Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a proč bych to dělal, když už gamepad mám? na tuto monopolní šikanu rozhodně nepřistoupím
  • Právě o tom mluvím omg, stejně jsou to všechno porty z konzolí a mají určitě vždy podporu Xbox ovladače. Váš problém má opravdu snadné řešení... Kupte si Xbox controller a máte po problému...
  • Draken69CZ
    Klávesnice netřeba?
  • já mám doma cca 15 let starý gamepad Logitech, nic mu neni, funguje v pohodě, ale podpora her i ovladačů je mizerná *9*
  • tak zrovna SF má hodně komb stylem 360° kruh, nebo půlkruh, to půjde na arcade sticku asi nejlíp
  • Proboha tak nekupuju gamepad, který je raritní a máš po problému. Kup si Xbox Controller ELITE a nemusíš brečet. (Stejně lepší ovladač k PC nekoupíš.)
  • Chim
    No, myslím že na hry mi bez problémů postačí moje kvalitní multitlačítková myš + klávesnice.
  • 0011
    abych se přiznal, tak já si gamepad pořizoval hlavně kvůli SF a hraju to na něm, když chci chalenge, když chci počítači nakopat zadek hraju na klávesnici, nezkoušel jsem fighting stick, ta je možná super, když jí používají i profesionální hráči, ale od dob SSF2turbo hraju na klávesnici a příjde mi to nejlepší, ale na gamepadu to hraju docela rád (do té doby než moc prohrávám a přecházím cca uprostřed hry na klávesnici *1* )
  • Já už jsem ho objednal a normálně mi to povolilo zalání do ČR. Vzhledem k tomu, že mají sídlo někde v lucemburku tak bych řekl, že to nebude problém a snad i bez cla.
  • V tom případě na SF a Mortal Kombat.. možná budoucí Tekken a Killer Instinct potřebujou lepší a pohodlnější design nebo si na takovej obludě zlámeš palce díky strašně naprakticky posazenýmu inputu tlačítek 1 2 3 4 a šipek co se prohejbají ;)
  • 0011
    simtě gamepad(a tohle ať se to tváři jakkoliv tak to je gamepad) je na bojovky jako streetfighter a na sportovní a závodní hry. Zkoušel jsem GTA 5 a líp se mi jezdí na klávesnici, ale třeba NFS Underground se na gamepadu hraje skvěle obecně arkádové závody se na tom hrajou dobře. Ale ten simulátor o kterém píšeš bych docela bral *3* *1*
  • 0011
    mě by spíš zajímala podpora gamepadů dalších výrobců, někdy se mi zdá, že tyhle velký korporace si myslí, že gamepady vyrábějí jenom oni, MS a Sony. Ano vyřešil jsem to emulací x360 ovladače ale nechci to kopírovat do každý hry, kterou chci hrát s gamepadem (no je fakt, že jich nejsou zrovna zástupy)
  • už vidim, jak na tom hraju Dotu za Meepa nebo CS:GO.. ale na simulátor dráždění dámských bradavek to bude jako ovladač ideální
  • Kr.Pa
    No strategie, hlavně že dnešním trendem je mít co nejvíce APM, to chci vidět, kdo by tím hrál strategie.
  • Jj pri nakupu to na me nic o tom ze by to nemelo prijit nekricelo.
  • do ČR se normálně posílá, není problém.
  • To by mě taky zajímalo. V plánu je určitě koupě, ale docela pochybuju, že mi to pošlou do ČR.
  • Tohle mě zajímá, šetřím na něj na steamu a tak se ptám, pokud si ho potom objednám přes Steam dojde mi normálně do ČR ? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit