Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak samozřejmě, že se ho zastává - zloděj Schaefer je jen malý kousek od stejné reputace.
    • Schafer si už připravuje půdu pro svůj další "projekt", asi nám chce namluvit že podobné praktiky které dělá on a Molyneux jsou v herním průmyslu naprosto standardní... tato vousatá koule slizu ode mne už neuvidí ani korunu, Péťa taky ne
  • OFFTOPIC

    Dneska si ohlašujte co chcete. Schafry Molyneuxe, je mi to jedno. Zpráva dne je, že NEILL BLOMKAMP (chlápek co dělal DISTRICT9) bude točit novýho Vetřelce. I´m SOOOOO HAPPY !
    • Dobrá je vidět, že tady jsem moc nepochodil, no na KOTAKU je nálada absolutně opačná :-D. Musel jsem si od radosti vyrobit v práci triko ALIEN 1 s původním artworkem. No žádná zlá krev nevadí mi, že na to máte jiný názor bykós AJM SOU HEPY ! So long ... *14*
    • walltar
      Já bych radši pokračování k Districtu 9... Vetřelec mě kromě prvního dílu nikdy moc nevoněl.
  • XorxoxTalarius
    No samozrejme chapu ze jako vyvyjari ktery mel problemy udrzet rozpocet a pak to nejak dosolichat to prijde pres caru. Ovsem zapomina na fakt ze pan M. jaksi sbalil prachy a dodal prumernou mobilni aplikacku a misto toho aby problem resil, tak zacal delat uplne jiny projekt, urcite by herni komunita byla k P. M. schovivajesi kdyby vedela ze se snazi projekt zachranit a dela vse proto aby dodrzel svoje sliby ...
  • Kedaro
    Zajímalo by mě co by řekl Molyneuxovi normální investor(ne ten z kickstarteru), kdyby za ním přišel s jiným produktem a řekl, že došli prachy.
  • Bože to je cvok. Machroval jaký je borec pak udělal, průměrnou hru, která není stále hotová a vypadala jak prebarvena p#cs...
  • walltar
    Jak se říká... Vrána k vráně sedá? *1*
    • Vávra k Vávře?
    • me napadlo jeste to, ze molyneux je za 18 a shaeffer bez dvou za dvacet *5*
    • XorxoxTalarius
      Napadlo mne to same :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit