Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    V jednom gameplay videu už byla situace, kdy se Elizabeth pomocí svých schopností přenesla jinam v čase, možná to bude i tenhle případ.

    "Jenže kniha Principles of Quantum Mechanics od Paula Diraca vyšla až v roce, jak říká wikipedia." - a tady vám chybí číslíčko *4*
  • Magister_Peditum
    V jednom traileru se Elizabeth při "oživování" koně přenesla do nějakého města v 50./60. letech, takže nějaké cestování časem, nebo napříč dimenzemi by ve hře být mohlo. Předpokládám, že nad hrou přemejšlejí, takže by tam neplácli takovou věc omylem. *3*
    • Přesně tak, a také si myslím, že se tam objeví nějaké to poutko s Rapture.
  • Myslím, že to chyba nebude, spíš easteregg nebo vyvolání diskuzí nad tím, jak všechno nejdřív bylo v tomto městě a potom to uniklo do světa
  • http://bioshock.wikia.com/wiki/Rosalind_Lutece
  • ringmancz
    není ta hra v alternativní minulosti? v takové kdy to vydal dřív
  • za vsetko mozu iluminati..jednoznacne ide o pokus nastolit svetovy poriadok
  • Kozy
    Já bych v tom zase takovou vědu neviděl, jenom shoda názvů, nevšiml jsem si že by na knize byl uveden autor.
    • cela hta je utopie tak nevidim jedinej duvod proc by tam nemohla bejt takovato kniha
  • oni se neocitli v padesátých letech...ale v 80's...v traileru je vidět název filmu a to je: Star Wars - Revenge Of The Jedi) http://www.youtube.com/watch?v=gStp2KuIgdU (nad tímto názvem se dá také diskutovat protože správný název filmu je: Return Of The Jedi...slovo Revenge bylo používáno jako pracovní název při tvorbě filmu....Buď je to alternativní historie kdy je požit odlišný název filmu...nebo název zvolili aby nemuseli platit za autorská práva...kdo ví :D:D
  • Copak to nevidíte? Část, která je překrytá Elizabethinou rukou má ještě dost prostoru navíc a ten nápis jako u většiny knih je dělanej určitě na míru, tudíž dle mého názoru se nejedná o knihu The Principles Of Quantum, ale o The Principles Of Quantum... a něco. Třeba The Principles Of Quantum Mechanics nebo tak nějak, dáván jen příklad.
    • Aha, tak pardon, neumím číst pořádně :D
  • Psychotic
    A já opravdu myslel, že už to dávno vyšlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit