Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ouya mám, a není tak špatná jak se uvádí.
  • jnsCZ
    OUHA 2.0
  • Novou konzoli aniž by se ta stávající uchytila na trhu ? Se mi snad jen zdá že vybrali zbytečně moc peněz :/. Navíc konzole postavená na androidu nabídne totéž co hromady levných tabletů a telefonů...Takže otevřenost +exkluzivitky pod vlastní vrstvou by byla jediným důvodem proč existenci něčeho podobného ještě obhajovat
    Ale realita je jinde . Také Nvidii pšenka nekvete s drahou tegrou a Shield konceptem ve srovnání s levnými "čínskými" SoC , které zaplavují trh .
  • Jack1947
    ...postupné evoluce... Tak ted nevim jestli se poucily, ze svych chyb. Nebo naopak pujdou do teze reky, jen s tim rozdilem ze po kouskach a postupne. Vlnka po vlnce, aby nakonec zjistil ze to bude stejne neli horsi. *7*
  • Ja nevim, ale jestli pujdou cestou "otevrenosti" tak mi to vyhovuje. ZAse do jaky konzole muzete strcit jaky-koli gamepad? Jinak je pravda, ze nevim moc, pro jakou skupinu je to urceny. Asi nejake mensi deti, pro ktere jsou normalni konzole zbytecne drahe a slozite? Zase mit mensi dite, asi bych koupil spis tohle, nez treba PS1 ...nevim no. Novy projekt, piluje se ...treba to stoci nejak smysluplne...
  • scam 2.0
  • Zerathus
    Ouya mně přišla jako blbost už od začátku. A po pěkně vypečené recenzi jsem se od této konzole hodně distancoval. Navíc ani nevím jakou skupinu to zaměřuje. Ukažte mi něco co Ouya dokáže a všechny ostatní konzole této kategorie ne. Navíc X z těch slavných Ouya her se dá najít na webgames apod. webech.
  • Je sice fajn ze se snazi lepsi nez sedet a koukat, ale tahle konzole je proste nepovedeny projekt a ten se uz asi mozna nezachrani (muj nazor)
  • "Trochu zklamání"?! To se asi ta zdejší Rybkova recenze týkala úplně něčeho jiného...
    • Black_Hand
      no vidis, nedavno si tu stazovali, ze se to na games prehani s narazkama. nezavdecis se vsem.
      • nekromant33
        No vzhledem k tomu, že se oni sami omlouvají a dělají na náhradě, nebo další verzi nebo jak to chtějí nazývat, znamená to, že se ouya nepovedla spíš obecný konsensus než názor autora, ale budiž. Pojďme se chytat za slovo.
      • Když si něco "narážky" plným právem zaslouží, pak si na to nemá kdo stěžovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit