Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Co dodat vypadá to nádherně, krásný živí svět, kde bude hodiny co objevovat. Jen tak se procházet, poslouchat rozhovory. No pro většinu milovníků RPG to vypadá na splněný sen o živoucím a uvěřitelném světě.
    Jenom jedna věc se mi zatim úplně nelíbí. Ten Geraltův pohyb mi přijde strašně rychlý, tak nějak jako by to do hry vůbec nesedělo.
    • LOL, witcher je rychlejši niekolko krat ako človek - nedá sa to s tým porovnavať. Nerobte z hry niečo čo nie je. (prečítajte si knizky)
      • KIMCID
        já je četl *16*
    • KIMCID
      ale on má být rychlý
      • Inquisitor
        Jo já to beru, to je jenom můj pohled. Prostě mi to úplně nesedí.
        • KIMCID
          *3*
  • 1 a 2 me extreme nebavili a ničim nezaujaly, ale ta 3 jka se mi z videjí opravdu líbí tak uvidíme
    • amen, mínusy na nás!! :)
  • KIMCID
    souboj s banditou se štitem dobrý...
  • Hlavně doufám, že hru nevydají nehotovou. Měl jsem docela rád toulky Morrowindem, tak doufám, že Zaklínač bude lepší. Věřím, že už nebude problém přeskočit 1cm překážku a že se mi na PC nebude zadrhávat v běhu při boji ve stísněných prostorech o kamínek velikosti hrášku...Jinak Zaklínač je moje srdcovka, tak to hoši nepodělejte tím, že nebude přes bugy možno dojet ani hlavní linii...jinak se těším jako malej Jarda na svůj první ...
    • KIMCID
      tak tak
  • Velkolepé, úžasné, úchvatné a určitě nepřeháním, když napíši, že to je kandidát na nejlepší RPG hru všech dob ... co dodat, snad jen to, aby už to vyšlo :-)
    • Fordzy
      Podle mého názoru se Zaklínač 2 může směle řadit po boku Fallout 1,2 Planescape:Torment , Vampire:TMB, nebo Baldurs gate. Už jen za dospěle spracovaný příběh,jestly 3 vylepší veškeré chyby 2.Tak by mohla být nejlepší RPG vůbec.
    • Fordzy
      Podle mého názoru se Zaklínač 2 může směle řadit po boku Fallout 1,2 Planescape:Torment , Vampire:TMB, nebo Baldurs gate. Už jen za dospěle spracovaný příběh,jestly 3 vylepší veškeré chyby 2.Tak by mohla být nejlepší RPG vůbec.
      • neblázni
      • kdybych si ja osobne musel vybrat, jestli si zahraju jenom bud zaklinace2 nebo torment, tak volim torment a dal bych pred zaklinacem2 prednost i falloutu2 a dal bych pred zaklinacem2 prednost i wizardrum7 a i System shock1 bych si zahral radeji nez zaklinace2

        tim samozrejme nepopiram, ze zaklinac2 neni skvela hra, jen se pro me neradi k vyse uvedenym legendam, na trojku se tesim
        • a ja by som dal prednost mm6,7,8 (podla nalady), potom wiz8 a bg ci iwd, na fallout, system shock ci pt uplne kaslem

          takze teraz uz vieme, ze kazdemu sa moze pacit nieco ine... *15*
    • KIMCID
      Hraji hry od roku 1985 a jsou to mílové skoky.Tohle vypadá užasně a moc se na to těším.Před tvůrci smekám.
    • wenceslaus
      Zatím to vidím podobně... i když pro mě bude spíš na stejno s Fallout 1.
    • Magister_Peditum
      Rpg roku snad jo, ale na prohlášení "nejlepší blablabla všech dob" jsem dost alergickej.
    • Prehanis a to hodne.
    • všech dob? koľko rokov hráš? *7*
      • Cca 19 let, takže již něco málo na herním poli pamatuji a lepší RPG než byl 2 díl jsem nehrál. A od 3 dílu očekávám kvalitu ještě výše, alespoň dle toho co jsem viděl, nicméně chápu, že ne každému se tato hra musí líbit ...
        • Miserius
          Cca 19 let a pridje ti ze si neco na hernim poli pamatuješ jo? *1*
        • jak říkáš, NECO MALO si pamatujes, sou tu i lidi přez 30 a ty si taky něco málo pamatujou, například ty nejlepší RPG z 90. let, kerý maj s tebou spoplečnou jednu věc, datum narození :)
          • Nauč se první počítat a pak sem přijď a zkus to naspat znova a lépe :-)
          • wenceslaus
            Pokud hraje od 1995, tak se nejspíš narodil dřív, než "nejlepší RPG z 90 let" :-)
        • Ja sem zaklínače dvojku po par hodinach smazal z disku. Pro me to byl tezkej prumer s hezkou grafikou.
          • to urcite ne. Spis si mel na prd framerate.
          • taky tak...
  • Blue.Shark
    Věc, která mě udeřila do očí - ta obrovská mapa! Pravděpodobně bude znát "bramborová krajina", ale ten rozsah je prostě obrovský. Už se těším na průzkum.
    • KIMCID
      i já se těšim .fasttravel či jak se to píše mne nikdy nic neřikal
    • Trošku jo, ale Dan si jaksi neuvědomuje, že když to bude reálné rozložení, bude to strašná nuda, protože by tam bylo moc prázdných míst, což by mělo negativní efekty. Navíc to vypadá, že to nebude zase úplně vyloženě bramborové(třeba jak Skyrim) a bude tam spousta cestování. Jak tam byl ten výhled, tak šlo vidět, že od toho útesu kde Geralt stál až po ten velký strom jsou jen lesy.
      • wenceslaus
        On taky zmiňuje opačný extrém "bramborové krajiny",když mluví o druhém Flashpointu.

        Osobně si myslím, že ta "prázdná místa" dodávají světu dojem velikosti a stává se živějším, uvěřitelnějším. Proto je to asi lepší s tou vzdáleností spíš trochu přehat, podle mě.
      • Magister_Peditum
        Vzhledem k časovému zasazení tam Dan klidně může do každého lesa prdnout bandity a mlátit se to s realitou moc nebude. Kromě toho ta mapa nebude v měřítku 1:1. To by pak Rataje nad Sázavou byli v podstatě jediné sídlo na mapě, ale víme, že by tam měla být i Sázava, která by jinak byla až za hranicemi mapy.
  • Nádhera. Slintám blahem a ty tři čarodějnice prostě paráda. Kdo to sakra má vydržet do únoru?!
  • Docela slabota. Animace postav je katastrofální, ten soubojový systém je jedním slovem katastrofa a háže to na mě dojem budgetu, mimika postav je taktéž katastrofální a Geralt vypadá jako přestárlá rocková hvězda. Grafika je taková umělá.
    • Miserius
      Měl by sis vygooglit slovo budget, očividně nevíš co znamená
    • Koukám, že sis doteď mohl zahrát tak 2 hry, poněvadž všechny ostatní jsou katastrofální budgety.
      • unvisible.hologram
        Hraju od přelomu milénia :)
        Gothic, Fallout, všechny známé hry se můžou před Zaklínačem jít zahrabat. A jelikož mají tvůrci ještě půl roku na dodělání, tak bych se nedivil, kdyby se i Crysis 3 počůrávalo, jak pěkný Zaklínač bude.
    • unvisible.hologram
      Jsi slušně mimo :)
      Animace postav, mimika, fyzika vlasů, větru, listí a vegetace je úžasná, spolupráce s nVidií je jasně vidět. Soubojový systém je založený na reálných pohybech italských žoldáckých šermířů z 15. až 16. století a je zcela reálný (až na výjimečné situace). Rád kritizuješ, ale jsi zmatený :)

      A ke grafice - viděl jsem ji na Gamesconu. Umělá, říkáš? Vyjma Crysis 3 a Rise: Son of Rome jsem ještě neviděl nic krásnějšího a reálnějšího.
      • wenceslaus
        S grafikou a animací souhlasím ale ten souboj... nepřijde mi reálný a už vůbec ne z Itálie 15. století. Všechny ty otočky a výskoky vypadají spíš jako inspirovaný něčím z Asie. Možná jsou jednotlivý pohyby autentický (ať už odkudkoliv), ale souboj jako celek na mě prostě moc realisticky nepůsobí. Je to asi jediné slabší místo hry, co jsem zatím viděl.

        I tak mi z ukázky přijde jako nejlépe vypadající hra (nemyslím jen grafiku) co jsem kdy viděl.
        • Bojuje přesně tak, jak je popsáno v knihách. Tak to snad má být, ne?
          • wenceslaus
            Mělo. Proti tomu taky nic nemám.
        • Chtelo by to precist si knizky nebo si aspon zjistit jak zaklinaci bojujou nez placnes takovou blbost
          • wenceslaus
            A možná by to chtělo přečíst komentář, na který reaguješ.
        • No já nevím jak by to mělo působit, ale vše pochází z mocapů s nějakým šermířem.
          • wenceslaus
            O to se nepřu. Říkám jen, že ten šermíř nejspíš nedělal evropský šerm (reaguju na ty italský žoldáky 15.-16. století.)

            A že ty pohyby jsou pak vsazený do ne moc realistickýho soubojovýho systému.
    • Dobry s tou rockovou hvezdou *1* Geralt tady vypada divne imho...
    • evidentne mas rad slovo katastrofa :) hra sa ti nemusi pacit to je ok ale s tym budgetom je to obycajny trolling...
      • Ten combat na mé haže dojem budgetu. CD project toho strašně moc nakecá a málo splní stejně jako u dvojky - si pamatuji jak hypovali tím, že kam do hlídneš, tam budeš moc jít, ale teď k tomu combatu u trojky, ten taky hypovali, že bude mít milion nových pohybu a nakonec to vypadá jako nějaké německé RPG.
  • Na Youtube v popise videa bol odkaz na stiahnutie. Nevedno prečo ho zmazali, ale ja som ešte stihol :)
    Tak nech sa páči, je to pekný macek :D

    http://bit.ly/1paJtqH
  • Keyz
    Pěkný.
    Asi bude nejlepší koupit nový HW začátkem příštího roku, kdy by měli být nové karty a procesory. I tak jsem zvědav jak to pojede. U zaklínače 2 nejlepší karty v té době při 1080p dávaly sotva 60FPS.

    Zase to šlo nastavit aby to jelo i na starých sestavách nad 30fps
    • Můžu potvrdit. Já upgradoval přesně v době kdy vycházel Zaklínač 2 a jako grafickou kartu jsem pořizoval AMD Radeon 6970 (kterou mám doteď) což byla toho času nejsilnější jednočipová grafická karta od AMD a bez Ubersamplingu jsem měl 35 - 60 fps tzn. žádná sláva *3*

      Příští rok plánuju vyloženě na Zaklínače 3 upgrade grafické karty a určitě počkám s čím přijde Maxwell od Nvidia popř. s čím přijde AMD. Jinak vzhledem k tomu, že hra bude pravděpodobně využívat některé technologie vyvinuté firmou Nvidia, tak doporučuji počkat na první benchmarky, protože je možné, že grafické karty Nvidia budou mít výkonnostní náskok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit