Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Já toho vašeho šéfredaktora nemusím, vyměňte ho za někoho na úrovni (i pěkná blondýnka s minimálními herními znalostmi by byla příjemnější na poslech/pohled). Pak vám určitě stoupne čtenost a lidi si zruší adblocky. Ok? Dávám vám týden na rozmyšlenou, přece kvůli němu nechcete přijít o práci a hry zadáčo, no né? No jó!
    • Pan internetovy rambo diskusni trpos. Docela bych te chtel videt, jak mu to reknes osobne, ale podle me by jsi nakonec vykoktal maximalne neco ve smyslu "cauky, ja jsem smajdal z fora, ten trpaslik a games.tiscali ctu kazdej den a mam vas rad".
      • smajdal
        řekl bych mu co si o něm myslím jen v případě, kdyby na to přišla řeč, jeho práce mi nevadí, jeho názory jsou často zcestné a jeho PR naprosto otřesné
    • Dobrovský, Poláček, Bach, Homola a Olejník jsou v pořádku. Grygar působí jak kdyby vypadl z nějaké neomarxistické pražské kavárny a jeho zdlouhavé a nekonkrétní monology v podcastech mě iritují, jeho články už nečtu, protože se spíš jedná o krkolomnou tvorbu než herní novinařinu. Naštěstí už moc nepíše. Smutný je úplně mimo, ze všech přispěvatelů má nejhorší články, i v podcastech ho nerad poslouchám a málokdy souhlasím s jeho názory. Recenze píše podle očekávání a články minimálně dříve prakticky přebíral z PC Gameru. Ještě si pamatuju na Miloše Bohoňka...nevím kam zmizel, ale pamatuju si, že se mi jeho články líbily. Pak tu přispívá ještě nějaká slečna ohledně adventur, ty ale nehraju takže ani její články jsem zatím snad ani vůbec nečetl.
      • No oproti redakci SCORE jsou to Game Journalism All-Stars :D :D
      • Jinak bych Vás jako celek určitě chtěl pochválit za to, jakým způsobem udržujete vysokou úroveň české herní novinařiny. Z některých je cítit velké zapálení pro věc, z některých menší, ale za to velké zkušenosti s vedením a ten zbytek je menšina.
  • Jakého videa. Máte tam jen nefunkční statický obrázek.
  • Jambbo
    Už zase chlastáte od rána?
    • Jack1947
      Do rána *6*
  • Draken69CZ
    Zas nějaká pseudointelektuální grygarovina *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit