Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Hodina a pár minut než se začnou bývalí členové Blizzard North obracet v postelích. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=u-pIPgnJvqU&feature=related
    • Podle me se naotaceli uz dost po vydani Hellgatu.
    • Spades
      Jako nové D3 je daleko temnější, než to staré. Jsem rád, že to předělali, protože nevím, jestli by se mi takové D3 líbilo... Hlavně v té době byly tak hnusne 3D enginy, že by bylo lepší, kdyby to bylo zas 2D
      • Mahcake
        Ručně nakreslený oblasti < textury z WoW? Ale no ták...:)
  • Co je to hakár a kde to seženu?
  • podívejte se na to s ty lepší stránky, nejbližší tydny to budou všichni parit a tady bude klid a diskuze na urovni *4*
    • Veskoslav
      Říká někdo, kdo ve všech svých příspěvcích lže:)
      • jedno nechápu rikas ze se ucis ale porad jsi na foru, to bys taky mohl hrát ne?
        • Veskoslav
          Je rozdíl psát a hrát:)A napsat koment a vrátit se k učení anglických názvů pro motor a jeho součásti je mnohem snažší než přejít od hry k učení.
          • Ringwraith
            Tomu se říká smůlička. Já mám zítra zkoušku z konverzace a tak se učím terminologii japonského mahjongu.
            • Veskoslav
              O to více směšné, že zkoušku z "ekonomické" angličtiny mám z "technické" ani za boha:-D Přitom objem učení je tak 10:1
          • Spades
            No a já se učím na maturu a i tak jsem dneska udělal kvůli komentování velké h()vno :/
    • A co že nehraješ, když máš ty hakáry kámoše?
  • Nůůůda tak kolik vám blizsr*č zaplatil za propagaci těch jeho slátanin stejně jak Blioware nebo víc?
    • smejki
      na vlas stejně, máme na to ceník *3*
    • Ne, Blizzard zaplatil stejně jako Dan Vávra za propagaci Skyrimu.
    • Veskoslav
      Trolové musejí mít Vánoce, blbci svátek a blázni asi dostali připojení do Bohnic. Jsem si všiml, že tento "nick" zásadně diskutuje pouze pod tím, co ho zásadně nebaví.....Demence se sice nedá léčit, ale jsou na to léky:)
      • sam jsi troll jako ze pujdes k zemi hnoji *16*
  • Kr.Pa
    games.cz se stává stránkou blizzardu, samé články o wowku a D3 *15*
    • Stejně jako v dobách, kdy vychází Battlefield 7, Call of Duty 32 a The Sims 257411.
    • Veskoslav
      Napiš do Institutu českého jazyka, že jsi našla nový výraz pro samé články.....
  • A já to vydržel úplně v pohodě, páč mě ta přiblblá hra vůbec nezajímá.... *1* *1* *1* *1*
    • Spades
      Tak si polib kara a táhni komentovat na hry co tě baví...
    • Aspon te nevyrazej ze školy/práce :-D
  • Veskoslav
    Jo už jenom skoro měsíc a můžu nainstalovat (jo zkouškové je svinstvo:-D)
    • Já jsem to nevydržel, zítra ráno si pro něj jdu. A zkouškový začíná v pondělí. Tak jsem na sebe zvědavej :-D
      • Veskoslav
        Já už mám za sebou jeden předtermín minulý týden, ve středu angličtina a ještě další 3 zkoušky:-D
  • Ok, prvni ACT za Barbariana dohrany, uz jen 3. Animacky zatim vyrazne slabsi nez byva u Blizz zvykem a obtiznost je extremne nizka.
    Neustale zjednodusovani uplne vseho. Snad se to trochu zlepsi dal.
    • Veskoslav
      Kouříte si s Codym ptáky přes tepláky? Není to vtipné psát o něčem, co bez servrů neběží ani sekundu. Jaký máš crack, ať se zasměju:)
      • Cody má kámoše hakáry, že? On a jeho celý tým Anonymouse tě zahákojou.
      • Crack ma evidentne hodne kvalitni.
        • Hohóo pán je vod fochu koukám.
        • Spades
          Asi mu dává moc dobré stavy :D
    • Hej, jsi v pořádku?
    • Slysel jsem, ze se hra podstatne zlepsi, az ji budes moc opravdu hrat a nejen si to predstavovat.
      • Hru mam od patku a krome uvodni animace ty ostatni v prvnim actu jsou jen kresleny na pergamenu. Pocitam s tim ze na vyssi obtiznost to bude tezsi a normal je jen rozehrivacka.
        Multiplayer via Battlenet nevim, na ten samozrejme musim pockat az do CEST 00:00.
        • To bude tím, že na emulátoru serveru potvory neútočí. Musíš počkat na plnou verzi bro.
          • Ale potvory utoci, jen je to naprd :-). Za prvni act se timhle zpusobem clovek nedostane a po vyskoceni ze hry nebo chcipnuti se neulozil char. Ale animacky prvniho actu zustaly odemceny za vsechny povolani.
            • Spades
              To mam i bez cracku *7*
        • Spades
          To je tim, ze ty animacky jsou daleko drazsi, nez ty v D2.
      • Treba to ma nahákovny jako Cody.
        • Hrozný háky tady jedou koukám :-D
        • Taky jsem to cetl. To je vyhoda tech lidi co maji za kamarady hakáry.
          • Odulin
            *1* Hakáry *1* ..Pardon.
    • No obtiznost byla nizka, ale byl to prvni akt a bylo to stejne tezky jak v D2. Navic sem cetl, ze nejtezsi obtiznost nedohrali ani vyvojari, takze to bude asi masakr.
      • oni ji nedohrali protože je to nudilo
  • Uz se nemuzu dockat, az to vyjde. Konecne bude mit bedarovity mainstream zase pocit, ze hraje tu nejlepsi "RPG" na svete. Aspon prestanou otravovat s temi clanky. A pritom to bude s velkou pravdepodobnosti stejny clickfest odpad jako D1 a D2.
    • Pokud je Diablo RPG tak The Sims je FPS hra.
      • Veskoslav
        Diablo je skutečně RPG:)RPG je "hra na hrdiny" a Diablo to splňuje. Je sice více podmínek ale i ty Diablo plňuje. Je to jenom jiný "žánr" RPG než třeba BG.
        • Ty taky mas zjevne plneno. Predevsim mas plneno slamu misto mozku. Srovnavat BG s Diablem muze pouze tvor, kteremu byla udelana frontalni lobotomie celniho mozkoveho laloku. To by asi vysvetlovalu tu jizvu ,co mas na hlave.
          • Veskoslav
            Já to srovnávám šašku?!!! Napsal jsem ti různé typy RPG!!! Nikdo to nesrovnával!!!Asi neumíš pochopit psaný text.
    • Veskoslav
      Copak někdo nepřejel první úroveň, protože prostě neumí tento typ RPG?:)
      • Ne, naopak tyto oddychovky, jsem dohral. D1 za 7 hodin, bezstarostne, bez problemu a to jsem se mohl jeste jednim prstem dloubat v nose. D2 cca za 2-3 dny. Ovsem s velkymi casovymi prodlevami, abych neutrpel mozkove trauma z "obtiznosti" a "kompexity" hry, ktere jsem po celou dobu celil. Smirte se s tim Diablo je oddychovka u ktere je nutno vypnout jednu nebo lepe obe casti mozku, aby prilis netrpel
        • Spades
          Jo? 2-3 dny si projizdel normal + nightmare + hell? Uz te vidim...
          • Jestli jsi hral D2 ne jednou, ale trikrat, tak to se nedivim, ze porad radis Diablo mezi RPG. Takove masivni poskozeni mozku po trojim dohrani takoveho odpadu je asi nevratne. Diablo je normalni akcni oddychovka - nic vic nic min. Jako RPG to bylo prodano masam, aby i mainstream mel pocit, ze ma mozkovou kapacitu dostatecnou pro hrani RPG.
            • Veskoslav
              Je to RPG!!!!Už to pochop trole!
            • Spades
              Ty tupe imbecilni hovado, uz me zacinas pekne sr@t. Dokazes kurv@ pochopit, ze normal zvladne i simpanz?
              V diablu jde o to, ze s kazdou dalsi obtiznosti se musi vice taktizovat, musis si pocitat staty, aby si mel dostatecne resisty a zaroven si mel dost silne utoky, na to, aby si prorazil obranu nepratel. Treba sorcka je bez dobre navrzeneho gearu uplne v pi*i, protoze mobky immuni na stejne kouzla, kere sorcka pouziva proste jinak nezabije.

              Zkus si kurv@ oddychnout u D2 na hell, a ujistuji te, ze vzteky rozmlatis klavesnici jak je to tezke...
    • Spades
      Aha... a ještě nám řekni, jak má Mass effect a Dragon Age propracovaný RPG systém *5*
      • Ne nema,DAO2 je odpad a Mass effect je normalni FPS, ktere se snazi hrat na neco, kterym neni. Poradny RPG system mely napr. hry Realms of Arkania, jeho casti sly videt v Drakensangu nebo Ultima Underworld 1 a 2, jehoz zjednoduchseni bylo videt v Arxu. Ale ty jsi jeste dite a o poradne RPG jsi zjevne nikdy nezavadil.
        • Veskoslav
          Šášulo. ME není FPS, ale TPS a to je docela podstatný rozdíl. Je to TPS kombinované s RPG. FPS s prvky RPG je např Borderlands. Ale jak je vidět podle toho, co píšeš, zkratky žánrů her se tí více než pletou.
        • Spades
          Máš různé stupně RPG
          Diablo je Akční RPG, tzn víc zameřené na akci, než RPG systém, ale stále to je RPG...
          Co jiného by to taky bylo ?
    • D1 odpad :))
      • Jak jinak D1 nazvat, kdyz v tom samem roce vysel napr. Fallout nebo Betrayl at Antara. Dohral jsem vsechny 3 hry a smele se da rici, ze D1 je a byl vzdycky odpad.
    • Nech mě hádat. Diablo není RPG. Hahaha. Tak do tohodle trola nejdu... *5*
  • reakce na orig. post od DavRed:
    Ačkoli mi tvůj komentář přijde jako záměrné vyvolávání flamewar určitě si zasloužíš jinou odpvoěď než ty jaké dostáváš.
    Diablo 3 je prostě jedna z těch větších událostí roku. Je tedy celkem logické, že když se fanoušci hry třesou, že si za pár dní/hodin zahrají, bude se Games snažit nahnat čtenost (přeci jen nedělají to jen pro hřejiví pocit u srdíčka). Jistě, někoho to může otravovat, ale v tu chvíli hrají prim čísla a ty jasně mluví pro to aby tu byla novinka o Diablu 3 klidně každých 10 minut. Takže jako odpověď na otázku, proč je tu teď tolik článků o D3 bych řekl... protože CASH!!! A to je jen dobře, bude CASH = budou lepší Games.cz :-)
    • Jinak souhlas samo...
    • "určitě si zasloužíš"

      To už si (bohužel) po několika komentářích od dotyčného nemyslím.
      • Gratuluji, ale C()()L si to nemysli takze smula. Svet se netoci jenom kolem tve pravdy. *7*
        • trollsuit equipped

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit