Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Edit
  • v pravdě strhující video
  • RangerCZ
    Přál bych si mít takové bitvy i ve Space engineers.
  • Agresory byla koalice CFCRUS. Zas rusáci, určitě tam trénovali intervenci na Krymu *1*
  • victor
    Pomalu to vypadá , že EVE se jinak než megaultramacho souboji ani prezentovat neumí . A přitom jsou to pro nezasvědceného diváka ty nejnudnější videa , na která může na youtube narazit :/ .
    • Veskoslav
      No jelikož jsem minulou "menší" bitvu zažil, tak pro mě osobně to zábavné je. A že Tobě to přijde nudné? Je za tím práce desítek a stovek lidí, aliancí, spojenců, lodí a techniky. Co na tom, že do TS řvu, mám zapnutých X tabulek s skupinami, kontroluji skoky, piloty, kde kdo je, dostávám rozkazy od vyšších velitelů a obrázek na ploše se prakticky nemění. Ty boje nejsou o tom, že to má být hustokrutopřísné a bavit nezasvěcené. A za to jsem rád, že EVE se nesnažilo jít naproti "tupé" mase lidí a jede si svoje. A jede si sakra dobře.
      • uz jsem se lekl, ze bys tam nebyl :D
        • Jo veskoslav ten hraje všechno :D
        • Veskoslav
          Jelikož ji hraji od roku 2006, tak nevidím důvod, proč bych tam nebyl i po těch letech, kdy s občasnými pauzami hraji s kamarády takřka od začátku. Navíc kromě 4 her, co letos vyšly+pár starých kousků a Dota není co hrát.
      • A nekecáš tak trochu?
    • Eve se nepotřebuje vtírat jako jiné mmočka. Vetšina lidí to vzdá na začátku kvůli složitosti a tomu, že je nikdo nevede za ručičku tutorialem. Takže komerce té hře nepomůže, lidi už o EVE vědí a drží si svou úroveň. Lákat male děti jako WOW nepotřebuje. Hraju 2 roky a od té doby mě žádné mmo nebaví tak jako EVE.
      • Hraju to s prestavkama 10 let a uz nebudu je to nuda :) cekam na Star Citizen cus
    • walltar
      No tak já sem moc zábavných videí z EVE neviděl ... ale tam jde spíš, že prezentují něco co žádná jiná MMO prezentovat nemůže. Boje tisíců lidí.

      Dělat prezentaci pro boj 15 lidí v nule, nebo 20 minerů by asi nebylo nic světoborného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit