Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • main
    :D staci, myslim, ze nam to vcera slo, jen toho nesmrtelnyho Bastiona ti musim priste ukazat :))
  • Dvě věci se kterými nesouhlasím.
    1. Bastiona bych nedoporučil ze dvou důvodů - ten první a hlavní, je to cancer (ten pojem nesnáším, ale tady se hodí) a druhý důvod je, že je těžký na pozicování a celkem dost postav ho countruje.
    2. Reinhardt není moc dobrý pro nováčky, ne když se bavíme o optimálním zahrání. Když se bavíme o tom, že bude stát před Bastionem a držet RMB, pak ano souhlasím, je dobrý pro nováčky.

    BTW: Maine přidám si tě na battlenetu, sice mi není kolem 30, ale snad ti bude 23 stačit :D
  • main
    tak to asi budes :D kazda postava ma 3 ability na aktivaci, z toho jedna ultimatni.
    Viz https://playoverwatch.com/en-us/heroes/

    Kazdopadne ja se opravdu nenudim, tempo hry je nekde jinde nez wow, takze jsi rad, ze mas cas na tyhle
  • Kolik ma jedna postava abilit? Ja jen jestli se jako byvaly hrac wowka, kde mely moje postavy kolem 30_40 maker, nebudu nudit.
  • main
    to je jedno, zalezi co ma v hlave :) svobodny a bezdetny jsou pozitiva, ma vic casu ;)
  • Veskoslav
    Trapné:) Ale taky jsem dělal na základce tyhle kraviny.
  • pridejte si mne, nick je teply_hovinko_cz
  • main
    napodobne :D
    main#2421
  • Za tech 40 eur to stoji, ale prirovnal bych to treba k HOTS neni to na nejaky super dlouhy hrani a progres, ale na zapareni par her kdyz rodina spi je to perfektni. *5*
  • Ono by se to možná i chytlo, ale to bys musel rovnou napsat battletag :D
  • MickeyMutant
    Svobodný, bezdětný, blonďák, nebo na barvě vlasů nezáleží?
  • MickeyMutant
    Vesko: No to snad všichni, ne? Jen někteří si to nechceme připustit.
  • main
    Zkusim normalni prispevek, treba se to chyti. nekdo na overwatch teamplay, idealne vekem kolem 30?
  • Veskoslav
    80% filmů a seriálů má rating do 13+, tedy stejně jako Overwatch. Přiznáváš tedy, že se díváš na pořady pro děcka?
  • Veskoslav
    Celkem časté kombo. Ale jak říkám, jakmile zjistíš pozici, tak Tracer s ultko, Hanzo, Genji nebo Reaper a sbohem přátelé, uvidíme se v pekle. Záleží, jak moc je člověk sehraný, ale tři cíle na jednom místě jsou skvělým lákadlem.
  • Spades
    Takže ty ses nedíval na Pána Prstenů, Star Wars, nebo jiné podobné filmy?
    Pokud ano, tak proč, když ti není třináct?
  • MickeyMutant
    Já myslel, že doporučený. Odpověď na tvou otázku zní ANO.
  • MickeyMutant
    Málo Dark Souls. Pořád v tom čuchám Blizzard*4*
  • Spades
    On ten rating je minimální věk, ne maximální.
    Nebo si myslíš, že většina seriálů v televizi a většina filmů je targetovaná opravdu pro třináctileté děti?
    Ono totiž M her, filmů a seriálu zas tak moc není.
  • Sr_Lobo
    A vy si třeba nikdy nepustíte žádnej animák nebo něco podobnýho ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit