Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rengar !!! Yess !
  • Hnusny odpad DOTA2...a ta hnusna grafika...DOTA1 z warcraft3 bola uzasna a revolucna...ale toto je HNOJ ! A LOL posunul zaner moba vyssie...nech ZDOCHNE DOTA2 hnusny sh*t
  • Myšlenky při videu, omg Kata stop solo, honor Leona, Ahri lucker, who fed Graves? Report Draven, Rengar OP, Jax nerfed, Zyra noob, Nautilus missclick a Darius buy MR *1*
  • Proc Rengar vypada naprosto užasně a Ahri vypada jak plastová panenka? Nemohl jsem se na ni dívat...
  • Hraci kteri chcou vyhrát nenadávají, aspon ne do konce hry.
  • Protože je to udělaný podle jejich charakteru a Ahri je coby liška velice plachá :)
  • Celé to video mi přijde tak trošku random a bez smyslu. Ukázali nám boj z LoL, ale nic jiného. Předešlý trailer byl v tomhle lepší
  • 4/10 XBOCT, try harder.
  • kickasl
    :D Fašisticko-komunistická ruka to zabila.
    A savci mě pobavili ještě víc.
    Pořád se ještě vyplatí ty komentáře číst.
  • tonnymontana
    LOL urcite hrat nebudu ale na videjko se koukalo krasne dokonce jsem si musel v textu opverit zda to neni blizz jen s mene propracovanejsi grafikou nez jejich slavne cinematics. ale po delsi dobe jsem u takoveho videjka ke hre vydrzel celou dobu a bavil se:) jelikoz LOL neznam tak bych dal vetsi prostor tomu "vlkodlak-lev" ale asi je to uplne neco jineho:D
  • Blizzard je má detailnější a celkově lepší.
  • Akorát sem nepochopil, proč celých 5 minut zdrhala a začla se rvát až na konci...
  • Tak mi připadáš, že jsi pouze namíchnutý hater, co se vzteká, že konkurenční hra udělala velice slušné video. Samozřejmě je potřeba to řádně pohanit...
    Kdybys alespoň LoLko trochu znal, nemohl bys plácnout, že to nedává smysl. Ale chápu, že pokud dáváš přednost dotě, nemáš k tomu důvod. Nikdo Tě nenutí, ale pokud pak píšeš tyhle "argumenty", připadáš lidem znalých tématiky jako hlupák, co si sem přišel jen zchladit žáhu.
    Tihle borci, kteří se nutně musí negativně zapojovat do debaty, o které nic neví - ty prostě miluji. Hraj si tedy svou dotku, my Ti tam taky nechodíme hudrovat, jak špatné to je atd. Žij a nech žít...
    Nemám nic proti konstruktivní kritice, ale tohle je fakt hodně chabé. Snad to Tvé ego unese.
  • ja by som bol rad keby ten trailer mal okrem characterov aj nieco s hrou spolocne :D
  • InfidelBro
    Porozumění textu - 0/10
  • Asharak
    Jo měli to investovat do nových 10 skinů které by pak postavy ve filmečku měly, tohle jim sotva naláká pár tisíc nových lidí a tím to hasne.
  • Asharak
    Jo no 10 šachových figurek pro jednu hru dává smysl pravda *7*
  • A nebylo by lepsi misto utraceni penez na filmecky je utratit za neco, co jsem jiz vyse napsal?
  • InfidelBro
    Jako zatvrzelý Dota fanboy musím říct. že tenhle skvělý filmeček působí jako děsně levná reklama na nějaké korejské MMORPG zaměřené pro 14 leté kluky.

    Stačí se jenom podívat na nedávno vytvořený filmeček z Doty. Celé to je dělané jediným členem z Dota komunity, všechno to používá in-game assety a dává to aspoň smysl, vzhledem k tomu o čem vlastně Dota je ... https://www.youtube.com/watch?v=55fBpL1IFvU.
  • Jack1947
    Já vím no... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit