Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže ono to nakonec vychází i na PC? Jak to že jsem o tom až doteď nevěděl???
  • Přesně tak, díky za článek, ale na video jsem nekoukal. Nechám si to všechno až do hry, na kterou se velmi těším. :-) Týpci z tohodle studia jsou totálně ujetí, takže o kvalitu zážitku opravdu nemám strach. :-D Nebo spíš mám strach už teď.
  • Monstra jsou jen naštěstí načrtnutá a nejsou úplně vidět. Moc se těším.
  • Ak ma o tu hru niekto vazny zaujem, tak by nemal citat ani riadok, Hovorim to stale. Toto poodkryvanie hier je to najvacsie zlo! Celu hru si tym dodrbete este pred samotnym hranim. Zasadne tieto texty nikdy necitam. Herne weby potrebuju publicitu, tak sem o hre napisu po dve vety kludne kazdy den. Ja im na nu ale serem, ja chcem hrat hororor, ktorym sa encham prekvapit osobne.
    Len som klikol, aby som mohol napisat tento koment a hned odchadzam.
  • Adam_M nejsi :-D Hořím nedočkavostí !
  • froztik
    Článek jsem si pročetl, ale na monstra si také raději počkám až budu hrát. *4* Jinak díky za připomenutí data vydání, úplně jsem na něj zapomněl. *5*
  • Proč bych se proboha chtěl podívat na monstra předem? Článek neotevřu, ale pokud tam jsou vidět v plné kráse, tak to zase někdo z marketingu pěkně selhal... ("tak to nečti když tě to nezajímá" neberu jako pádnej argument)
    • Takže nebereš jeden velmi logický argument? To je docela jakože smutný...
    • No já třeba vím že to hrát nebudu... Po shlédnutí videa to vím ještě víc:)
  • Adam_M
    Jsem jediný komu prostředí připomíná DOOMa 3? :D
    • oktavius66
      Mě spíše Dead Space trochu říznutý s BioShockem. Těším se na to, ale uvítal bych možnost se bránit aspoň blbou rezavou trubkou...
  • MalyZeli
    Ja se radsi necham prekvapit, diky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit