Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby to vyslo z kickstarteru, tak by se tu chvalila pekna retrografika. Kdyz je to stara ps3 hra, tak se hani.

    Jinak me osobne tahle hra moc nebavila, za zabavne TD povazují Field Runners a Bloons.
  • Vím, že to až tak nesouvisí se hrou ale způsob jakým sou tu udělaný galerie už mě pěkně štve. Tenhle styl je pro ostudu a ruší to při čtení recenze (když pominu fakt, že se od něj všichni snaží utýct). Místo abych se podíval na obrázek a zavřel ho tak si musím načíst celou galerii mimo recenzi a pak se vracet a hledat kde sem skončil.
    • ales.smutny
      Ale pouze obrázek jde zvětšit, proto je u něj vpravo dole ta lupa.
      • to je zatraceně dobrá poznámka. Já to kdysi zjistil, když jsem na ni náhodou kliknul *1* ale předtím jsem nadával stejně jako Matrix17 a očividně i pár ostatních *4*
  • Nedavno som videl na Steame aj GoG PixelJunk Shooter, ten je fajn.
  • mdkGT
    Ja to hral par let zpatky na PSP, je to jedna z tech lepsich variaci TD her.
  • MickeyMutant
    Je to původní PS3 Deluxe verze plus DLC, co k tomu vyšlo. Navíc snad je taky ve vyšším rozlišení.

    EDIT: Měla být reakce na ucho.
    • ucho
      a to je teda důvod neuvést, že je ta hra i na PS3 a bere se to jako jiná hra? jinak na PS3 jsem to hrál zatím jen chvilku (nedávno jsem to tam koupil za 50,-), ale přijde mi, že je to poměrně těžký.
      • MickeyMutant
        Oni jen píšou, že to teď vychází na PC a Vitě a to mají dobře. Na PS3 to vyšlo před čtyřmi lety. Je to mírně přepracované a má to jiný název, jestli je to jiná hra si už rozhodni sám.
  • ucho
    "Hra vychází na platformách: PC, VITA"

    nechybí tam ta PS3?

    edit: a sakra, tam se dá tancovat? upgrade věží nestačí?
    • sleepless
      Je to doplnene, ponevadz puvodni hru v DB nemame. Jinak tam PS3 nebyla, protoze to je jina verze. Tot cely problem. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit