Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    ja ti neviem dá sa vôbec niečo takéto považovať za hru? pre mňa to je niečo ako prostý editor ...
    • tonnymontana
      yop ja to teda nezkousel ale podle vseho to hra neni ani omylem a je to editor:) co jsem slysel tak hlavni pointou kdyz nepocitam vyvojari si lide radi nastrkaji milion raket pod auto a pak odpalí. osobne kdyz uz editor tak UDK jednak kvuli tomu ze to je opravdu editor a zadruhe UDK je podporovany editor napriklad u oculus rift coz je zase nase budoucnost
      • Source Engine podporuje Oculus Rift, takže ho podporuje i Garry's Mod, i když je engine upravený, nebude s tím problém.

        Ale je fakt, že Garry's Mod je hodně o stavění věcí, kdy to potom používáš hlavně pro natáčení videí. Na to je to fakt super. Bez modů je to opravdu jen editor.
    • A pointa?
  • Totální zhovadilost unuděných pubert'áků.
    • Vidím, že prihriaty trolling je dnes v móde *7*
  • Erendiel
    Trouble in terrorist town, Prop Hunt, nebo nějáké RolePlay servery doporučuju *3*
    • Lawliet
      Koukal jsem na jeden lets play terrorist town a byla to bžunda. *15* Připomíná mi to starý časy v enemy territory. *1*
  • Sice mi to asi hned smažou, ale kdyby někoho zajímala nějaká GMod videa v češtině hlavně s tématikou Stargate a Spacebuild, tak mrkněte na můj kanál. Něco už tam i mám. A jelikož nemám úplně málo odběratelů, asi to dělám i celkem dobře ;)

    http://www.youtube.com/user/Bartyx164
  • na tom je pekne videt ze vlastne plno lidi ty hry moc nebavi hrat, ale radi delaj kraviny, pak s nekym takovym něco seriozne hrajte..jo presne..to jsou ti co pak kolem vas v nejakym mmo hopsaj dokolečka a pisou lololol :)
  • Nej byl stejně starej Gmod a a MP Zombie mody *1* teď už je to docela překopaný než jaký to bylo třeba před 4 lety a přestalo mě to bavit, teď už se k tomu vracím jen občas i tak to byl geniaální nápad.
  • Podle me stoupá každej rok počet hráčů kvuli tomu, že hra ve sleve na steamu me stála asi jen 125kč a myslim že cenove je to pro me nejlevenjš pořízená ''hra'' kterou pořád hraju a pořád me strasne baví.
    Dále podle me tím, že lidé videli nake vtipné video ze hry ( garrys modu). Jako já jsem videl na chanelu SeaNanners sestrih momentů prave z modu jako Troble in terrorist town a jenom kvuli tomu jsem si hru koupil. Některé mají miliony shlednutí takže si myslim, , že to hodne lidí nalákalo.
  • JohnyTheZik
    "se každým rokem násobí"

    ...

    No jo, ale jakou konstantou?!
    (klasik matfyz koment)
    • Bulharskou, jakou asi...
      • JohnyTheZik
        :D +1!
        Jak jsem to precet zbezne, tak jsem si uz uz myslel, ze si nepochopil vtip.. A vida, cenim!
    • Máš tam graf prodejů, geometrie ti nic neříká? Vypočti si jí *1*
    • proměnnou, ne?
      • JohnyTheZik
        Ne :)..
        To ma v matice/statistice zcela jiny pouziti.
    • No pokud je vetsi nez jedna, tak jsou za vodou. Exponencialni rust je proste exponencialni rust s tim nic nenadelas.
      • JohnyTheZik
        Presne! Pokud je vetsi nez jedna! :D

        (jinak si ofc delam srandu)
  • http://www.youtube.com/watch?v=fh8VfFH78jY
    ...skocte na 7:47 *1*
  • Tohle mě nikdy nelákalo.
    • Virtuální lego, co víc chtít, stavím si tam jako malý kluk :)
      Minecraft je mimo mísu, tam sice je vše z kostek jako u opravdového lega, ale ty nepřeberné možnosti s fyzikou v GModu nic nepřekoná. Nehledě na to snad nekonečné množství uživatelského obsahu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit