Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nejak mi unika pro jakou demografii se tyhle hry delaji...je to humus k zbliti
    • Blue.Shark
      Souhlasil bych s tebou, kdyby to bylo neefektní a prvoplánové. Jenže zrovna v Outlast to tak perfektně dobarví atmosféru, že bych si jej bez toho všudypřítomného hnusu a zvrácenosti snad ani nedokázal představit.
    • Tyhle hry se delaji pro moralne velmi upadle jedince, vetsinou se jedna o mlade pubescentni hrace v ČR nazyvanou polistopadovou generaci, která ve sve rozmazlenosti, ma naprosto vse a jelikoz jiz nevi co delat, tak bohuzel posunula hranicni meze slusnosti a moralnich hodnoty na okraj cele spolecnosti, u teto generaci se naprosto prestala cenit slova jako: slusnost, ucta ,tolerance lidskost. Vzorem se pro ne staly penize a zvracene skutky,cim vice,tim lepe. Jinak receno je uplne jedno co dotycny negativniho udelal, vytovril ci znehodnotil a ze se dany skutek prici vsem zasadam zdraveho rozumu a moralnim hodnotam, nejdulezitejsi pro tuhle zdegenerovanou generaci je, ze dotycny ma penize a proto je pro ne in, modla a proto se staly tyhle zhov*dile hry, velice popularni.
      • Ty seš vocas, ty předlistopade *15*
  • Nevim proč, ale outlast mě nikdy moc neděsil. Jsou tam sice lekačky, ale že by jsem se u toho bál to ne. Všem příznivcům hororů doporučuji hry - curse of blackwater , bunker16 a Phobia. Poslední dvě hry jsou zdrama ke stažení. Neskutečnej hororovej zážitek.
    • Jack1947
      Díky za tip, zkusím. *4*
  • je to tažké urobiť hru ktorá vystraší a v tejto hre sa to podarilo aspoň niekde v hre keĎ to hrač nečaká len tak ďalej další diel dufam že bude ako saw
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/338187-dvanactiletou-divku-tezce-pobodaly-jeji-spoluzacky-milujici-horory.html
    • http://www.novinky.cz/domaci/338234-cesko-chce-po-bruselu-aby-v-doporucenich-zmenil-formulace-okolo-duchodu.html
      • Jasně, ani bych nečekal že by mě někdo s nickem Azazel podpořil :-P. A ani bych to nechtěl. Zloune :-).
  • Hodnocení je dobrý. Škoda, že tu hru nevydali i na PS3... Na PS4 to stojí na PS STORE jenom 231 Kč. Za málo peněz, hodně muziky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit