Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se tento koncept líbí. Uvidíme jaké to bude v době vydání bugy atd...Pokud se toto podaří vyladit budu spokojen a budu stavět do zbláznění. *9*
  • A co realismus? Proč neudělají kombinaci Capitalism II (Capitalism Lab), Cities XL, autoCAD, Chief Architect, Google SketchUp, editovatelné DB a volný přístup k modifikacím?
  • Graficky to velice pripomína Cities XL. Palec dolu za ukradnutí cizího nápadu.
    • Ano je to strategie stavění města, tzn. jsou tam domy, silnice, stromy... Spíš se podívěj na cities in motion 2, které jsou od stejných tvůrců. Vidím to spíš pokračování CiM2. Cities XL to tedy nepřipomíná ani omlyem. Tam mě hodně štvalo špatné vykreslování terénu který často vyčníval skrz objekty nebo práce s přestavbou silnic a okolních domu, pokud bylo potřeba vylepšit typ silnice, bylo často jednodušší celý blok zbourat a vystavět znovu. Oproti tomu stavění silnic v CiM2 bylo lepší, dalo by se ještě vylepšovat, ale rozhodně lepší než u ostatních her, kde stavíte mimo mřížku.
      • V CiM mužeš stavet domy? Asi ne. Jinak CiM jsem nehrál doporučuješ to?
        • ne. Hodně krkolomná strategie, na každý dobrý nápad připadá jeden špatný a nakonec je celá hra tak nějak nudná. Kupříkladu train fever mě baví mnohem víc, přitom dělají téměř to samé
          • ksakru proč v tomto žánru nejsou nejake dobre hry *7* jinak ten train fever muže byt dobry ale je to moc uzce specializovane na vláčky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit