Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám vlastní rozum a opravdu se nenechám ovlivnit názorem nějakého youtubera...Bohužel jsem asi v menšině...
    • Mno ja se teda klidne nazorem youtubera u ktereho vim ze mame podobny vkus na hry "ovlivnit" necham.
      • Nevím co bych ti odvětil, asi máš pravdu, nicméně přesto by člověk měl dát na svoje preference, co baví jednoho nemusí bavit druhého. Mě poslední dobou odrazuje od kupování her optimalizace na PC, dost mám obavu si přeobjednat nového Total War Warhammer...
        • Svoje preference mam porad ale moji oblibeni youtuberi mi pomahaji v tom ze mi treba ukazou hru ktera by me mohla zajimat.
        • No a práve preto aspoň taký TotalBiscuit je užitočný, že vieš si vytvoriť predstavu ako dopadla PC verzia nejakej hry..
    • Není potřeba se nechat ovlivnit, ale možnost vidět bez obalu jaký produkt doopravdy je není k zahození.

      Škoda že i na Youtube už se musí nějaký pátek filtrovat. Např. GhostRobo zveřejnil nedávno nějaké povídání o Mafii III, na pozadí běžely nové, zatím neviděné záběry z hraní, ve kterých Lincoln Clay mimo jiné prováděl dorážecí chvaty na oponenty. GhostRobo tvrdil, jak byl jeden z mála, komu se povedlo v té hře dělat tyto dorážecí chvaty. Působivé že? No realita je taková, že to co tam měl na pozadí je nějaká PR schválená videosmyčka, která se přesně v tom samém pořadí objevila už v několika dalších videoprezentacích o Mafii III od jiných herních médií. A protože v každém videu je slyšet ztlumený zvuk herní scény, ale ne hlas někoho jiného (ergo nejde o převzaté záběry) působí GhostRobovy povídačky tak trochu ... blbě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit