Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Tablet Nexus 7 jsi přijal nebo vrátil?
    • sleepless
      Nevím, kde se to vzalo, ale žádné tablety se tam nerozdávaly, tudíž žádné nemusel Aleš přijímat ani odmítat. Toť vše. Zajímavé věci z akcí se navíc automaticky dávají do soutěží v podcastu, kraviny se vůbec nevozí nebo putují do koše.
      • A tvrdit nevím, kde se to vzalo je přinejmenším neomalenost. Poslední týden se to probírá na zahraničním internetu docela hodně tento přečin proti novinářské etice, Ubisoft to oficiálně uznal na svém twitteru. Pan Poláček asi počítá s tím, že čtenáři games.tiscali.cz neumí jiný jazyk než češtinu.
      • http://www.incgamers.com/2014/04/ubisoft-admits-giving-nexus-7-tablets-journalists-watch-dogs-event
        • Je ovšem možné, že zástupce games.tiscali.cz jako bezvýznamnného média obdržel pouze tričko.
          • Keyz
            Tak nové tričko je dobrý. Lepší jak ze second handu *15*
    • Sledujte příští fight club, bude soutěž!
  • No tak známe věrohodnost Smutného článků a recenzí, zejména Rome II a Battlefield 4 pobavily, takže bych to tak neprožíval, ona se pravda brzo ukáže *4*
  • I když vozidlo je důležitým prvkem ve hře, tak to neznamená že bude dobře propracované jako hratelnost sama o sobě nebo grafika.
  • Grafika je sice dobrá, ale ta auta jezdí jako přilepená k silnici.
  • Mart9
    Teď už o tom budou dva články za den? *4*
    I když uznávám, že tenhle si tutově přečtu, vypadá zajímavě.
  • God-of-War
    Takze takhle vypadaji ty "low" detaily, jo? *15* Zdejsi PC "ehm" elita mi uz opravdu hodne prodlouzila zivot.
    • Zdejsi pc elita je jeste v pohode oproti posahanym rasistum na sektoru :-).
    • Keyz
      Například Crysis 3 vypadalo na low pořád dobře. Případně jsi dal střední stíny a bylo to ještě lepší při minimálním poklesu FPS. Je to tom článek na PCtuning včetně galerie.

      Tedy je možné, že takto to bude vypadat, jestliže to hodíš na PC na low anebo nějaké kombinace nastavení. Jestli to hovadsky optimalizují, tak to i na low pojede na h*vno :)
    • deridon
      už i ty začínáš?
  • Docela jsem se na tu hru těšil, ale po shlédnutí videa jsem dokonale vystřízlivěl. Nechápu ten hype, jízdní model je otřesný, celou dobu jsem čekal, kdy hráč narazí do budovy a ta před ním odletí na druhou stranu mapy. Grafika je ale hezká a to dnes k úspěchu stačí. Vidím to tak, že 3 měsíce po vydání po té hře ani pes neštěkne, ale autoři a nVidia budou v balíku
    • Víte když něco dostává takovéhle gigantické hype ozařování tak bych byl hodně opatrný one je dost možné že bugy nízký počet FPS a špatná optimalizace vám zkazí celou hru a to se děje hlavně u všech nahypovaných her. (Battlefield 4, Titanfall, Planetside2, X REBIRTH...) Takže si raději počkejte a nepředobědnávejte.
      • No tak u BF4 mi hru kazil naprosto idiotský příběh v kampani a místy dost odfláklá grafika (na to, jak se furt chvástali zázračným enginem). Na mulťák jsem ani neměl sílu. Jinak mi vše jelo na nejvyšší detaily hezky, optimalizované to podle mě měli ok
        • tomocz
          Oni maj tu grafiku udělanou v BF4 docela vychcaně xD Všechno narvaný do efektů, výbuchů, částic (všude poletující jiskry, listí a další ptákoviny), odrazů a světel a to si pak ve víru akce člověk snadno nevšimne odfláknutýho modelu aut a dalších modelů a místy dost vyblitých textur :D
        • Znám mnoho lidí co měli problém s konstantním padáním hry a FPS jak na houpačce, ale křivdil bych jim kdybych řekl že to tak bylo u všech.
      • *hlavně u většiny...
  • co to vidim na tom obrazku ze steampipe hacked? *15* *15* to jako se daji hacknout TRUBKY ktere pak vybuchujou? trapaaaaaas *15*
    • KronosDeret
      prekvapive daji, kdyz mas uzavery kontrolovany nejakym PLC distribuavanym systemem a ziskas nad nim admin prava, muzes do kokretniho uzlu privyst nadkriticky tlak... ergo exploze
      • jasne a to vsechno presne na vterinu kdyz nad tou trubkou jede auto *15*
        • KronosDeret
          vis ze se tu bavime o hrach ze jo? Jak te proboha muze cokoliv bavit hrat kdyz je to vsechno jen zabavne zjednoduseny? *3*
  • No tvle, tohle vydavaj v roce 2014??? Vzdyt se ty auta chovaj jak v GTA3!! Litajici krabice s osou uprostred auta, hrozny, fakt hrozny. O grafice nemluve.
    Ale co, jim to je u zadele, multimedialni masirka uz funguje nejakou tu dobu, takze tak mega kusu napric platformama prodaj. Lidi to budou kupovat ikdyz to stoji za houby.
    Boze, vrat me zpet na prelom tisicileti, ja chci hrat zase skvely hry a ne tyhle katastrofy...vzdyt driv co hra to perla, dnes co hra to katastrofa.
    • Jakoby v NFS ten jizdni model byl buhvi jaka parada :))
      • Lidé, kteří žijí v iluzi, že NFS je jediná závodní hra, musí mít docela smutný život.
      • wenceslaus
        U Sport Cars GT, Colin McRae Rally docela jo.
    • Ty jsi kretének, viď? Co jsi to, proboha, vyblil? *1* *1* *1*
      • čirou pravdu. Ta hra vypadá otřesně, typický dnešní rychlokvašek - udělá se pořádný hype, prezentace s falešnou grafikou, hra se vymazlí jen v prvních 1/5 herní doby a zbytek už je copy&paste... Hlavní je, aby se to prodalo. Se stačí podívat na místní komenty - všichni nadávají, jak mizerně to vypadá, ale stejně už to mají předobjednané. Hype je dnes klíčová věc.
        • Hype ovlivňuje jen duševně slabší. Navíc to není žádnej argument vypovídající o tom, že by ta hra měla být sr.čka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit