Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspon se dá prozkoumat nový město
  • No to bude jak v Assassin's Creed Unity, no to už nechci nikdy zažít honem pryč od toho, spoustu misí jsem proto nedokončil *9*
  • S tím ať jdou do prkínka na prvním Watch Dogs mě hlavně vadily ty stupidní minihry a MP, zlatej Deus Ex Mankind Divided tam je hackování o něčem jiném *4*
  • Hra dostatecne realisticky nesimuluje povolani hackera 1/10. (Pro mene chapave: delam si legraci z mistnich diskuteru kteri BF nebo For Honor vycitaji arkadovost)
    • Jack1947
      Když už hacker tak jedině MR Robot !
      • Souhlasím, užasný seriál.
        • Jack1947
          Vyšla dokonce i textovka na mobil ale nedovedu si představit (ani možná nechci) aby to vydali někdy jako pc hru nebo na konzole... to by asi neskončilo dobře .Watch dogs aspon první díl bych tak trochu přirovnal k POE ( řekl bych že to mu bylo nonou inspirací).
  • Jack1947
    Jediné co tomu schází k dokonalosti jwe VR ready nálepka na obalu, a mišn akomplišeed *2* *7*
  • Ten rádoby cool hackerský theme je tak strašně odpudivý a hrdinové nesympatičtí.
  • Mě se zdá že u téhle hry ubisoft nějak nepochopil co se lidem na jedničce líbilo a nelíbilo. Uhh nelíbil sem jim hrdina tak mi jim dáme ještě horšího ještě stereotypyčtějšího hrdinu, nelíbily se jim online prvky no dobře tak jich tam dáme ještě víc, líbila se jim virtuální realita a různný ujetý hry joo tak to můžem vynechat.
    • Kozy
      Tak mě třeba online ve Watch Dogs bavil.
      • Tak nikdo neříká že to byla jednohlasně odsouzená fičura, ale narovinu většina házela na online prvky bobek, kdyby tohle byl jejich první watch dogs tak pohoda, ale oni ví co se lidem nelíbilo a proč a stejně dělají pravej opak toho co by měli, třeba z toho nakonec vyleze hratelná věc, ale watch dogs má potenciál bejt skvělou značkou druhej AC a oni to prostě mrví
    • Inquisitor
      A pak ty kecy o komunitě, jak ji naslouchají apod. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit