zavřít
...

Offworld Trading Company - recenze

Kolonizace Marsu přinese nepředstavitelné obchodní příležitosti. Vypráví se o tom v ekonomické strategii Offworld Trading Company od hlavního designéra Civilization IV Sorena Johnsona. I když se hra zaměřuje hlavně na byznys, díky komplexnímu finančnímu systému a cizokrajným kulisám rudé planety pobaví...
  • jezevec (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    tu hru jsem hral tak pred rokem a vubec me nebavila, kazda moje hra vypadala tak, ze jsem stavel tovarny od kazdeho druhu, trh jsem mohl uplne ignorovat, protoze jsem mel vsechno v plusu, po 30ti minutach jsem vlezl konecne na trh, prodal vsechny prebytky, nakoupil podili konkurentu a win, proste nuda, na steamu za to chcou nejakych 40-50 ecek, nechapu za co.... tahle hra si hraje na nejakou propracovanou strategii, pritom napr. takova vzdalenost tezby od vasi zakladny nema na vasi produkci zadny vliv (zrejme k transportu surovin pouzivaji teleporty)
    11.1. (11 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
    7 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Ja bych rekl ze nez takhle pozdni recenzi, to radsi vubec, takhle to vypada jako amaterizmus a akorat se ztrapnite. U recenzi ktere jste nestihli vydat v nejakem rozumnem terminu spis doporucuju pockat a recenzi vydat napr. k prilezitosti nejakeho rozsahleho patchu, updatu nebo DLC.
    10.1. (12 dnů)

reagovat

• triptich (anonym)
      9 souhlasí, 2 nesouhlasí
      nesúhlasím. radšej neskoro, ako nikdy.
      za mňa je to tak, že hry aj tak nestíham v mesiac vydania, takže kľudne aj neskorá recenzia, hlavne nech je. tunajších recenzentov sledujem už dosť dlho a viem si z ich recenzií vyzobať to pre mňa dôležité, lebo v celku poznám ich vkus a pohľad (v rámci možností recenzií, samozrejme)
      11.1. (12 dnů)

reagovat

• cuc (anonym)
    3 souhlasí, 13 nesouhlasí
    hru jsem si na steamu dal do oblíbených ale jsem rád že jsem jí nekoupil.
    protože to co v recenzi není že hra trvá MAXIMÁLNĚ 45 minut.
    za 40 minut odehrajete celou hru a není důvod proč jí hrát znova.
    čekal jsem nějakou strategii ve stylu Colonization že jí budete hrát několik dní a ono ne. během jedné hry je začátek i konec hry...
    NEDOPORUČUJI
    10.1. (12 dnů)

reagovat

• Stolice (anonym)
    5 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Recenze vskutku brzo... v den vydání je jíž pozdě.
    10.1. (12 dnů)

reagovat

• madPav3L tiscali.cz
      16 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Musím nesouhlasit, hrát hry v den vydání je masochismus... nejlepší je půl roku počkat na opravení bugů, vydání DLC, atd...
      10.1. (12 dnů)

reagovat

• mira (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nezbyva nez souhlasit s recenzi. Hra me naprosto nadchla, bavil jsem se kralovsky, ale jenom prvnich par hodin. Nehral jsem zadne DLC, takze zde nemohu soudit.
    10.1. (12 dnů)

reagovat

• aaa (anonym)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Pozdě, ale přeci.
    10.1. (12 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.147.241.171.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.