Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cokoliv spojované s Test Drive zásadně odmítám...
    Koupil jsem si TDU 1 na PC ... super paráda, všechno fuguje, docela dobrý jízdní model, multiplayer paráda a dokonce jsem byl i 23. na světě v instant chalange. Jediné co mě mrzelo byla větší popora xbox 360 než PC platformy. Tak jsem si TDU 2 koupil na xbox 360... Věčně nefunkční servery, zabugovaná hra, totálně nesmyslná kariéra, Pomalu i menší výběr vozů než v prvním díle, jízdní model snad z needforspeed undercover (totálně podělaná arkáda) Bylo to nejhůře vyhozených 1500,- v mém životě... Tak jsem jim napsal děkovný dopis na který ani nedokázali odepsat... Už nikdy nebudu investovat své peníze do něčeho se jmenovkou Test Drive a nebo jakoukoliv hru od jejich vývojářů. Pak můžou brečet, proč se jejich hry pirátí.
    • Unlimited je de-facto spin-off série Test Drive. Ostatně tvůrci Test Drive pak dělali na sérii Need for Speed, takže teď tvůrci NfS Shift budou dělat další díl Test Drive (i když to vypadá jen na občerstvený 3 roky starý Projekt Ferrari).
    • Divotvurce
      Za zkažení TDU 2 může tahle ženská: http://www.youtube.com/watch?v=YkEihmOmN3s
      mizerný jízdní model, trapný příběh a nemožnost poslouchat vlastní hudbu ve hře, to v TDU 1 nebylo
    • Pan_Klobouk
      Klid ;) tohle ma s Test Drive spolecny jen nazev, delaji na tom Slightly Mad a uz to melo vyjit pred par lety, tehdy jeste jako Ferrari project.

      http://games.tiscali.cz/obrazky/skvostne-screenshoty-z-ferrari-project-32889
  • jindra.veliky
    takze to vyjde na PS4 a xbox720 a PC? napsali jste totiz v clanku next-gen konzole *5*
    • Tato generace konzolí se označuje jako next-gen. Jak se bude jmenovat 7. generace (PS4, Xbox720) je otázkou - možná FullHD gen.
    • Vole... xbox 720 má být oznámen až kolem vánoc příštího roku a hra vychází 30. března... zkus si z toho něco vyvodit a netroll pořád
      • jindra.veliky
        ty de**nte ja jsem narazel na to ze v clanku je oznacovana soucasna generace jako NEXT GEN tak pres tan hulit smazko a radsi si di precist knizku *11*
        • V klidu... za chvilku ti začíná večerníček... maminka ti dá mlíčko... kdyby ale viděla jak tady píšeš tak bys měl zákaz *3*
      • splash
        Jediné co vím já je že na CES 2012 by MOHL být představen nový xbox, ale pochybuju že by byl už v březnu, podle mě je tohle nějaká blbost.
  • Next-gen konzolím? Mám to chápat tak, že už se připravuje nová generace konzolí? O těch současných vykopávkách se už nedá říci, že by byli next-gen. Ale co aspoň nemusím pořád upgradovat počítač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit