Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vidis a ja mel pocit ze jsem ti to napsal v predeslym prispevku i kdyz ty jsi si z toho z nejakyho duvodu vyvodil jenom to ze se me dotkla tvoje zminka o patocich...
  • Mart9
    No to nevim proč. Jen se v současné době jeví jako jediný schopný kandidát. Ale třeba ani kandidovat nebude.
  • Sr_Lobo
    Dyž já bych radši z Drdy...
  • v tom připadě si protiřečíš
  • Mart9
    tak to nejsem. Samozřejmě až dojde na volby, zvolím toho nejlepšího kandidáta. Nemůžu vyloučit, že se někdo takový neobjeví. Každopádně je jisté, že nikdo z párty na Staromáku to nebude.
  • přítomnost Jacka by zvýšila návštěvnost tak o 200% *1*
  • no vidíš, tak co tady pindáš o nějakých dalších kadidátech, když jsi stejně dopředu rozhodnutý volit lháře a ožralu?
  • Tilwaen
    Jacku, u tebe bychom zklamaní nebyli. Přijdeš? Tentokrát to máš blíž než do Brna.
  • Jack1947
    Jak se ted z toho snaží vymluvit - že Praha je hnusný město no taky jí moc nemusím a že tam lejou patoky hmm - já nevím co nalejvaj v praze za patoky nebo potoky ?

    Podle mně je pro LV celé GAMES pubertální a hloupé a až na pár vyjímek by on byl lepší - hlavně by si nekoupil patok *1*
  • Jack1947
    Je vidět že si rozumnej člověk *3*
  • Jack1947
    Tak asi bz bzli takový neviditelný kdzž bz viděli borce kterej je třeba o 2 hlavy větší, najednou by jim "svaly" zvadly.
  • Mart9
    Budeš si to triko muset svléknout z Pavla
  • Mart9
    Zemana budu volit i podruhé.
  • Inquisitor
    Osobně bych je vidět ani nemusel, stačí to číst tady. Ale zajímalo by mě jestli by v těch svých hádkách, byli tak drsný a nekompromisní :)
  • Jack1947
    Pěkně v anonymitě teple domova někoho urazit a hurá zpátkY do anonymity - ve skutečnosti anonymita na internetu je jen a pouze povrchová není možné být tak anonymní a být na internetu
    Anonymní je člověk tak max na games( nebo i jinde)

    Kdyby napsal že prostě se táhnout z moravy/ostravy do prahé mu zato jen nestojí...
  • Jack1947
    Já nechápu jak všichni moc chtěj vidět někoho - pak aby nebyli zklamaní jakej bijec bez svalů příšel.
  • Inquisitor
    Někdy by bylo celkem zajímaví vidět ty internetoví bijce, jestli mají takový svaly i v reálu :D
  • Sr_Lobo
    No to zní super, jestli se do tý doby vykřešu tak se určitě stavim *4* DOTAZ: nebude možný u vás zakoupit rovnou nějaký merch přebytky jako games/level trika ?
    BTW nemam ksichtoknihu tak o sobe davam vedet touhle cestou.
  • CRYPT
    Ja se spokojim s Honzou Volejnikem a Pavlem Dobrovskym :)
  • holt my co diskutujem tvoríme podle pruzkumu jen 6% celkoveho objemu čtenaru games...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit