Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na dvojku mám celkem nostalgické vzpomínky.Když sem tu hru neznal,pak sem vzal kočku nasadil jí na brokovnici jako tlumič tak sem dostal celkem záchvat :-D
    trojku sem zkoušel po chvilce sem ji vypl a už nezapl . Asi už hold stárnu :(
    • Jo dvojka byly šílená ale ten drsný humor byl humor.Nebylo to vyloženě hovadina.Hlavně ty komentáře během hraní byly dobré :).Taky tam byl docela dobře udělaný oheň.V demu jsem pořád zapaloval ten Gay bar nebo co to bylo.(nic proti homosexuálům).
      • To je jako bys řekl, "vypaloval jsem synagogy, ale nic proti židům" :D
  • No, mně tenhle styl humoru nevadí, absurda dotažený k dokonalosti a maximální zvrácenosti jednou za čas neuškodí. Ale když jsem se podíval na gameplay, tak mě nějak přešla chuť.
    http://www.youtube.com/watch?v=pNAwfJd35JY
    • taky jsem na to ted koukal, to je tak strasne spatny ze se zdraham uverit, ze to nebyl zamer udelat naschval nejhorsi hru vsech dob :)) pripomina mi to stylem ty nejhorsi C filmy, penize bych za to opravdu dat nechtel :)
      • Smarja, toto me vzdycky dojima, kdyz nejakej dvacetiletej "dospelej" cucak pise takovy kraviny. Me je tricet let, mam normalni fungujici rodinu, dobre placenou praci, vysokoskolske vzdelani, nikoho v realu nevrazdim,na nikoho nemocim, nesmrkam a nehazu vykaly, ale postala si klidne kdykoliv zahraju. Az se prenesete ve vyssim veku pres svou dulezitost a super vysokou inteligenci, ze toto rozhodne ne, tak se u toho treba taky pobavite a zasmejete se svym komentarum, ze toto "dospely" prece rozhodne nemuzou hrat.
        • Jak to tady funguje, pro boha? Ten prispevek jsem vkladal jako reakci na cloveka pod timto - kinetic@tiscali.
          • Je ti přeci 30 a máš vysokoškolské vzdělání, tak si snad nějak poradíš *1*
    • smejki
      "I think the game just crashed."
      "I hope so."
      *1*
      • No jestli si koupíte Call of duty v kterém masakrujete lidi po tisícovkách nebo Postala..tak v tom nevidím zas tak velký rozdíl. Někdo holky jinej vdolky:)
  • Kinet1c
    ked to hraju nastrocny da sa tomu chapat, chcu sa vyblaznit, robit veci, ktore by riadne nemohli, pripadne sa pobavit na uplnych demenciach co tato hra prinasa/prinesie, ked ma clovek nad 20 a stale ho laka hrat takuto hru, tak tomuto uz niet pomoci, je ztrateny na veky
    hra dobra pre mladez v urcitom veku aby nerobili blbosti v realu, ale velmi smutne ked to hra uz dospely triezvo mysliaci clovek
    • Preed
      Urcovat co je a co nie je pre nejaku vekovu kategoriu odhliadnuc od toho,ze postal je zla hra je jeden zo stereotypov,ktory fakt u ludi nemam rad. :)
    • hlavně že je v pořádku, když si ten dospělej člověk hraje s trpaslíkama a elfama :)

      Co jste vy tu schopný vyplodit někteří, to kdyby viděl psycholog tak zajásá.
      • Není důležité, jestli máš ve hře elfy, trpaslíky, ufouny, poslance, pitomce, teroristy ap. S elfy můžeš stejně tak mluvit v promyšleném RPG nebo je třeba skládat do krychle v naprosté ptákovině. Takže jsi na omylu. Nad tím, co jsi vyplodil, by psycholog nezajásal...
        • máš trochu problém s analýzou psaného slova, viď :) Ten koment byl trochu o něčem jiným, než o tvých elfích RPG, zkus se trošku zamyslet.
      • mám pocit můj maďarský kolego, že jsem zatraceně o hodně starší, než ty:)
      • Kinet1c
        mas pravdu, ale ked sa clovek hra s trpaslikmi a elfami, vecsinou to ma aj nejaky zmysel, ked sa hras na nejakeho uchyla co sa mestom sere do kazdeho, tak to zmysel nema, ked si mlady, tak casom na to prides ako som to vsetko myslel, ked nie tak je my ta uprimne luto
        • proste jsi napsal blabol , tak to zoufale neobhajuj a uznej to...
        • Jazz
          *1* Jo, strašný "zmysel" to má.
        • Hry mají smysl?
          • kotty
            Budes se divit, ale ano. Smysluplne nemusi byt jen veci, ktery nejakym zpusobem vynaseji, jak si spousta lidi v dnesni dobe mysli *7*
            • No já bych řekl, že jeden a asi i jedinej smysl hry je pobavit hráče. Jenže právě v tem vidím u dnešního herního průmyslu háček.
  • Působí to na mne jako Call of Duty
  • A je tam nějaká volnost, jako ve dvojce? Já hrál kousek a připadá mi, že musim pořád plnit nějaký daný úkoly a ne jen tak chodit mo městě a vykopávat dveře. Jestli je to až po určité části hry, tak budu rád, ale jestli budu muset pořád dělat to, jak hra píská, tak to mě docela mrzí.

    Jinak je to opět řežba, jak jsem čekal, akorát mi celkem vadí ta kamera. Občas se tak divně třese (když se kočka chytne na nohu) a je to takový nepřirozený. Možná měli nechat hru z pohledu první osoby.
    • volnost je přidaná až v patchi
  • Postal není pro každého - člověk musí mít náležitý životní nadhled, aby se mohl u této série - hlavně dílu druhého - královsky pobavit. Vždy se najde spousta přízemních lidí, kteří to nepochopí, nechtějí chápat a nebo jsou jednoduše "morálně na výši" (tzv. moralisti) a tito potom tvrdí, že to je primitivní, trapné a tak podobně.

    Každý je nějaký, ať se každej baví jak chce ne? Jednoho baví sjíždět lajnu koksu, druhýho zase baví předčítání "spásné" bible před spaním - každý dle vlasního uvážení.

    Na Postal 3 jsem se docela těšil, ale jestli je to tak hrozivě technicky nedoladěný, že to ani "fixy" nezpraví tak....
    • Přesně! Buď si člověk čte bibli před spaním, nebo močí na lidi. Nic mezi tím. Jak ty máš ten svět jednoduchý.... *7* Btw fakt by mne zajímalo, jaký přesně člověk musí mít životní nadhled, aby ho močit na kolemjdoucí rozesmávalo. Možná spíš tu lajnu koksu, ne?
      • nebo lajnu "středoevropskýho" 40% koksu naředěnýho lepidlama a jinym odpadem kterym se řeže péčko a koule a nad kterym Český mediální "hvězdičky" tak vítězoslavně dávaji nos nahoru,že to je z Kolumbie :-DD, k tomu bibli do kapsi, pro všechny případy a může se vesele ochcávat kolemjdoucí osazenstvo ulic Českých....to je přeci životní nadhled ;)
    • Mechwarrior_bw
      podľa teba Postal 3 nie je primitívna hra ? veď to nestojí za nič ani ako akčná hra a keby nebola vystavaná na primitivizme, samoúčelnosti a fekálnom humore, tak by po tom ani pes neštekol. Ak toto nie je primitívna hra tak potom už neviem aká iná.

      ... a nie násilie mi nevadí, naopak, Postal 1 ma napríklad bavil, možno práve preto, že neobsahoval tento fekálny primitivizmus, bol temný a sarkastický, dobre sa hral a bol i výzvou.
    • Ja jsem na tom koksu,bible me ani tak nebere
  • to jo ale ja to pres steam nebudu kupovat ja chci krabicovou verzi od te doby co ho hackly tak uz si tam nic online nekoupim pro bezpecnost.... kdy bude krabicovka ?
    • smejki
      až někdo rozklíčuje tu hashnutou databázi, tak bude mít jen seznam několik let neplatných karet.
    • Na steamu platim paypalem, takze no problem.
  • Nechápu proč se postal 3 u nás vůbec neprodává když už je dávno vydaný ?! a dokonce ho nemají ani na steamu nevíte proč ?! *16* *16*
    • nebud kkt a procti par postu pod tebou, idiote *7* *7* *7* *7*
      • drz hubu lamo
  • Tohle musím mít! *2* Jedna z mála her, kde můžu být děsně zlej. *16*
    • http://people.tribe.net/sbbioengineer/photos/95c76ec0-7fe0-45c1-bf0e-35f6756df40f
  • Nesouhlasim postal 2 me bavil silene a trojka taky. 2 bych nedal, pro me je lepsi hra nez cod mw3!!! a za tim si stojím, ale jak se říka mnoho lidí mnoho chutí.
    • Dvojka bola aj podla mna bombova, tam nejde o AI :) Ale toto vyzera fakt spatne... tesil som sa ale asi zbytocne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit