unifikovanou pamětí samo sebou na PS3 sám od sebe jen tak nepojede. V tom horším případě (jako tady) to nepojede vůbec, dokud se nepřepíše velká část enginu. Tohle Bethesda nezvládla.
  • Jen na PS3? Mě se to stává i na PC!!! Hraju a po chvilce se začne hra neskutečne sekat (někdy po 10 minutách někdy po hodině. Většinou je to ale po loadingu do nové "mapy" (když projdu dveřmi, atd...)
    • Však s rostoucím savem roste náročnost na jeho správu, takže na slabých/"nekompatibilních" PC to může být taky problém.
  • calwin
    jááj to sa teraz trollovia potešili :)

    jo a hlavne mrskači čo nemôžu opomenúť vymenovať celú zostavu :D... fakt na potlesk...
    • Asharak
      Pokud narážíš na sankuriho, tak to vyjmenování bylo k věci, ale trochu to přepískl. Ale jeho první post na tvůj popis sedí :)
  • Dan used to be respected person, then he took an arrow in the knee.
    • nechápu tenhle trapnej for, proste kdyz nekdo schyta šíp do kolena, tak už nemusí normalne chodit. dava to smysl
      • Je to parafráze na jednu hlášku ze Skyrimu *3*
        • tu hlášku znám ale nevím proč každému prijde nevhodná, skus si strelit šíp do kolena a pak se vrať delat fory
          • Nejde o to že není vhodná ale o to jak je připitomělá ve svém podání. Poprvé to člověk přežije, ale když mu to říká každý druhý strážce? :-)
            • Cahir
              Hlavně, že když je naser*š, tak za tebou běhaj jak lasičky.
        • smejki
          Firing arrows in knees almost makes you wish for a nuclear winter...
          • Cahir
            Nejhorší:-D
            • All your base are belong to us je nej :)
            • To by bylo fajn - vyhlásit soutěž o nejhorší generující se hlášky z her *4*
              nuclear winter je nezapomenutelná *1*
    • The cake is a lie.

      LOL ROLF Epic Win!
      • meatball
        ...what? O.o
  • kez by to zase jednou byl treba Morrowind 2, klidne bych to koupil i 2x
    • Kazdemu se libi neco jineho,ale Morrowind mi prisel,jako by se odehraval na Marsu a to je velke ne. Skyrim ma taky chyby,ale zasazeni mi prijde perfektni a ani atmosfera nepokulhava.
      • me se prave ten mars libil, bylo to takove pochmurne a depresivni, prostredi skyrimu je ... gay
        • Asharak
          proč to na sebe vždycky každý přizná *1*
    • ..bez zapachu konzole
  • po 20 hodinách hraní Skyrim 9/10, recenze od p. vavry 2/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit