Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Per to do mě, ať je po mně!
  • tvůrci odmítli koncept hororu? Jejich blbost. Měli si vzít příklad z druhého halfíka - velká variabilita prostředí, některé z prostředí byly docela hororové (Ravenholm), jiné vůbec. Pokud tohleto bude klon Unreal Tourmament v pořád stejném prostředí (stejně jako původní doomy), tak to bude o ničem. Rychlou akci si strčte za klobouk, pokud to nebude mít pořádný příběh a atmosféru.
    • TheGGG
      druhý half life? Myslíš zdlouhavé a nudné ježdění buginou nebo vznášedlem, trapný příběh, nudné postavy, otřesný design nepřátel, nulový pocit z mimozemské okupace, otravné neustálé posouvání věcí sem a tam s gravity gun atd...
      • Když vynechám ten gravity gun, tak takhle pěkné shrnutí CoD / Noobfield her sem dlouho nečetl. *15*
      • Veskoslav
        Víš, že ti to trolení nikdo nežere, tak proč to pořád zkoušet.
    • bethesda neni Valve, a i tak, pochybuji ze i Valve vyrovna Half-Life2, ta hra je proste perfektni
      • Ronnyss
        jednicka Half byl mnohem lepsi nez dvojka, pro me nejlepsi hra vsech dob
    • Veskoslav
      Největší blbost 3. Doomu kromě mizejících mrtvol, byl otřesný level design ala hororová hra. Přitom Doom nikdy nehrál na nějakou hororovou atmosféru. Prostě chodit s baterkou v ruce a čekat na lekačky, to nebyl Doom.

      Jo vlastně, Drizzt, marná snaha něco psát.
      • Z dnešního pohledu se dá trojce vyčítat cokoliv, počínaje tím jak to není Doom jako první dva díly se svým čistým urá gameplayem, ale navzdory tomu bych tento díl stejně tak zbytečně nepodceňoval. Přístup sice jasně inklinoval k "survival-hororu" a hororové atmosféře a příběhu jako takovým, ale zpracování nebylo zase tak bezpotenciální. Já osobně, ač jsem si původní Doom taky ve velkém hrával, jsem při vydání D3 nějak výrazně nepřemýšlel o tom, jestli to je nebo není klasický Doom. Bylo to zkrátka pokračování známé značky, které chtěli tvůrci ruku v ruce s grafickou technologií představit hráčům s nějakou svou vizí, a to se udělalo. A i přes výhrady ve zvolených mechanikách, mírnějším tempu, absence výraznějšího góru a toho a onoho, to byl díl, který uměl jako hra přesto zabavit. A bylo jedno jestli při tom pročítal čtečky, mlátil zombies baterkou po hlavě, řešil "puzzly", hledal kódy nebo si vesele ve větším sem tam zastřílel. S nastupujícím pokračováním jdoucí na ruku zastáncům původního konceptu, kteří si ho přece jen vydyndali a módní vlnou rozhodovat retrospektivně, co už je a není tohle, je otázka Dooma 3 pro řadu konzervativních hráčů asi určitě jednoznačná a zdá se jim jakože na místě. Že šlo však ve své době o povedenou záležitost? To si troufám naopak tvrdit, že nepochybně.
        • Veskoslav
          Největší problém Dooma 3 bylo to, že vyšel prakticky ve stejnou dobu HL2. To byla ta největší slabina Dooma. Osobně si jej rád zahraji, ale nepovažuji jej za plnohodnotný Doom. Stejně tak Wolfenstein z roku 2009. Kdyby se to jmenovalo jinak, možná bych tak kritický nebyl. Navíc třeba když srovnám Doom 3 a Quake 4, tak i ten Quake mi vychází lépe.
          • lol prej q4 lepsi nez d3, dobrej úlet
      • Nesouhlasím, Doomovi horor dost sedne, jen se musí udělat dobře, což se u 3ky nestalo, bohužel. Byl repetetivní a atmosfera se vytratila. Repetetivně ale vypadá zatim i tohle, takže asi tak...
    • dej me cislo na tveho tatu, musim s nim probrat tvou vychovu.. nekde nastala chyba.. prej kopie UT :D
    • De vidět že asi nepatříš ke generaci, která Doom hrávala. Já osobně jsem rád za návrat k původnímu konceptu. Poslední Doom se snažil být vážný a "hororový" ale bylo to s prominutím otřesné neustále se opakující lekačky a nuda. Nemám nic proti hororovým hrám, ale prosím Vás Doom byl vždycky střílečka o drsným chlápkovi co si to hláškuje a kropí skrz hru. To je jako z Wolfenstein nebo Serious sam udělat taktickou stealth akci. Proč ne, ale už to nejsou ty hry.
      • hláškoval leda tak Duke Nukem. Tiež patrím k tej generácii, čo hrávala Doom (1) atď., dokonca aj staršie hry. Ale tohto štýlu, aký je vo videu, som tak prežratý a som z neho tak znechutený, že si tento Doom kúpim až keď bude v akciovej cene max 10€. A to bežne nemám problém kúpiť si hru v plnej cene. Ja nepotrebujem a nechcem, aby kusy tiel lietali všade a aby krv striekala v gejzíroch. A ani, aby jedna rana z brokovnice totálne roztrhala nepriateľa na cucky. Reálne poškodenie týchto nereálnych nepriateľov by bolo skutočne to pravé orechové. Hra zjavne mieri na vekovú kategóriu hráčov, ktorým tej krvi a kusov tiel treba pramálo.
        • Mluvil jsem o typu her. SS Duke atd ... Doom měl sice jenom vzdechy a pazvuky.
        • Veskoslav
          Reálné poškozené? Proboha. Jak uděláš reálné poškození u zbraní, co ani neexistují. Co takové BFG? Plasmagun atd *1* Je vidět, že jsi nehrál Brutal Doom. Žádný z hráčů nechce reálné poškození. S tím se jdi bodnut do jiného žánru:)
          • že ty si tak prízemný, že nevieš, aký projektil môže mať aké poškodenie, tak to neznamená, že sú iní ľudia rovnakí. Ale keď sa ti páči krvavá grcanica z kusov tiel, tak proti vkusu žiadny dišputát.
            • To je tak, když někdo nevnímá rozdíl mezi arkádou a simulátorem.
            • Veskoslav
              Proboha já nic nevím, vážně ti to musím vysvětlovat? Lidi už natolik zblbli, že chtějí do Dooma realistická poškození zbraní. Co bude příště? Démoni podle skutečnosti? To, že by jsi neunesl ani ten raketomet jako výzbroj včetně těch 25 raket, co má v zásobě? Nebo ošetřování ran, kdy se hra na 2 týdny vypne, protože jsi to dostal od démona do ramene a ustřelilo ti ruku a člověk si musel na novou bionickou zvykat? Bože....Vážně, takové kraviny řešit. Doom nikdy nebyl o realističnosti, nevím, proč by měl začít teď. Takže Vy "chcete" realistické poškození. Fajn, tak to udělat do extrému i z druhé strany a při prvním zásahu plasmou chcípnout...A ano i když jsou to triviální zbraně, které lze najít v současnosti, tak rozhodně nevycházejí z reálií. Takže prosím, kokotiny jako reálné poškození u zbraní v Doomovi je asi stejné jako požadavek, aby Nacismus byl uznán jako náboženstvím míru....
            • motorovka... *16*
            • Veskoslav
              Já jsem přízemní? Co to mektáš chlape. Prostě 90% zbraní v Doomu je fantazmagorie tvůrců, která není postavena na reálném základě a ty tu chceš reálné poškození. Tak co si o tom myslet. To není o přízemnosti. U Vás dvou je to spíše o příčetnosti chtít u Dooma reálné poškození nereálných zbraní a nepřátel *1*
      • Veskoslav
        Nepleteš si Duke a Doom. Protože si nějak nevybavuji hlášky v Doom I a II.
      • Tak že teda patříš ke generaci, která Doom hrávala, by si taky mohl vysvětlit, kde si v Doomovi vzal drsnýho chlápka, co si to má hláškovat skrz hru. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit