Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvedav na plnou hru, zkousel jsem demo, ano asi to bude mit dobry pribeh, ale ze by to mela byt hra z ktere se posadim na zadek?! To zas ne, pohyby panaku mi pripadaji nic moc a obcas neprozite dialogy jsou takove 2 drobnosti, kterych jsem si zatim vsimnul *3*
    • Zahrál jsem si demo a taky moc nechápu co je na tom tak super, je pravda že se mi hodně líbí jak je velice kladený důraz na příběh a detaily, ale herně mi to přijde dost nezáživné. Ale když všichni tvrdí jak je to super, tak tomu dám šanci. To třeba takové demo na Dead Space 2 se mi zdá mnohonásobně lepší, leč kratší, a lépe vystihuje o čem hra je.
    • co se tyce neprozitych dialogu tak doporucuju zahrat si to za zenskou a ne za chlapa protoze Jennifer Hale odvedla mnohem lepsi praci nez ten chlapek co daboval borca
      • oproti jedničce je dabing Sheparda ve dvojce mnohem lepší
    • Je vidět, že jsi to opravdu ještě nehrál :)
  • Vyhrava samozrejme PC ;D
    • O tom ale neni článek.
  • ...Jako vždy pečlivé porovnání PS3 dema ME3 a X360 verze ME2 ukazuje...

    Choboti mate tam chybu, PS3 dema !!!!! ME2 !!!!! a X360 verze ME2 ukazuje
    • sleepless
      Diky za upozorneni, chobote :)
      • :-*
  • gtamaniak
    Xbox je vždy lepší, ale tady samo sebou vítězí ME3 kvůli enginu.Vlastně je to upe jiná hra.
  • Pete.palis
    lidi co maj konzole, nechť si tu hru užijou...je to pecka!!...a srovnávání grafiky nemá smyl, patriosmus vládne;)
    • srovnání nemá smysl, jelikož oboje stojí za h***o.
      • No hlavně že tvůj komentář je na úrovni.
  • Ty porovnání 360 a PS3 jsou vždycky dost překvapivý ve smyslu, jak moc se liší. Je to hodně o optimalizaci a vylaďování pro konkrétní konzoli. Dnešní generace konzolí je už vážně starý železo, takže je to znát. Ještě že jsem PCčkař :-)
    • A já jsem rád, že mám PS3. Mohu si zahrát Uncharted sérii, God of War 3, Gran Turismo 5, Super Stardust HD, Flower, Motorstorm, LittleBigPlanet...
      Plus jako bonus mám PC..leč mě hry na něm nebaví.
    • Jo, tak "starý železo", že utáhne všechny nejnovější PC hity včetně Crysis 2. A to např. u PS3 s pouhými 256MB RAM.
      • tady mas duvod proc PS3 vubec ten crysis 2 rozjede http://www.youtube.com/watch?v=2WJG14uLA3k
      • LOL. si tak hlupy alebo sa len robis? :) co je podla teba najnovsi PC hit? vsetky hry sa robia na smejdne konzole a potom ma pc len konverziu. ovsem s lepsim rozlisenim AA a texturami. ak by sa vyrbila hra ktora plne vyuziva sucasneho PC HW tak ju na konzole ani nepustis ty idiot :)

        radsej sa nevyjadruj o veciach o ktorych nemas sajn ty zasran lebo sa len strapnujes ;)

        inak porovnaj si grafiku METRO 2033 na PC a na xboxe :) ty lama.
        • "smejdne konzole" - ty šuline, já mám lepší PC než 99 % lidí tady, ale na konzole prostě nadávat nebudu.
      • Cipísku, ty hry taky na PC vypadaj daleko lip. A jeste zdaleka ne tak, jak by mohly - proc by se s tim vyvojari babrali, kdyz staci (v lepsim pripade) trochu vylepsit konzolovou verzi, a plesknout to na PC ...
        Mimochodem zrovna to Crysis 2 bude podle vseho vypadat hur, nez dva roky stara PConly jednicka. Tak si to zkus zpocitat...
        • splash
          Asi takhle...na rozjeti crysis musíš mít docela dělo 2x dražší než xko. 90% PC hráčů hrají nalepení na obrazovce která je daleko 30cm , kdežto vetšina konzolistů hraje na velký telce která je 2m+ daleko. Jde o konečný zážitek, který si já víc užiju rozvalenej v obýváku s plasmou než ty nalapenej na židli :-P. A když koukám na videa PC vs konzole s cryenginem, tak je tam třeba rozdíl, ale ve hře která ja akční svižná a rychlá si toho prd všimneš.

          Spíš bych se zabýval samotnou náplní hry která je rok od roku horší, než vymazlenou grafikou.
          • rozvalenej v obyvaku , zrat chipsy a ovladat hru pohnutim palce u nohy. A potom ty hry dneska vypadaj.... no nhlavne ze si to uzijes
          • a kvoli comu je horsia? vyvojari zistia ze staci scapat sracku ako call of duty za par nediel a zarobia miliardu. pozri sa ako vyzerali hry ked boli pc only (resp primarne pre pc) a ako dopadli ich multiplatfomrovy nasledovnici.
          • Bacha teď začnou zase s tou ohranou písničkou že PC se dá taky připojit k TV.
            • "ohrana pisnicka" : )) Jojooo.. A zni snad falesne, nebo tak neco?
              Kdyz clovek premejsli (a nemusi ani bejt az tak nechutne inteligentni jako ja), muze si treba k PC co ma v loznici koupit dlouhej kabel + bezdrat gamepad, a muze na nem v obyvaku kdykoli hrat naprosto stejne jako na konzoli. ...v lepsi grafice..
              Jinak tam mam pripojenou normalne konzoli a urcite jsem nechtel za kazdou cenu obhajovat PC, na kterym ted prakticky nehraju. Jenze se holt nikdy nenaucim na dementy proste nereagovat.. Achjo..
        • 3 roky stary crysis 1
  • Tak takovou zmenu sem opravdu necekal, dali do hry vic kontrastu *1*
  • No hlavně už aby tady byl ME 3 na PC !! :D :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit