Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když pominu tu hnusnou stylizaci ( přídám moje subjektivní "tfuj" ) , tak se obávám se, že tohle bude šíleně nevybalancovanej průjem *9*

    Ale nechám se překvapit...
    • Stylizace je oukej ale ty vraždící děti jsou podle mně na hraně.
  • Gorilla Grodd a oranžová šmouha je Flash? *8*
    • jak mu ještě jdou ty oranžový záblesky z očí, vypadá jak když měl opičák speed force

      http://static.comicvine.com/uploads/original/14/149056/4561056-grodd+speed+force.jpg
  • 3x jsem se docet ze hra vyjde na vsechny platformy ale to nejdulezitejsi jestli budou proti sobe hrat hraci z ruznych platfore jsem se nedocet... predpokladal ze bohuzel ne na to blízard nema koule!
    • Zabavna predstava.
      Doufam ze to udelaji, ja bych se u niceni konzolistu bavil *1*
      Skoda ze to Sony nedovoli, lidi by si pak z mindraku porizovali pc
      Microsoft by mohl neco takoveho spachat jednou, ale stejne by zvyhodnil gamepad *7*
      • Ja jenom nevim proc se porad navazite do konzolovich hracu :)? Konzolisti hrajou proti konzolistum stejne jako PCckari hrajou proti sobe. Pokud crossplay tak jedine Xbox vs PS4..! Mam doma jak PC tak PS a tohle proste nepochopim, pokud si chce PC master race zvedat ego tak at nechodi na "pub'....
        • To bude tim, že spousta konzolistů je tu schopná se hádat, že gamepad je plnohodnotná náhražka K+M, nebo dokonce i lepší, to jim obvykle vydrží do chvíle, kdy je vyzveš k testovací multiplayer hře gpad vs k+m, což je moment, kdy se jim obvykle rozklepou kolena a běží se schovat pod stůl *4*
          • Hehe ... jde jen o typ hry. Tak si proti nějakému hráči s gamepadem skus zahrát duel v dark souls na k+m a uvidíme výsledek. Nebo nějakou bojovku jako MK, nebo Street Fighter. Jsem si téměř jist že by zase výsledek byl ve prospěch gamepadu. U stříleček, nebo strategií je zase jasné, že by byla výhoda na straně klávesnice a myši, je třeba rozlišovat pro jakou hru je co lepší. Tzn jde vždy jen o vhodnost ovladače k typu hry ... ne o to jestli se hraje na konzoli nebo Pc ... taky mne tyhle věčný osočování vadí. Stejně jako nejnesmyslnější argument, že "hry se zjednodušují kvůli konzolím", to je stejná blbost.
            • to lolík:
              a co píšeš o strategiích je akorát další blbost. Protože žánr strategií konzolema ovlivněn být ani nemůže. Např. za celou dobu životnosti PS3 tam vyšlo strategií že bys to spočetl na prstech jedné ruky. Tak maximálně Civilizace a Xcom co si vybavím :). Tak nejde tvrdit, že žánr strategií je ovlivněnej konzolema ... a to zrovna ten Xcom byl dobrej na obou platformách mimochodem.
            • to chipokomon:
              Já také vyrůstal na těhle mlátičkách na PC, ale to nic nemění na tom, že gamepad nebo arcade stick je pro ně vhodnější. Zvlášť třeba u toho street fightera je to znát, když se speciály dělají 1/4, 1/2, 3/4 otočkama páčky, to na klávesnici trvá nepoměrně dýl namačkat na šipkách.
            • To určitě ne, střílečky zdegenerovaly s prvním modernějším call of duty který přišlo s automatickým regenem životů a téměř on rail kampaní. A to byla pořád hra hlavně cílená na PC. Hry degenerujou hlavně kvůli cílení na co nejširší masy casuálů, jak se z hraní stává běžná záležitost. S tím platforma nemá co dělat.
            • Hry se samozřejmě zjednodušují kvůli konzolím. Jen konzolový fanatik může tuhle skutečnost popírat. Samozřejmě nebavím se o všeh hrách, např. některé japonské tituly si zachovávají hardcorovitost i po letech - jenomže ty tituly na konzolích vyrostly už od první PS (to bylo ještě v době, kdy se konzole nes*ali do PC žánrů), navíc v japonsku jsou na těžší hry zvyklí. Nicméně žánry původem z PC - např. FPS totálně zdegenerovaly - díky omezenosti HW a gamepadu. To samé některé pokusy o strategie, space-simy...
            • Vyrůstal jsem v 90. letech, kdy se na klávesnici hrálo všechno, tebou jmenovaných Mortal Kombatů, Street Fighterů a dalších bojovek jako One Must Fall 2097 nebo Paws of Fury jsem se něco na klávesnici napařil, tvá výzva by mě rozhodně nezaskočila *5*
          • ty si bohuzel nepochopil jednu vec. kdyz konzolista rekne ze uprednostnuje gamepad tak tim mysli ze je to pro nej pohodlnejsi (prece jenom ta klavesnice + mys na gauci... rad bych videl jaky pohodli ten clovek ma). oni nerikaji ze pro FPS je gamepad lepsi pro vykon, ale ze je to pro ne lepsi volba pro zazitek (pohodli atd). a pokud tu nejakej PCckar rve jak chce crossplatform u FPS tak si chce jen honit ego jak bude ownit gamepadisty. o to nikdo nestoji.
    • urcite nebudou. kdo by chtel hrat fps s ovladacem proti lidem s k+m
      • kdo by chtel hrat fps s ovladacem? jedine d€menti *1* *14*
      • Tak nextgen konzole maj usb, kam můžeš šoupnout K+M taky, nevidim problém koupit si ke konzoli bezdrátovou sadu K+M jako doplněk k padu
        • nevidis v tom problem, ale kolko ludi to realne ma a taketo sety su predrazene, neprakticke, konzolu mas pri telke a hras rozvaleny na gauci, nesedis za stolikom. Mys vs gamepad je v 99% pripadoch jasna vyhoda pre hraca s mysou, tych par jedincov co hravaju halo sa nepocita :D
          • No, asi si nerozumíme, ale bavíme se o klasické PC myši a klávesnici co koupíš v bezdrátové verzi na Alze za 500, ne o značkové speciální Playstation myši za 2000, dnes už můžeš připojit tu od PC, a kolik lidí to má? Tak 90% co maj doma PC a konzoli, zbytek si to jistě může dovolit. Jinak z gauče můžeš hrát i na K+M úplně v klidu, sám takto občas hraji na projektoru
    • to nečekej na 99%.. Diablo taky nejde. Jde taky o to, že patche atd. vycházejí na konzole o dost později... Nebo taky už vůbec..
      • Jenže Diablo tak nejde hlavně proto, že na PC je celý server driven, kdežto na konzolích je na lokálu. Tzn. je udělaný na obě platformy úplně jinak.
    • Nejde jen o koule, ale taky technickou stranku veci ...ono to zase neni tak snadny.
      • technicky v tom neni absolutne zadnej problem je uplne jedno jestli pozici hrace na mape posle na server konzole nebo PC *3*
        • technicky spíš v tom, že 90% hráčů na konzolích to bude chtít hrát na gamepadu a dostávali by od PCčkářů hroznej čoud, jako vždy, když se někdo o něco podobného pokusil
          • Nie, vsetko bude o nastaveniach. Bud bude mat vyhodu Controller a PC hraci budu plakat. Alebo bude mat vyhodu Mys a konzolisti budu plakat. Alebo to bude perfektne vybalancovane a plakat budu vsetci. Kedze hra ma ale nizku starting skill gap, mozno do toho Blizzard nakoniec pojde, uvidime..
          • A já myslel, že když tomu věnuješ dost času, tak i na gamepadu se můžeš vyrovnat myši... *15*
            • to bude asi dost o skillu, říká se, že na světě je asi 5% lidí, co maj na střílečky něco jako vrozený talent, takoví ti, co je na pubech všichni označují za cheatery, protože mívají až nereálné vysoké skóre oproti ostatním, takoví by si to klidně mohli kompenzovat hendikepem s gamepadem *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit