Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kezby nekdo udelal remake Brany skeldalu bo MaM 6,7,)
    • Proc remake MM 6 a 7? Ty hry jsou dobre hratelne i dnes, remake netreba. A na 8 nezapominat, podle me je 8 lepsi nez 7 :)
      • Tak MM byly, už v době kdy vyšli, hnusný. Lepší grafika by jim jenom prospěla. Já bych se spokojil s grafikou Grimrocku :)
      • tak hratelny to je jako HoMaM3 napr. supr hra ale uz by chtelo aby ji nekdo pomoh peknym kabatkem....predstav si jak by tyhle hry vypadali kdyby je vydali ted jako remaky..oohhhhhh *14*
        nvm 8 jsem nikdy nedohral do uplnyho konce...zato 7nekolikrat takze umne je to jasny:D
        • ucho
          HoMaM3 má podle mě své kouzlo hlavně v tom, jak vypadá... líbí se mi to pořád víc jak novější verze v 3d kabátku...
          • je fakt ze homam3 byl blbej priklad bo i mne se ted dost libi:D

            rozhodne vic jak ty novy no...,)
    • Nebo MaM 1 :)
  • Pajáda!
  • len tak dalej len tak dalej :), dufam ze sa este nejakych prijemnych prekvapeni z cisteho jasneho neba dostavia a to bude raj na zemi :D
  • A jeste doufam, ze kdyz udelaji dvojku vcetne importu postav z 1, tak tam nebude ten neprijemny bug, ktery udelal, ze vsech obrazku postav mimina.
    • Pokud se nepletu, tak tohle dělalo těm, co neměli import z originálu, ale z cracklé verze.
      Mě ten import z 1 do 2 proběhl v pořádku.
      • No vzhledem k tomu, ze autorove vydali i patch a delalo to pouze pokud jste absolvovali posledni souboj a savy pred poslednim soubojem ne, tak si tim nejsem jisty.
  • Kurňa to už jsem fakt čekal, že spíš přiletí ti Marťani. Tak snad se to povede.
  • takhle bude vypadat Vávrovo rpg až zjistí, že to prostě na žádný mašině nepoběží *1*
    • ROA nikdy nebylo uplne o grafice, ale o perfeknim RPG systemu, vynikajich strategickych soubojich, skvele hratelnosti, velke komplexnosti a super pribehu.
  • Dohral jsem vsechny tri dily a muzu rici, ze se jednalo o jedny z nejlepsich RPG, ktere jsem kdy hral. Akorat doufam, ze nebudou moc zjednodusovat RPG system, ktery ma k dokonalosti krucek. Pro dnesni hrace tam muzou udelat stejnou simplifikaci jako byla v Drakensangu. A jeste pevne verim, ze zachovaji moznost importovat postavy do dalsich dilu
  • Tak toto je za poslednych 10 rokov najbombastickejsia sprava, ktoru som pocul. Nakoniec stare klasiky naozaj zaziju revival. Plne suhlasim s autorom clanku, co sa tyka ocakavania.
  • MickTheMage
    Uvidime co z toho bude. Inak zaujimave je, ze nemecka tlacova sprava hovori o kompletnom prerobeni celej trilogie. Kdezto anglicka, tusim nie - ako som to dobre odpozoroval. Nemecky uz holt neviem tak ako za mlada :)
    • sleepless
      Tak, dávalo by to smysl, ale čitám, že se zařídí dle výsledků jedničky. Jinak teda moc nevěřím, že to vyjde v Q2 nevím proč :)
  • Vyborna zprava, snad se remake povede. Drakensang uz bohuzel asi pokracovat nebude, tak alespon tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit