Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže 4K + HDR monior?.. v podstate bychom se měli dívat a hrát na něčem takovém ASUS SWIFT PG27UQ..což za prvé ani nevyšlo a za druhé bude stát 1500-2000 dolarů *1*
  • Ještě jeden dodatek. A tím je dabér Scotta Rydera. Opravdu jeden z nejlepších výkonů co jsem u VA za tak krátkou dobu viděl(A není to jen tím že zní jako nolan north). Celkově VA považuju za hodně povedené..samozřejmě budou tam nějaké menší problémy u vedlejšáků ale to se dalo čekat.

    BTW:nečekejte moc postav s bílou barvou kůže, tvůrci jsou zcela očividně rasistický až na půdu :) ale to nic nemění na tom že hru si pořídím už jen z toho důvodu že chci vidět kam dál to rydera a jeho tým zavede.
  • zatim dobre.. ale nějaké to klišé již od zacatku.. jako treba to stim.... ja vlastne nespoiluju.. :-D hra vypada graficky v normě občas ma světlejší chvilky.. animace to kazí no.. ale zastarale.. to slovo bych nepouzil.. v 1440p se grafika nenudi
  • Dám sem svoje dojmy z trialu. Přibližně 5 hodin kampaně.
    Hra má svoje problémy(animace, některý hlášky mi příjdou vyloženě tupý, některý ženský jsou neuvěřitelně hnusný -- hlavně cora; character creator je nepoužitelnej).

    Ale upřímně řečeno po dohrání těch 5 hodin mi to bylo jedno.
    Hra totiž na vás řve mass effect od začátku do konce. Už úvodní sekvence kdy to začne jít do háje mi dost připomněla začátek ME1. Hra je totiž místy neuvěřitelně atmosférická(prozkoumávání míst stojí za to). Například první setkání s emzákama je ve stylu "kdo jsi; co to děláš; vůbec ti nerozumím" přičemž to samozřejmě končí přestřelkou. Obecně vzato je boj podstatně lepší než v ME3. Nechci se tu dostávat do příliš velkých detailů ale jetpack(případně biotika) opravdu mění hru k lepšímu. Příběh se brzy zamotává a začínají vznikat první otázky na který prostě chci znát odpověď.

    Co se týká postav tak jsem z nich zatím nic moc nedostal. Sotva jsem potkal Vetru, ale zatím jsem s ní moc nepokacal. Kdo mě překvapil je Liam. Rozhodně má v sobě víc charakteru než jacob s vegou dohromady. Každopádně pro mě je nejzajímavější rodina ryderů. Fotřík si totiž nechal pár tajemství a musím říct že z toho co jsem zjistil mě to zajímá úplně stejně jako hlavní quest.
  • madPav3L
    Hlavně že GTX 1080 Ti dá stěží v 2560x1440 60+ fps... kdo by to asi hrál ve 4K, když je to tak neoptimalizované... https://www.youtube.com/watch?v=JQMVq389xXQ
  • Hra vypadá zastarale. 4K je to poslední, co tomu pomůže.

    Osobně jsem nikdy nepochopil tu skoro posvátnou auru kolem Mass Effect série. Hrál jsem jedničku a dvojku jenom. Ty hry neměly hluboké rpg prvky. Příběh byl jenom ok. Nebyl špatný, ale nebylo to nic, z čeho bych si sednul na zadek. Navíc vedlejší mise mi vůbec nesedly. Grafika nebyla špatná, ale zase to nebylo něco, z čeho bych byl hotový. Střílení mě vůbec nebavilo. Design úrovní mi obecně přišel velmi slabý - jen koridory a nic jiného. Nijak se to nelišilo třeba od prvního Far Cry.

    Já nevím, miluju RPG, miluju kecací hry, miluju vesmír, ale Mass Effect mě moc nebavil a nepovažuju ho za nějak extra dobrou hru. Třeba např. vedle zaklínače podle mého názoru vůbec ME neobstojí.
  • Hra bude stát za psí pšouk tak ti musí aspoň ukázat entuziastické vývojáře, kteří o tom mluví jako o svém nejdokonalejším díle, abys měl ten správnej pocit a kupoval to...
  • Podíváme se: http://www.zing.cz/novinky/35774/hraci-si-delaji-srandu-z-nekvalitnich-animaci-mass-effectu-andromeda

    *15*
    Ve 4k a HDR to bude opravu lepší když to má takové problémy....
  • Pete.palis
    Nejvíce jsem viděl 4K záběry hlav vývojářů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit