Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LUXUS :)) jsem jenom pro. Konecne se k tomu nekdo stavi celem a nedela to stylem : udelame to pro jednu platformu a potom to rozkopirujem ostatnim
  • Tushan
    DE1 jsem hral 2 sla mimo mě ael ty záběry z DE3 jsou čím dál horší.
    udělany schody z beden na střechu budovy a ventilace zakrytá bednou uráží moji inteligenci
    hlavně mě rozesmálo jak žencká v tom videjku řekla že si uděláme backtracking a otočila se doleva a dam dveře hmmm backtracking jak prase jsem se musel od srdce zasmát
    • No s těma bednama a to zakrytí ventilace to je dle DE1 a DE1 byla opravdu dobrá hra , DE2 byl odpad ve srovnání s DE1.
      Každopádně dneska se hraje na Marketingové tahy a další triky, aby si hru koupilo co nejvíc lidí za tu prvotní cenu, kdy stojí nejvíce a pak až to lidi rozehrajou, tak zjistěj co je to teprv zač... takže je možný, že tohle bude jedno nebo druhé .. každopádně ještě to nevyšlo :P
      Ja to odhaduju na něco jako mix mezi DE1 a DE2
  • oin.odin
    šmari zase pc x konzole fight že vás to stále baví ...
    • Takých otravných internetových nikdy nekončiacich polemík je 1000 a 1 napr : PC vs Mac , X360 vs PS3 , ATI vs Nvidia , šalvia divotvorná vs LSD , Airsoft vs Paintball , toaletný papier vs Bidet , skákanie z okna vs skákanie do studne , kanáriky vs mravenčiari , tenis vs ping-pong
      etc. etc. etc. Všetko sú to záležitosti osobných preferencií a uhlu pohladu ale povedať si nedá nikto, pretože stáť si tupo za svojim je asi lahšie ako rešpektovať cudzí názor...
    • Ataker
      Já už si začínám zvykat, protože to se bude řešit pořád... a už vůbec nemá cenu do toho nějakým způsobem zasahovat.
      • Mno když se povzneseme nad platformy, nad nimiž zuří flamewary, ovšem podstata rozepří leží na poli marketingu ... Nevím jaké studio se podílelo na Deus ex 1 a 2. Počítám, že první dělal tedy Eidos Montreal a druhe? Na první díl jsem slyšel spoustu chvály a nadšení, ale když jsem o něco později hrál druhý díl, nadšený jsem nebyl. Nadšení nebyly ani ti, kdo opětovali první díl, tudíž aniž bych ho hrál, předpokládám, že se něco zle nevyvedlo.
        Nerad se dotýkam plaftormního flame, ale nemoc kterou Deus Ex 2 trpěl nazývám léta "konzoloidnost". (Pozn1)

        Takže obava od fandů, může být založena na tom, že chtějí návrat ke kořenům a studio, které léta pracovalo na verzích pro konzole, se pro PC komunitu nezdá být tohoto zárukou. Přirozeně nebudete důvěřovat tomu, kdo dělal léta konzolové (a konzoloidní) hry, že teď pozvedne vaší oblíbenou PC značku jak se sluší a patří.

        *Pozn1: Nejde tu o grafiku. Ta vás rozhodně na zadek neposadila, byť jsem míval Unreal engine docela rád. Problém byl v celkovém designu hry - ovládání a ovládací prvky a mechanismy především. Čekal jsem sofistikovanou akci a dostal jsem jednoduchý odvar graficky ověnčené skriptovací sekvence. Velké menu s velkými ikonami. Ovládání které podtrhuje "konzoloidní nemoc" - hrát něco takového (se standartními ovladači - klávesnice, myš) je jako běhat na chůdách.
        • USER47
          Oba předchozí díly DE dělal Ion Storm, EM s tím neměli nic společnýho..
        • Psychotic
          Zajímavé. Já té nemoci říkám "next-gen".
          • nova generace zjednodusovani...to sedi
            • To ze mi soucasne hry neprijdou jako vyzva automaticky znamena,ze se muzu stavet do roviny hracu na profesionalni urovni?To je mi ale novinka.Ja se osobne nepovazuju za nejakeho extra dobreho hrace ,ale pravdou je,ze obtiznost her v poslednich letech podle me hodne klesla.A hraju hlavne na pc,na konzolich obcas a prave na konzolich pripadne portu z konzoli je zjednodusovani nejvice videt.
              Trebas takovy Abes exoddus nebo odyssey je obtiznosti uplne nekde jinde nez dnesni mainstream hry.Pokud to nevidis,tak bud jsi zacal hrat nedavno,nebo jsi asi vzdy hraval na lehci obtiznosti.A ted to nemyslim nijak urazlive *3*
            • Psychotic
              V tom případě bych doporučoval se věnovat hraní na profesionální úrovni. Moc rád se podívám na finále Fatal1ty vs. Lambada.
              Jinak pokud jsi skutečně tak dobrý, že žádná hra není na nejvyšší obtížnost problém, můžeš zkusit přejít na jinou platformu. Tedy z PC na konzole či z konzolí na PC (podle toho, na čem hraješ teď) a začít od zase od píky.
            • Stejne tak ,jako je moderni rikat next-gen?
              Sice nevim,jak dlouho uz hrajes hry,ale osobne jsem uz pomerne dlouho nehral AAA hru,ktera by byla opravdu vyzva a to hravam na nejtezsi obtiznost.U indie her je situace nastesti priznivejsi.
            • Psychotic
              Ano, je moderní to říkat.
        • Tak si porid konzoli, je to levne a je to dobra. Ja si ani ne pred rokem poridil PS3 a nelituji. Bavi me to vic nez hrat na PC.
          • gamepad a autoaim... ou yeee
            • no...ps3 mám a ne že by bylo nutné auto aim používat ;)
  • hovoril som to uz par mesiacov dozadu a stale sa to zda byt viac a viac pravdepodobne. DE3 bude zmrzacena konzolacka sracka. PC dostane zase len port. navyse cim viac sa o DE3 dozviem, cim viac gameplay zaberov vidim tym horsie. konzolovitost, mainstream sracky, grafika, gameplay, level design... ocakavania idu strmo dole. navyse tie kecy ako im zalezi na pc verzii a neviem co... no je videt. radsej to dame robit inemu studiu.
  • Takže prioritní trh je konzolový...at jdou do háje. Alespon se to nemuselo jmenovat Deus Ex. Ale čert to vem, pro mě je tohle jménu už mrtvé.

    At tak či tak, je z toho cítit Mass Effect 2. Nejsem zastáncem téhle akční rpg koridorovky se strhujícím příběhem (Deus Ex nabídl snad jako jedna z prvních her spolu se System Shock 2 otevřený herní svět. Ale ME2 mě bavil....kéž by to alespoň stejně.

    No co, včera mě naprosto odzbrojili 1C se svou Men of War Assault Squad ... at si jdou tyhle porty k čertu .... pc trh taky pořád žije, jen už někde jinde.
    • Ano otevřený a tím nemyslím svět jako v Gothic. Mně spíš příjde, že jste trochu mimo Vy. Kdo tady vůbec zažil, když hra vyšla? A tím myslím i System Shock 2. Nepamtuji, že by měli vůbec nějakou konkurenci ;-)
      • Pamatuju moc dobře kryž DX a SS2 (i 1) vyšla. Já se obávám, že lidé, kteří tu DX brání (až do krve) jsou právě tací, kteří to pamatují. DX1 rozhodně neměla otevřený svět, jen velké mise s volnějším přístupem.
    • Otevřený herní svět je trochu silné slovo. Spíš otevřené herní lokace. Koridor to teda nebyl.
    • Ataker
      Komiku :)
    • Otevřený herní svět v DE? Dost dobrý vtip :>
    • USER47
      Deus Ex a otevřenej svět? Hrál jsi to vůbec?:-o
      • DX 1 bez debat otevreny nebyl, ale te volnosti bylo ve vetsine misi tak akorat - co si vzpominam, tak kazda mise se dala projit nekolika zpusoby. Jsem zvedavy a pesimisticky zaroven, podle me to nedopadne, ale rad se necham mile preqapit...
        • USER47
          Prej by většina lokací v HR měla bejt velká zhruba jako ty větší lokace v jedničce (Hong Kong apod).
          • No jenže ted de o to aby nemysleli hong kong z ps2 verze kterej byl oproti PC verzi nehorázně mrnavej.
  • Super. K&L mi ide na pc ako slideshow a vobec som to nedokazal rozchodit. Zmrseny port, su toho cele diskusie. O dvojke som cital to iste. Na toto mozu doplatit pc hry a tu maju konzole vyhodu. Staci novy windows a ovladace a ste nahrati. Hej, deje sa to uz dlhsie, ale uz by to chcelo spravit nejake poriadne standardy, nie? Mam este kopec orginalok, ktore som nehral a minule som dal bokom styri ktore nesli a neboli az tak stare. *9*
    • Pokud si koupíš herní PC dnes, špatné výkonostní optimalizace portů pro PC, které dělá třeba i takový Rockstar, tě už nemusí trápit, protože výkon současného HW je už o třídu jinde (nebavíme se ovšem o tom, kolik generací téměř shodného HW nVidia vyprodukovala - viz. poslední řady a srovnávací testy).
      • Huh? Ja mam nove pc. Kopa ludi ma problem s portom K&L.
  • Jo Dugasi, to me vazne uklidnidilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit