Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jezis a co tady porad brecite ? proc ste prekvapeny? politika byla jasne dana .. pro pc rok starej fotbal s rok starymi novinkami.. pro konzole dycky exkluzivita ... maji to dobre nastaveny ... kdybych hral fifu na pc tak bych se stejne tesil pac fifa 11 pro konzole je skvela a oproti 10 slusny zmeny ...
  • Enginov milión, ale hra aj tak vyzerá ako tupá arkáda preplnená licenciami, ktorá má od simulácie reálneho futbalu poriadne ďaleko.
  • NHL nehraju ale nechápu proč dělaj PC verzi když jí chtěj takhle osekat?
  • ... "Abychom vytvořili nejautentičtější hru ze série FIFA všech dob"...

    Ježiš že je tyhle kecy ještě bavěj. Tyhle PR kecy maj na mě přesně opačnej efekt..
  • CO DODAT, konzole mají v tomto bohužel přednost alespoň podle vývojářů, kteří jasně dávají najevo, že PC je pro ně odpad. Ještě, že tu jsou RPG, FPS a strategie, ty bych na konzolích hrát nechtěl. Nic s tím nenadělám, takže FIfu 12 oželím, co mi taky zbývá jako PC hráči. Kvůli Fifě si rozhodně konzoli kupovat nemíním.
  • uz me ta debata o tom,ze pc nestiha a na pc se prdi a kazdej chytrej hrac hraje na konzoli proste nebavi. az si mylej konzolak naprogramuje hru formou krizek krizek kolecko ctverecek tak ani nemuknu,ale nedelat vam hry na pc tak hrajete prd a cumite ven oknem. pc to zvladnou v pohode. jenom se proste nekomu nechce no.
    • Ale houno. :D :D :D Na konzoli je jednodussi udelat hru .. PRotoze ten ma PC takovy a druhej makovy :D .. chapes to ??? Konzole je jedan , stejne vykona a proto se na ne jedou mrdy :) .. levnejsi , rychlejsi , unproblems moulo :D .. tak sem byl PCckar a ted bych Xbox nevymenil ani za PS3 :D :D :D
  • Už od minulého ročníku EA jasně říkalo, že "next-gen" Fifa na PC bude, ale že zachovají jednoletý náskok konzolových verzí, takže ano, od PC verze si odečtěte jeden rok, zaktualizujte soupisky a hurá... tím pádem by se mohl tenhle impact engine objevit ve FIFA 2013 pro PC...teorie
  • Je super že se tady někteří ohání pirátstvím. Ono, kdyby vydávali každý rok lepší verze a ne jenom aktualizace soupisek za AAA cenu, tak by to pirátství taky nebylo tolik vysoké.
    Zatím jsem stále nepochopil, v čem je tak velký problém u PC. Vymlouvat se na gamepad, když už se dá dnes koupit na každém rohu už taky není ono.
  • presne proto si radsi zahraju pro evo......
  • Proste PC nemá dostatočný výkon aby zvládlo taký fyzikálny výpočet. Imho to bude osekané na minimum aj pre xcrap. Jednotlivé časti tela bude zrejme počítať Cell zvlášť pre jednotlivé jadrá cpu. Šikovne vyriešené, kvalita bude PS3>xcrap>PS2>PC

    Kto nesúhlasí nech mi dá plus a naopak.
    • Bud je to zly vtip, alebo si mlady moj musis nastudovat trosku viac o cyber technologiach.
      • Spades
        je to troll, protoze tam napsal ze pokud s nim souhlasi at daji minus, bo vedel ze mu kazdy minus da aniz by to docetl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit