Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Značně by pomohlo, kdyby také tlačili na samotný Google za lepší přístupnost nákupů na Google Play, tedy možnost platby skrze SMS či PayPal, nebo kdyby jen pitomé nabití Google peněženky z externího zdroje. Asi si neuvědomují, jaká spousta lidí by tak ráda nakupovala, ale protože odmítají vystavovat platební kartu Googlu, tak jsou omezeni na freeware či pirátské kopie.
    • rekneme si to na rovinu, to sou kecy, mam paypal a nemam zadnej problem dat cislo kreditky googlu, zabezpeceni maji lepsi, vsechno je osefovany a velmi jednoduchy, tak vo co de?
    • To mas pravdu, diky tomuto software pro android kupuji jen od tech, co maji alternativni platebni kanal.
      • Také možnost, z webů vývojáře. Ale ty aplikace, které bych zrovna chtěl, jako PlayerPro, nejdou.
    • davidBray
      ty tomu věříš, že kradou jen proto, že nechtějí vystavit kreditku googlu? naivko :D v době, kdy lidi o sobě sdílejí naprosto vše, ale naprosto - beru mainstreamovou skupinu, je tohle argument mimo mísu ..
      • Tak to jsi dost mimo ty, je spousta lidí, co by rádi platili a ne všichni jsou takoví idioti, aby vystavovali o sobě vše a všude. Kdyby na Steamu, Humble Bundle aj. nešlo platit PaySafeCard či PayPal, tak tam také nic nekupuji a stejně tak spousty lidí kolem mě.
        Tedy na Google Play nemůžu nic kupovat také jen proto, že to jinak než platební kartou nejde. Kdyby to šlo, tak se zisky zvýší rozhodně nezanedbatelně, 20% určitě a to velice brzy za zavedení.
        • davidBray
          kecy kecy kecy. chápu tě. já taky necpu nikam číslo mojí kreditní karty, ale i kdyby to bylo přes paypal, tak z těch lidí co by podle tebe za to zaplatili by bylo tak jedno procento. je to smutný, ale je to tak
          • Ty aplikace zase tak drahé nejsou, těch několik desetikorun by snad nikomu problém obětovat nedělalo a jak si člověk jednou zvykne na ten komfort bezproblémových stahování, aktualizací a dalších výhod plynoucích z legálního pořízení, tak by se k nějakému pirátění sotva někdo vracel.
            • Treba kazdy nechce mit seskenovany pocitac nejakou malware aplikaci. Snad u zadne z tech aplikaci, steam, itunes, googl ... neni napsano jaka data se odesilaji, jsou tam jen plane blaboly o zachovani soukromi. Pokud to nekdo mysli se soukromim vazne, mela by ta aplikace pred odeslanim dat ukazat jejich nahled !!!
          • Ringwraith
            Těžko říct kolik by to bylo procent.

            Stejně si ale osobně myslím, že zavedení Paypalu atd. by se jim nakonec vyplatilo. Přece jen při placení Paypalem má člověk hned lepší pocit než když musí někam naklepávat svou kreditku.
  • davidBray
    ta poslední věta zaslouží vytesat do kamene !!!
    • na co sa potom pchaju do biznisu, ked je podla nich tak strasne rizikovy? ;)
      • davidBray
        jako třeba neotvírej si zlatnictví - přepadnou tě a budou ti mířit brokovnicí do obličeje? to se stalo před pár dny u nás .. takže je to vlastně chyba majitele/prodavačky? nebo mi to prosím vysvětli
        • no, uz vies ze dalsi zlatnik v tej lokalite svoj podnik neotvori, ci?
        • To je trochu blbej pripad, protoze teoreticky tenhle trestny cin bude vysetrovat policie a dostanes treba neco z pojistky. Ale kdyz udelas hru, a lidi ti ji stahou zadarmo, tak se nic nevysetruje, zadny pojisteni na to neni.
          • davidBray
            chtěl jsem jen ukázat absurdnost jeho komentáře o rizikovosti krádeží apod...
            • Cili porad prosazujes nazor, ze nejlepsi je zlu ustupovat?
            • No to prave ale ze nesedi, protoze piratstvi se jinak vubec neresi, takze s tim firmy museji zkratka pocitat. A budto do toho i presto jdou, nebo ne.
  • Asi to neni nahoda, ze na otevrenych nechranenych platformach dosahuje herni piratstvá stejne miry. Aby se za par let nenadavalo, ze iPhone/iPad brzdi rozvoj mobilnich her, protoze se hry primarne delaji pro tuto platformu. Popirat zhoubny vliv piratstvi je nemoudre.
  • rekl bych, ze radne prestrelili s cenou , za 189,75kc jim hru na Androidu moc lidi nekoupi, normalne stojej hry kolem 50kc , takze s cenou 200 mi to prijde hodne mimo ( na to ze je to jenom hra je proste prilis draha, za aplikaci jsem platil i 600, ale hra je proste hra=kravinka na zkraceni chvile pri cekani na neco)... Na ios, kde je vseobecne cena aplikaci vyssi, mi to prijde jako celkem normalni cena + se tam neda tolik piratit, takze chapu jejich rozcarovani z droida :)
    Navic kdo ma rad fotbal uz davno ma Pocket League Story za 10centu :)
    • co jsem slysel tak na ios to jde ještě lehčeji pirátit než na droidovi :D
    • Na Androidí hru vskutku hodně vysoká cena.
    • A vše ostatní od Kairosoftu *5*
      • yes!!!! :)

        hrozny zavyslacky hry, pamatuju si to jako vcera kdyz jsem pred rokem a neco poprve objevil Game Dev story, od Te doby jsem koupil vsechny :D a kazdnou novou musim hned mit, sice je to porad dokola, ale me to bavi :D
        • *zavislacky :)
  • ja ked pocujem - citam ze pirati, predstavim si 1. johnyho deppa
    2. nelegalne stahovanie hier na xboxe
    *12*
    • 3. http://www.youtube.com/watch?v=AawQvD8L_h4 *3*
      • ja len 1. a 2jkusom hral, a priznavam sa ze ma nenapadli teraz *15*
        ale stoja za spomienku, to je pravda
  • Co je tohle dycky za legracni prupovidky. Tak kdyz se jim to na Androidu nevyplati, tak at to delaji na Windows Phone a iOS only. Hotovo, vyrizeno.
    • Opravdu by se takto melo ustupovat zlu (nasili, bezpravi)? To je imho velmi nerozumny postoj. Jak to dopadne se svetem, kdyz se bude tvuj napad aplikovat vseobecne a pokazde se zlu ustoupi nekam, kde zatim jeste neni rozsireno?
      • Jaky zlo proboha, jaka teorie zla, kterymu se nesmi ustupovat, jaky nasili, bezpravi. Mluvis vubec o Football Manager na Androidu? *1*
        • Ano, mluvim obecne o jeho piratstvi.
          • Chapu ze je jednodusi si hrat na troubu, nez odpovedet smysluplne na tak slozite tema.
            • Teologie je veda, ktera se venuje nabozenstvi. Rozlisovani toho co je dobre a zle, proc a jak s tim prakticky nakladat se venuje filozofie a etika. Diskuse neni o FO, ale o obrovskem piratstvi teto hry a obecne piratstvi na androidu. Tvorba software pro mnoho lidi predstavuje jejich obzivu a 90% bezplatne uzivani jejich prace je nemoralni jednani, je to bezohledne jednani, je to zlo. Verim, ze kdyby nekdo zneuzival 90 % tve prace a upiral ti za ni odmenu, ktera ti nalezi, tak by se ti to rovnez nelibilo. A verim, ze tebou navrhovane reseni,, pokud se ti to nelibi, tak to nedelej, by se ti nelibilo. Zlo ma tendenci se sirit, je nutno vuci nemu bojovat a ne mu ustupovat, protoze za nedlouho bys uz nemel ani kam ustoupit. Tohle je vec k zamysleni, nikoli vtipkovani.
            • Nedovedu si predstavit, jak jinak reagovat na jakesi teologicke, nebo co to ma byt, reakce o vseobjimajicim zlu, proti kteremu mame vytahnout do boje, v diskusi o Football Manageru na Android, uf, jinak, nez vtipem :)
          • Takze mluvis o tech panech na skuneru, co maj legracni klobouky, drevenou nohu a papouska na rameni? *15*
            • Tak to jo :)
            • Ringwraith
              Spíš o nějakých Somálcích s kalachama. Buďme moderní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit