Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No myslim že TDU s otevřenym světem mělo větší potenciál než tohle..
  • od SMS? takze to je vlastne ferrari DLC do NFSshift (c.a.r.s.) :]
    • Shift 1 mělo Ferrari DLC. Oficiálně pro Xbox a neoficiálně pro PC.
      • takze pulku modelu uz maj hotovou :DD
        • Ale kdepak. Před Shift1 dělali na Projekt Ferrari, ale kvůli krachu distributor přišli o licenci na auta a proto hra šla k ledu. Takže dle mého osobního názoru se dočkáme lehce upravené 3 roky staré hry. To Ferrari DLC de-facto bylo recyklát z Project Ferrari, i když to nikdy nikdo oficiálně nepřiznal. Ale podívejme se na to realisticky - kde by tak narychlo vzali tolik hezkých modelů vozů Ferrari?
  • Mimochodom, Ferrari vydalo pre Ferrari virtual academy nove auta - aktualny monopost F1 a 458.
    • Nevydalo to Ferrari, ale KUNOS Simulazioni, tvůrci netKar PRO, na jehož podvozku FVA jede.
      • Ja viem, ale to nie je az take dolezite. Ten kto to pozna vie o co ide. *3*
  • Já se na to docela těšim pokud to nepokazej tak by to mohlo bejt dobrý. Need For Speed Porsche Unleashed se točilo taky jenom kolem jedný značky a byla tu skvělá hra. Takže kdyžto udělaj podobně tak by to bylo dobrý
    • Na druhou stranu Ferrari Trofeo Pirelli (a jeho reedice Ferrari The Race Experience) zas takový zázrak nebyly. A vtip jménem Ferrari Virtual Race od tvůrců Cobra 11 snad ani nezmiňovat.
  • udelal sem si pruzkum a zjistil ze wrc licenci ma ubisoft, ktery to sveruje tem italskejm imbecilum black bean. ted jeste ubisoft rekne ze prdi na pc. proc sem vyhodil 7 litru za logitech g27? driver arkada, shifty nudny okruhy, wrc 2011 ...., sem klidne mohl misto toho vyhodit prachy za par zbrani a map do cod
    • Vono majitel volantu toho fakt nema moc na vyber. Ja hraju rFactor Historic GTTC mod a RBR. Docela mi schazi hra s otevrenym svetem kde by se clovek vyblbnul. TDU2 hrat s volantem nema vubec smysl. Vyzkousel jsem i Driver SF a rovnez totalni arkadova bida. Hry jako Mafie2 nebo GTA volanty pro jistotu nepodporuji vubec. Dnes se miri na pubertalni konzolisty s gamepadem takze i hry jako WRC2 nebo Dirt3 jsou s volantem nehratelny. Tedy pro toho kdo ocekava alespon trochu odpovidajici pocit z jizdy. *10*
      • Doporučuji volant zkusit v TDU1 s Hardcore mod štáhněte někde 100% save a on se zapne v hlavním menu). TDU2 je střelená arkáda, která špiní jméno prvního dílu.
        • Mechwarrior_bw
          súhlas ! mňa po odomknutí HC modu ovládanie veľmi príjemne prekvapilo, samozrejme nie je to iFactor ale práve preto my to vyhovuje, nie som totiž žiaden hardcore hráč závodných hier a hľadám skôr niečo "medzi" iFactorom a povedzme lepšou arkádou, no a k tomu otvorený svet a výsledok je jasný : TDU1+HCmod.
        • Jo to mam. Samotny hardcore mode je ale rovnez spatne nastaven. Teziste je nastaveno prilis nizko a auta jsou neprevratitelna a silne nedotaciva. Na krizovatce nezabocite ani pri 60 km/hod na plny rejd. Ja jsem si stahl TDUPE editor a upravil si Lancia Delta takze se chova skutecne dobre. Rovnez tam mam mod 1975 ktery to haze do sedmdesatych let. Nicmene hra ma obrovsky problem ze neni mozne nastavit citlivost pedalu. Takze reaguji temer jako spinac a to je hodne blby. Taky je spatne optimalizovana. Plynulych 60 fps tam nedostanu ani na hodne dobrym stroji.
          Jinak dobry stranky pro download jsou napriklad tyto:
          http://www.playground.ru/files/test_drive_unlimited/?p=1
          • Tak tu Lancii bych i zkusil. Nasdílíte, prosím? Ale jinak souhlasím, že simulátor to není. HC mod byl pouhý "bonus" v patchi. V základní hře vůbec nebyl obsažen. A taky to podle toho vypadá. nejde s ním závodit a plnit mise a auta se občas chovají nevyzpytatelně. Ale bohužel je to pořád nejblíž sand-box car-simu.
            • Neni zac. Pokud si to nahodou jeste nekdo stahne tak zduraznuji ze fyzika je doladena pro hardcore mod a v normalnim modu to bude asi fungovat divne.
              Pro hardcore je to maximum co jsem z toho dostal nicmene TDU trpi dost silnym steering lagem takze oproti realu je ta fyzika "gumovejsi". Bohuzel na RBR nebo rFactor to porad nema. Ale oproti te tragedii co nam naservirovali v TDU2 je to realite o hodne trid blize. *5*
            • Báječné. Děkuji. Vyzkouším v neděli.
            • Preulozeno i s fyzikou pri import. TDU PE 2.75 vygooglis urcite i sam. *3*
            • Pockej jeste nejsem si jist jestli s modelem ( nahrazuje Audi A3 ) dostanes i nastaveni fyziky. Poslu ti jeste fyziku zvlast tu si pak muzes pomoci TDU PE naimportovat.
            • http://members.chello.cz/gaspo/Delta.rar
              Ale urcite si stahni TDU PE editor at si to pak muzes pripadne doladit. To moje nastaveni je mozna az moc kruty. *15*
    • Protože rFactor 2, GTR3 a Project CARS. Jinak teď doporučuji netKar PRO anebo iRacing. Anebo Richard Burns Rally s modem RSRBR2011. Ale pokud si myslíte, že zbraně do CoD jsou lepší kšeft, tak je toho volantu pro Vás škoda.
  • jo a delat hru s jednou znackou auta to je blbost. to uz tady bylo s fordem a kdovi cim. radsi usijte par novejch cervenejch ksiltovek s konikem. copak ti vyvojari opravdu nevi co my hraci chceme? uz vic jak 5 let na pc nevysla hra kde byste museli pouzivat spojku nebo kde by nebylo nitro.
    • 5 let ne PC? Tak kde začnem. Race07/RaceOn/STCC/GTREvo/Injection (je rok 2011) a jeho free varianty Volvo The Game, RaceRoom the Game, RaceRoom the Game 2, Rela-Time Racing (iOpener Enabled), dále odnož netKar PRO jménem Ferrari Virtual Academy, Shift 2 Uleashed (ok, jedničku počítat nebudu), BMW M3 Challenge (předchůdce Projekt Ferrari a Shift 1) a iRacing. LfS a rFactor jsou starší.
  • furt jen okruhy a need for speedy. moji vysnena hra by vypadala takto: multiplayer zavody prirodou, na hline a blatem. rezavy kraksny ktere si budete ve virtualni garazi stavet dil po dilu jako lego. no a pak prizvete na team speak jednoho kamose kterej se posadi k vam a z first person pohledu bude cist rozpis a radit vam. dalsi kamos se pak pripoji na zadni sedacku a z okynka bude first person strilet na protivniky. ridic bude sedet u volantu g27. bude radit na H-shiftu a bude pekne radit se spojkou. adrenalin, brutalita, soutezeni, kooperace, honba za vylepsovanim auta a realisticke chovani auto. to vse v 200km za hodinu lesni cestou. plus autori misto dlc budou delat ruzne turnaje a online akce. to vse jeste v nejakem originalnim vtipnem pojeti ala team fortress (nemyslim grafiku ale spis tu pridanou hodnotu na webu). chci toho moc? :D ne tak vazne.. richard burns 2 by stacil
    • Taková hra by zcela selhala na trhu. Příliš úzce zaměřená (jako mě by se taky moc líbila).
  • Jestli tam budou historický F1ky a soutěžáci, tak mě to začne hoooodně zajímat *14*
  • Já chci TDU 3!!! A tentokrát prosím s ovladatelnými auty, ty hrůzy v TDU 2 mi pořádně lezly na nervy.
    • Já radši TDU 3 ani nechci... vždycky se to dá pokazit ještě víc a TDU není výjímka *9*
    • Mechwarrior_bw
      tiež by som rád TDU3, jednotka patrí k mojim oblúbeným... dvojku som radšej obišiel. A bolo by výborné keby ponechali motorky (jazda na čas okolo ostrova na Kawe Ninja je výborný relax :)
      • Nedivím se ti, žes to vynechal. TDU 2 je ve všech ohledech horší než jednička. Míň aut, horší řízení, stupidní autoškoly a ještě ty trapné úpravy postavy. Připadalo mi to spíš jako The Sims s autama.
  • Bude tam aj ferrari?
    • Tak to bylo z hodne slabsiho soudku...
    • motorky ferrari nevyrabi
    • Je mi líto, myslím že ne *9*
    • bude zajimave hrat zavody F1 kde bude jen ferrari *1* pokud tam teda ferrari bude kdyz nevydali jeste seznam aut *5*
    • RakeW
      Těžko říct, seznam aut ještě nevydali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit